Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

głowa przestała boleć!! za to mogę iść gdzieś na jakieś nie wiem coś... w stylu densy albo coś przespałam pół dnia i teraz mogę się tłuc po nocy:D ja też chcę nowe auto! za moim ostatnio goniła policja zatrzymali mnie bo jechalam cale 56 km/h i spytali - co to za auto :O 15 min w plecy, a ja do dentystki bylam umowiona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorku wszystkim życzę,ja się zmywam winkiem sobie coś muszę uczcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a autko euforki fajne kiedys takim mialam okazje pojezdzic ma tak zrobione szyby z przodu i boku ze ma sie wrazenie ze caly jest przeszklony:) i ja tez chce schudnąć!! 😭 ide po ptasie mleczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah pudelko dobre .. co to za auuto hihih .... Mindy paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko oni pewnie zagadac z Toba chcieli :P:D Izunia 🌻 Pestka to jak na chybil trafil to moze akurat na trafil :) ja popijam herbate z nalewka malinowa, niech rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo autko super :) takie zgrabne a co do cwiczen i chudniecia to nawet pestka wie ze dieta+cwiczenia=ładniejsza sylwetka bo jak tylko sie schudnie to wisi skóra :P ale ze mnie specjalistka co? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze idzieta spac,wiec i ja chyba spadam do łazienki :) do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez sie nei wyspalaammmm .. to niesprawiedlwe ze on obie spiii w najlepsze a ja e zrywam buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a czemu ja nie widziala autka euforki, buuuuuuuuuuuuuuuuuu ja sie wyspalam i jeszcze bym spala :p,czekam na posciel z necka moze dzis ,najpozniej jutro dojdzie ;-) Mindy prrrrrrrr szalona,gratulacje z dietki, ja tez na tej diecie schudlam 5 kg, tyle ze potem come back :D:D byl kg, teraz chyba zdecyduje sie na kopenhaska, chociaz ciezka jest,ale 2 tyg dam rade wytrzymac, juz 2x kiedys na niej bylam, nie mam jakos silnej woli ostatnio,choc powod mam zeby sie odtluscic :p,milego dnia laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek no dalam przeciez linka strone wczesniej :) ale to jeszcze nie moje ale wyglada jak z linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na portki z necka :P i sie nie moge doczekac :D dresowe oczywisci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ u mnie -5 ale tak fajnie bo bez wiatru i bez deszczu...ani śniegu,przynajmniej ta chlapa przymarzła i obcasy nie toną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) i od razu dziękuję za wszystkie zioła (w różnym stadium ususzenia;) ) i sałaty!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się dziś link do autka otworzył hihihihihi nie wiem dlaczego wczoraj miałam tylko białą stronę czekamy do czwartku i wtedy będziemy podziwiać foty Euforki WE autku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko zbudziłaś wczoraj męża i pomódł? ;) u mnie na ulicach nie ma błota już od tygodnia chyba,nawet ten piach co chodniki sypali już posprzątany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemachanym 🖐️ ratuuuunkuuuuu ! pamiętacie jakąś pioseneczkę tylko na tyle prostą żeby mogły się jej nauczyć angielskie dzieci ??? po polsku oczywiście ;) normalnie mam pustkę w głowie w tym temacie :o 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam szybciutko o czym pisałyście :) więc tu lecznicze 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Euforka kuruj się❤️ Pestka naciesz się chopem przez ten tydzień ;) mój przed chwilą dzwonił że wypisał sobie dwa dni urlopu bo nie wyrabia - no i był w aptece i pytał co ma sobie kupić , a wczoraj słuchać nie chciał gratuluję zakupów (Martoszka fotę w sponiach please ! ) Euforka jaaaaaakieeeeeeee fajne auto !!! kolor super !trzymam kciuki żeby na 100% było Twoje ! Mindy gratuluję utraty kg ! 🌼 ale widziałyście ?! od Hugo i Martoszki ona nie chce słyszeć o odchudzaniu ,o reszcie nie wspomniała , znaczy się mamy grube tyłki ;):P:D co to ja jeszcze chciałam ??? zaraz sprawdzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale angielskie dzieci mają tą piosenkę zaśpiewać po polsku czy przetłumaczoną na angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia normalnie Cię ozłocę ! tylko jak szczękę z podłogi podniosę bo mi odpadła z powodu że nie wpadłam na \"kotka\" !!! a to takie proste i oczywiste a ja się głowię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po polsku mają zaśpiewać :) nauczą się też jak się witać i żegnać (może jeszcze czegoś będą ciekawi ale plan na razie jest taki) i liczyć do 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×