Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie musisz ozłacać...czasem tak jest,że najprostrze rozwiązanie jest najlepsze,a my siedzimy i kombinujemy takie bardziej ambitne ;) cieszę się,że \"kotek\" podpasował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Gabi byla tu w przedszkolu to pani chciala widziec jak jest po polsku sto lat ... oczywiscie musialam zaspiewac bueheh a ta szybko nuty wygrezmala i ju hihihi .. potem spiewali w roznych jezykach :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ;) haha no nad bardziej ambitną myślałam- leciałam w pamięci piosenki z przedszkola (z mojego i młodej) ale za trudne mi się wydawały o \'sto lat\' też myślałam ale jako dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka masz sałatę no 100 lat łatwiejsze do zaśpiewania po polsku dla angielskich dzieci,bo chyba będzie im ciężko \"wlazł\" wypowiedzieć.....a kotek na płotek włazi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi to będzie jeszcze kupa śmiechu z \'wlazłego\' ;):D dziś jeden chłopiec mówi do mojej Natki - będziesz nas dziś uczyć ! i się zastanawia czego by się chcieli nauczyć i wymyślił - nauczysz nas matematyki po polsku ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no kotek jest najlatwiejszy chyba moja corka ma dzis za to sprawdzian z anglika i przezywala troche bo to jakies odmiany niestety skonczyly sie juz ferie i trza sie brac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja już widzę minę Natalki,pewnie cała dumna,że za pania nauczycielkę będzie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki za córę Martoszka ! :) a u nas ferie się w piątek zaczynają (po południu oczywiście po lekcjach;) ) aaaaaaaaa właśnie !!! sobie przypomniałam co miałam jeszcze dopisać ! w piątek obowiązkowo lecę też po zdrapki , zagrać w euromiliony i kupon na lotto wysłać iiiiii może jeszcze się co znajdzie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Natala to bardziej wstydliwa jest ;) ale się uśmiałam bo kolega zmienił zdanie jak usłyszał że matma taka sama ;) i postanowił że nauczy ich mówić \'hello\' a moje dziecię czystym zangielszczonym polskim \'dżen dobrły\' - napisać nie umiem ale sobie pewnie wyobrażacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też w piątek po lekcjach zaczynają się ferie :) to może i ja po jaki kupon plecę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pierogów chcą spróbować ;) bo o jedzeniu też ma być mowa bigosu im kurka zrobię a nie pierogi ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stroje narodowe muszę gdzieś poszukać i wydrukować fotki - o tym też będzie mowa chyba nawet kolorowanki gdzieś widziałam takie i całe szczęście dla mnie że będzie to tylko u nas w klasie a nie na fotum całej szkoły hahah bo bym się chyba zapadła tam z tremy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stroje narodowe? to duże pole do popisu bo przecież krakowski,łowicki,góralski,bamberski z Poznania ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj jedna picza polka na lekcji nie umiala wypowiedziec blauwe ciagle czytala \"w \" hihi az kris po 10 jej poprawiniu .. napisal na tablicy po polsku \"bla£e\" (nie mam l nie hihi) hehe sie usmieli z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem ;) pani w planach ma kolorowanie stroju ! (liczba pojedyncza) narodowego haha się zdziwi jak jej pokażę wszystkie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech se nie myślą,że w Polsce jest tylko jeden strój narodowy!!! bo w sumie to Angole chyba za dużo o Polsce nie wiedzą,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trochę wstyd się koleżance zrobiło ;) a ja chyba muszę sobie przygotować polskie wyrazy ale napisane po angielsku - do piosenki na przykład będzie mały test i dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdzie w praniu ;) tylko teraz będę miała burzę mózgu ;):D mam na to dwa tygodnie (zaczynamy po feriach i cały tydzień będzie się coś działo w tym temacie)ale jak znam siebie to będę robić wszystko jakby było potrzebne na za pięć minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee nawet jak na ostatnia chwile to pewnie znajac ciebie tosie wyrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz ? ;):D przypomniało mi się coś jeszcze ;) gdzieś to kiedyś przeczytałam było pytanie jakie pierwsze zdanie powinien znać Anglik po polsku ? trzeba nauczyć go poprawnie przeczytać : tea who you yeah bunny ;) ale to raczej nie dla dzieci :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Pudełko no fajny pomysł na piosenkę dla dzieci ;):D za słabo się postarałaś widać z tym budzeniem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×