Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wrocilam:) mala wrocila zaldowana reklamowkami hihi ale narazie bedzie z nia troche spokoju hehehe wpadlam tylko do 2 sklepow JBC i Oliviera i juz mala ubrana Euforka ojoj a gdzie jej ukradli? bym niewiem co takiemu zrobila ! Najgorsze ta dokumenty-trzeba wszystkie od nowa wyrabiac:( a o polskiej policji to lepiej sie nie wypowiem-bo i tak mnie zagwiazdkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladalam z moim W ale do polowy ten film:"Niezwykly przypadek Benjamina...."co sie urodzil stary i robil sie coraz mlodszy powiem szczerze ze nie dosc ze trwa prawie 3 godz. to na dodatek troche nudny fabula ciekawa...pomysl tez...ale za dlugi i monotonny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie z ciuchami ja okradli :( juz sily normalnie nie mam a jeszcze wczoaj dalam jej kase i wszystko oczywiscie w portfelu.... dobra wiadomosc to taka, ze z citroena dzownili na sobote jestem wstepnie umowiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tez ogladalam ten film, tez mnie przynudzal, dopiero potem ciekawy sie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsza czesc filmu przespalam a druga mi sie podobala Martoszka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszkahihi Euforka pamietaj ze ten co ukradl sie nie wzbogaci a kiedys straci podwojnie ja bylam teraz w sklepie to torebka na ciuchach lezala luzem-a ja mala przebieralam,jakos u nas bezpieczniej-choc tak do konca nigdy niewiadomo:Ptrzymam kciuki az do soboty-moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka 🌼 zamierzam się na ten film :) Hugolina gratki za udane zakupy :) mała teraz niech pokaz mody zrobi ;) Euforka oby się tej pindzie co ukradła gorzkim bekiem odbiło ! fajnie że chociaż z autem dobra wiadomość :) idę się ubierać , nie chce mi się zapitalać tam ale w domu zaraz zasnę normalnie i jak mus to mus tylko sklepów żadnych po drodze ani w okolicy (znaczy się jest jakiś co hindus prowadzi ale z łaszkami jak z targu :P i apteka hahaha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze tak bedzie powiedzialam mamie, ze ta zlodziejka wraz z portfelem ukradla jej wszystkie problemy finansowe ... juz ja poczaruje 😡 jeszcze mama teraz na bezplatnym urlopie bo w pracy pracy nie maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam tez dla siebie czarna skore hihi i tak sie kolo niej krecilam hihi ale czasu mialam malo-jutro pojade to przymierze Eternity milego spacerku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj...... Euforka przykro mo z powodu mamy ale pierwszy raz słyszę,żeby trzeba było czekac ze zgłoszeniem przestępstwa???? rozróbę trzeba było zrobić i spytać,czy jak do 16.30 ktoś tego dowodu użyje to oni przejmuja odpowiedzialność włośnie w razie jakiegoś kredytu albo cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam zakupy z prezentem :) skończyła mi się kawa - do kawy puszka gratis krem do rąk się skończył - pomadka do ust gratis tylko do balsamu po kąpieli nic nie dodali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M byl u lekarza i okazalo sie ze ma grype iii jutro wolne hahahhaha .. niezle niezle hihihi taaa za ten portwel jej sie beknie .. pamietaj euforka ze ja niedawno zgubilam portfel i ciastek tez .. wiec emocje i wkurw byl ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa miala ale ni mam tel bo jak pamietam Hugo zmienila i nie mogla sie z ciastkliem skontaktowac heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grypa u faceta to STRASZNA choroba ;) no ale może nie będzie umierający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiesz on sie trzyma jakos tylko glos stracil ,i kaszlal cala noc.. az dziwne ze dostal zwolnienie hihi , bo nasz lekarz to firmowy jakby i jak robota je to nie daje zwolnien hihi ciastek gadaj cos nie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka pewnie już w dresach pomyka Ciastek nawijaj co robiłaś jak cię nie było!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już my się też postaramy zaczarować żeby złodziejowi się bekło ;) Izunia dzień gratisów ? :) Pestka lecznicza dla męża ;)niech zdrowieje ale breja na dworze :o dopiero jak weszłyśmy na główniejsze ulice to się okazało -przez okno to inaczej wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity no jakoś tak wyszło z tymi gratisami :) Pestka mi dziś w ogóle cały dzień net muli....o gg nie wspomnę :O chociaż teraz ciiiiiiiii jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogródku już cała rodzinka bałwania stoi :D laski zostały jeszcze jak wróciłyśmy i dotoczyły jutro trzeba sfocić ,dziś za ciemno już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest rodzina bałwanów......uważaj bo jutro może się okazać,że pojawiło się nowe bałwaniątko ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×