Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Mindy u mnie narazie leje ale sniegu mi nie wysylaj ! za to wieje juz na calego:O Euforka a jaka w koncu ta zielen? trzymam kciuki zeby za 3 dni autko Twoje bylo:) Ja przez ta pogode lapie jakas depreche-nic mi sie nie chce :Pnic mnie nie cieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Martoszki i Hugo to a NIE CHCE NICZEGO SLUCHAC O ODCHUDZANIU BO NORMALNIE WPIERDOL bedzie. a ja sie chwale jak dzika swinia ze od2 stycznia do teraz schudlam z 66,700 do 60,100 i sie super czuje, jeszcze troszke i bedzie zupelnie git! no i powiem ze jestem maly szkrab co ma 161 cm :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fota bedzie obowiazkowo :) wrzucilam kolejne swieczniki na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy🌻 to wpierdol mi hehehe ja to nie tyle chce sie odchudzac co zadbac o kondycje:Pdlatego nie dlugo bede chodzic na aerobik Euforka sliczny kolor:) a dlaczego jeszcze nie wiesz na pewnoczy bedzie Twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ale wieje:O mala moja jeszcze smarkac mi zaczela i gardlo ja boli:(narazie laduje w nia witaminy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie siostra namawia na aerobik ale jakis lzejszy niz wtedy co chodzilam Hugo w czwartek jestesmy umowieni w serwisie i tam zbadaja autko i powiedza co bylo robione, co ewentualnie trzeba zrobic itd i wtedy sie okaze :) ale czuje, ze na 99% bedzie moj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie bo jak u Was pada i wieje to do mnie tez to dotrze :( predzej czy pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka wlasnie bylam na stronce, super te swieczniki, prosto z Egiptu, talent sie ma (jak Ty i Eternityà albo nie (jak ja) hahaha Hugo nad kondycja to se w nocy cwicz. ujjjjjjjjjjjjj Twoja mala podziebiona... tyle dzieci teraz choruje ze szok, moja na razie jakos sie trzyma, oby do ferii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to trzymam mocno kciuki:) no wieje strasznie brr a juz myslalam ze bedzie coraz cieplej ! ide na blog poogladac Twoje swieczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde u nas to jakas epidemia grypy panuje :o a ja jeszcze musze ze spajkiem wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Hugo swieczki to se sama zrob bo Euforka to swieczniki produkuje hahahaha ale mi sie skojarzylo, fuj Mindy, fuj :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy wariacie :D:D o jakich swieczkach myslalas co?? :P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swieczki sa piekne ! Masz talent-ale to juz Ci wczesniej mowilam:) No byle do ferii-ale w zeszlym roku moja miala zapalenie pluc:( najgorsza teraz pogoda jest-oby jej sie cos z tego nie rozwinelo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahah no wiadomo o co biega:D:P do swiecznikow i tak trzeba swieczki wlozyc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) dobra ja sie ide przewietrzyc bo spajk juz sie niecierpliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za mna ktos tesknil?? hihihi martoszka nie pierdziel :P ja tez napisalam swieczki kiedys a myslalam o swicznikach .. bywaq .. z testu dzis pala normalna pala ... jezdzilo mi w brzuchu cala lekcje i myslalam ze sie zesram hahahhh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzicie, rozumiemy sie bez slow. hihihi. wlasnie sobie sobie uswiadomilam ze w piatek jest 13tego!!!! chyba sobie pojde urlop wyblagac... no i euromiliony trza zagrac!!!!! jak wygram to robimy zlot kafeterii hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Pestka! nie pindacz ze pala bo jak co do czego przyjdzie to i tal najlepiej bedziesz miala napisane :p nie pozabijalista sie jeszcze z M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot Mindy przypomnialas mi hihi ja tez zagram-jak wygram to robimy zjazd:D hihihi Pestka znow sie strulas?nie gadaj na bank napisalas wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mowie serio .. bylo cos tam text i zaznaczyc krzyzyki .. to ja chybil trafil n ie chcialo mi sie nawt czytac textu no .. wic tak .. prawda palsa falsz prawda hihi ... i polecialooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mindy ja poproszę o ta twoją dietę....sprawdzę czy na wszystkich działa czy tylko na wybrańców ;) gratuluję utratu kilogramów lasko!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link od Euforki mi się nie otwiera,więc nie widzę koloru .....zobaczę wtedy gdy Euforka będzie miec już swój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×