Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja za to po następną kawę poszłam,mam dziś ciśnienie aż 980hPa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bol glowy to raczej nie pomaga:P hhehehe slonka niemam:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cola pita raz na jakiś czas nikogo nie zabije nikt nikogo ani nie zmusza do picia,ani nie zakazuje każdy robi jak uważa ja też od lekarza słyszałam,żeby na biegunkę dać odgazowaną kolę,ale tą normalną,nie dietetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz sałatę chcoiaż może do kawy to ciastko lepsze by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia dzieki😘 wiecie co narobilam-rozlalam kawe :Ptapeta stol i podloga brr a dopiero co podloge mylam ! dobrze ze lapka nie zalalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kupię czapkę niewidkę dla psa ;) zanim mój do domu dojechał to już mu doniesiono kiedy i gdzie Izzy na spacerze była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka czytam was i czytam a tu corka lekcjami mi glowe zawraca...jakies wypracowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam piękny zachód słońca - niebo różowe i słońce złoto-czerwone....prawie jak latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam przed chwilką na NK i zdębiałam normalnie ja już się generalnie przyzwyczaiłam,że ludzie traktują ten portal jak miejsce do lansowania się i wklejają po 100 zdjęć. ale fotkę grobu z podpisem - tu leżą moi ukochani rodzice i mój syn przed zabiegiem usunięcia migdałków to widziałam pierwszy raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaległości nadrobione ...ale widze ze nikomu mnie nie brakowalo hihi ;) ide na poczte bo widze ze tez sporo wiadomosci i na....NK hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka nie marudz:Ptesknilysmy za Toba Izunia loo mamo w szoku jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka 🖐️ fajnie ze sie pokazalas ;-) kuruj sie medykamentami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 👄 no Pudelko to witaj w klubie, mnie od wczoraj wzielo :o ale dzis bylam w pracy i jutro tez ide a co ;) niech sie zarazki roznosza :P heh na premie trzeba zasluzyc :o Martoszka fajnie wygladaja, pstrykaj fote na Tobie tez pewnie swietnie leza jak sie ma figurke to wszystko fajnie wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham niemachanym Martoszka ładnemu we wszystkim ładnie!! :) Może mężowi uwierzysz,bo jak my ci piszemy żebyś się nie odchudzała,bo nam znikniesz to się jeszcze obruszasz...żadnego odchudzania,bo te super gatki nie będą się miały na czym trzymać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no dzieki za mile slowa ale akurat dupki kawalek to ja mam ;) a fote no cykne...a jakze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻na bole glowy:) Martoszka czekam na zdjecia-i nie odchudzaj sie wiecej bo spodnie beda wisialy hihi Euforka jak tam autko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo kuzzzzzzzwa jak leje, deszcz, zajebiste platy sniegu, a jutro ma byc wiatr do 100 km/h wrrrrrrrrrrrrr. byla sobie dupke podgrzac i pomarzyc ze jestem gdzie na plazy na lezaku rozlegowana na wyspie pod palmami z jakim koktajlem w reku. jak ja tesknie za sloneczkiem! dobra namedzilam tak przy poniedzialku. PUDELECZKO jak super ze sie pojawilas :) jutro mam szkolenie przeciwpozarowe w pracy, bedzim cwiczyc ewakuacje, hahaha sprobuje sie nie zeszczac ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka sie nie odchudza tylko miesnie sobie wyrabia ;) a autko fajne, moze bedzie moje musze jeszcze poczekac ze 3 dni kolor mi sie podoba, nawet pasuje do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×