Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a balkon się liczy czy nie? duży jest,nawet można sobie co nieco w doniczkach chodować i można się poopalać i poranną kawke wypić przy stoliku chcę lato!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to masz szczęście,bo podobno niektórym to się grzyb rzuca................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity pobiłaś mnie,masz lepszą rezydencję bo ja nie mam pomieszczenia na lodówkę......moja w kuchni stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach jo i ja mam tarasisko hahhhahaa ciiiiiiiii moj stary dzwoni do Mindy ..; hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno, nie podobno..........ale........skoro jak ktos tak twierdzi to wie z autopsji ,nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego Twoj stary od Mindy chce????????zboczony jakis no Ty to masz tarasisko ,ja pierdykam ,moje cale M2 to jak Twoj taras :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli najlepszą rezydencję Pestka ma ale trzeba ją wypytać czy np nie wynajmuje pokoi ;) bo wtedy przegra w przeliczeniach ludż na m kwadratowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to zależy jaki metraż i ilu osobom byś wynajęła,bo ja tłoku nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja musze obliczyc ile moj ogrod ma:P i pomieszczenia ze schodami policzyc hihi za stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas WE WIOSCE jest aka jedna z ojcem tu przyjechala ... jebala sie z kim popadnie teraz nie wie z kim w ciazy .. to dopiero tragedia ... bardzo madrego ma ojca pchac ja miedzy chlopow do chalupy a ojciec jej gania teraz jednego zeby sie przyznal .. hhahahaa bo najmlodszy hihih i ni zonaty hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tatuś wynajmował pokoje? u nas tak biedni studenci mieszkają,dla oszczędności wspólnie wynajmują chatę i mieszkają na kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to samym chłopom wynajmował? i pewnie się cieszył jakie to ta jego córka powodzenie ma.....tylko skutku ubocznego nie przewidział hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pestka "u nas we wiosce" buhahaha ide pomieszkac w swoim M2 z kotem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz w mordkę! ogrodu też mam kawał przecież ! :P tatuś gania najmłodszego i wolnego a się okaże że to jakiś żonaty sobie ulżył z tęsknoty za żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no on i miesakaja razem jako koledzy z pracy .... a ona do papasa przyjechala .. tyra ja gadam z Mindy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×