Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Macham jeszcze raz:) Martoszka jaki slodki buziaki:) u mnie jest slonko ale mrozno:Prano na drodze szklanka bo wieczorem deszcz pada a potem to wszystko zamarza ! Euforka trzymam kciuki by wszystko poszlo dzis po Twojej mysli i czekam na fotke z nowym autkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko sałata dla ciebie ten adres,z którego dostałam ostatnie śnieżne znaczki to mogę do kontaktów dodać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek jak bedziesz wiedziala o ktorej bedzie i na jakim kanale malz to daj namiary-powiem by mi nagrali bo wieczorem mnie w domu niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mail oporządzony :) właśnie ! toż to dzisiaj czwartek jest !!! noooo to wieczorem/popołudniu (niepotrzebne skreślić ;) ) czekam na fotkę rodem z targów samochodowych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz myslalam ze mojego buziaka nikt nie zobaczyl :P ja wstalam z wielkim bulem glowy,pije 2 kawe ale chyba wezme babletke bo az ciemno w oczach sie robi booooziu nie cierpie takiej pogody...ja kce ju wiosnyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u corki dzis półroczne zabranie w szkole....musze glowe umyc a teraz spadam narazie....do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstałam z bólem ale zanim się rozkręciłam to przestało za to teraz mam taką czkawkę że masakra !!! :o już mnie przepona boli :o Martoszka lecznicze 🌼 na ból głowy a cłausa widziałam teraz -doczytuję powoli dokładniej ;) macie i ode mnie ;) http://cmok.pl/link/24052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa @ sie przyszwendala ... po cholere to nie wiem aahahhhah wczoraj na lekcji tak rylam z kolezanka ze Kris pyta sie czy my sie wodki napily .. hahah ja mowie w zyciu tegho swinstwa do ryja nie wezme :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaraz wejdzie jakaś \"życzliwa\" podglądaczka i nam napisze,że lesbijki jesteśmy co się całujemy hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tu dziś już tak całuśnie to co to się będzie działo w same walentynki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzliwa nie jest nieśmiała ;) a jaka jest to już ocenzuruję :P czemu do niedzieli ? w sobotę walęwtynki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×