Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a jak już się tak ten temat rozkręcił to przy okazji: Hugo koperta od Ciebie była odklejona ale myślę że to po prostu klej puścił za słabo polizałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity nastepnym razem lizne mocniej hihi a moze mysleli ze ja Ci jakies pieniadze wysylam hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko i zapal przed wyjsciem🌻 no i zycze cierpliwosci i powodzenia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko masz sałatę moi znajomi do swojej rodziny w Australii wysyłali figurki afganów,taki na 15 cm wysokości,ręcznie robione za pierwszym razem celnicy je rozbili,pewnie myśleli,że coś w nich jest przemycane zamówili jeszcze jedne figurki i wysłali,opisane było,że to dekoracja itp - znowu rozbite za trzecim razem olali pocztę i dali jakimś swoim znajomym,którzy lecieli do Australii do bagażu - to był jedyny sposób aby figurki dotarły do ich rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to soczyściej dobre ! :P:D ja to ostatnio natrafiam na chu...steczkowe kleje na kopertach że rozklejają mi się zanim w ogóle z domu na pocztę wyruszę - wszystkie zaklejam taśmą klejącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tych celników o zwrot kosztów bym podała ! gnojki ! przecież jak przemycane to mają te swoje maszynki do prześwietlenia i widać,albo psy wyszkolone są a nie od razu rozbijać cholery :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam opowieść z pierwszej ręki,bo to moja koleżanka robi te figurki,mówiła że już normalnie głupio jej było brać forsę za kolejne....no ale z drugiej strony to nie jej wina,a przecież i materiał i jej praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taka figurkę,dostałam ją w prezencie.... nie wiem co by można w niej przemycać,chyba ze 2 porcje maryścki co najwyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczte nie nazekam :D i szybko zabiera i szybko wysyla :) ale tez jak moj listonosz bym na urlopie to drugiemu sie nie chcialo paczek przynosic .. rzucal swistek i oooo .. a paczke a tak chuj dopiero na drugi dzien moge ja odbrac wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i wkurwiaja mni ci co ulotki roznosza albo nawet pakuja .. bladz ostatnio dostalam jak zwykle cala pake ulotek ja do srodka a tam normalnie kazdej po 4 do chuj,a a co ja makulature zbieram?? ... ja nie wiem czy oni tak oszczedzaja?? czy z lenistwa wpychaja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka no juz pisalam ze u nas na poczcie to jakos sprawnie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam codziennie skrzynkę ulotkami zapchaną...nawet pod drzwiami leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pakowaczy reklam-robia na odpierdziel aby bylo-choc niektorzy taka prace nazywaja firma:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak w moim serialu i Bukietowa:D wielkie wyolbrzymianie heheh Jakby tak ktos pracowal w urzedzie to pewni by mowil ze pracuje la rzadu:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to naklej na skrzynke ze nie chcesz reklam hihih .. moja sasiadka ma cala obklejona skrzynke ze nic nie chce i nic jej nie rzucaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no na moje aspiracje to jeszcze zawodu nie wymyslili wiec ciezko bedzie hahahahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro u mojej Gabi przykrecaja grzejniki w szkol hihihi a dzis snieg napierdalal jeszcze hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie co moj stary zdurnial .. powiedzial ze chc kupic zmywarke hihih ...a ja nie jetsem poewna czy ja chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka uwierz mi....chcesz zmywarkę! w ciągu tygodnia się do niej przyzwyczaisz jak do pralki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×