Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia doskonale wytłumaczyła :) a nerw to jakoś w komplecie jest chyba zakrętka ze mnie - dzięki za zioło 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przychodzi facet do lekarza > > -Panie doktorze,strasznie bolą mnie bimbole. > > -Niech się pan rozbierze,obejrzymy (ogląda). > > -Hmmm... Nie wiem co to może być,trzeba będzie zrobić badania krwi I > > Moczu. Ma pan TU skierowanie do laboratorium,przyjdzie pan pojutrze z wynikami badania. > > Facet poszedł do tego laboratorium, zrobił badania odebrał wyniki. > > Następnego dnia siedzi z kumplem w barze I opowiada mu jak go te bimbole > > bolą I że jutro idzie do lekarza z wynikami. > > Kumpel - jako że kiedyś trochę się interesował medycyną- mówi. > > -Słuchaj,ja się na tym trochę znam,pokaż MI te wyniki z > > laboratorium,ja już dzisiaj powiem co ci jest. Obejrzał uważnie te karteluszki z laboratorium. > > -Uuuuu, stary,przejebane masz.....Zobacz co ci TU napisali!!!! > > -? > > -AB > > -Co to znaczy > > -Amputować Bimbole...Ale to jeszcze nie koniec złych wieści, patrz > > TU > > Dalej jest napisane Rh +. -Czyli razem z hujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję,że mała ta dziurę nie wykombinowała na nowych spodniach.... wybrałam opcję,że pójdę i oblukam co mają - jak będą jakies fajne przejściówki to wezmę buty,a jak nie to kasę nie opłaca się już kozaczków brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek🖐️:) hahahah dobry kawal:D Eternity no widzisz mowilam ze szczerze wyslalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina i 🌼 wiem że najtańsza - my też oszczędzamy ,trzeba na bilet do Pl mieć ;):P hiehie dobre Rh+ :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie nowe nie byly ale tez nie stare-ktos ja popchal i sru jak upadla to od razu jeansy rozwalila:P dopiero co jej bluzki kupilam a teraz trzeba bedzie poszukac jakis spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz sałatę i wcale nie taka tania!! bo 3,50 każą płacić za główkę o połowę mniejszą niż latem Ciastek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za salaty😘 stracilam rozeznanie ile salata w pl kosztuje hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można kupić taką przywiędniętą na promocji ;) idę się ubrać , trzeba się jakoś ludziom pod szkołą pokazać a tak mi się nie chceeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja daje porzadna salate-nie patrzac na cene:D podwiednieta nadaje sie tylko na smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś musi oszczędzać na wszystkim to pewnie i taką przywiędniętą kupi :P ja lubię tylko tą jędrną i chrupką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? bank podpierdzielił imię mojego psa do nazwy konta!! :D z mBanku przyszła reklama : izzyKONTO - bezpieczne pieniądze Twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem a) wkonczona b) spiaca c) rozdrazniona i nic mi sie nie chce :( a w ccc to juz nigdy nie kupie butow, mimo, ze uznawali reklamacje to za kazdym razem jak juz sie przyzwyczailam do butow to musialam je oddac bo sie rozwalaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ja kupiłam tam buty,bo w założeniu i tak miały być tylko na sezon ;) poza tym dali mi opcję- zwrot pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja tylko mowie, ze juz tam nie kupie zawsze mi sie tam buty podobaly, i te co sobie wybralam to doslownie uwielbialam je no ale... zawsze sie rozklejaly wiec juz nie kupie nawet na sezon mi kasy nie chcieli dac tylko wymiana ostatnie ktore wzielam, odsprzedalam i mam problem z glowy kolezanka mamy sie skusila ;) a nawet jak buty na sezon to nie powinny sie psuc po miesiacu :o nawet jesli kosztowaly z 70zl bo to w koncu tez nie jest malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wkonczona jestem wykonczona juz nawet nie mam sily klepac w klawiature i patrzec patrzalkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o te troszku dłużej wytrzymały,bo coś od końca października i dopiero teraz poległy....ale też właśnie podeszwa się odklejała! ważne że uznali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tych z ktorymi sie nie witalam u mnie tez dzien tylko sie pochlastac i motylka posluchac hugo moj maly tez dzis z przedszkola wrocil z dziurą ...8 para w ciagu pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jak juz jestesmy przy butach to drogich tez juz wiecej nie kupie bo te bronxa co kupilam na zime to cos odchodzi z obcasa ciezko to wytlumaczyc poza tym na malym palcu dorobilam sie odciska (jakos zle szyty pewnie) a w drugiej nodze zaczal mnie palec duzy bolec jakbym haluksa dostawala .. czy jak to tam sie nazywa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dobrze, ze uznali :) mi tylko scholl nie chcieli uznac ale w efekcie kase zwrocili :) Martoszka to przybij piatke, u mnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zajebiscie jest, ze tak powiem 16:23 a na dworze jeszcze jasno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ty po prostu musisz spodnie hurtowo dla małego kupować ;) Euforka ty masz po prostu pecha do butów :O ja się nie przywiązuję do danej marki,zazwyczaj kupuję buty dlatego,że mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo koslawe nogi :P:D hihihi albo co gorsza jedno i drugie nooo marka dla mnie tez niewazna, wazne zeby ladne byly :) i wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×