Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no tak ale wychodzi na to, ze on nie bedzie przez salon gosciu mial poczatkowo sprzedac ten co ma i u nich w salonie kupic inny ale chyba nie kupi wiec salon sie nie miesza w sprzedaz dlatego trzeba bylo zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze zalezy jaki pasek .. jesli rozrzadu pasek przeskoczyl to moga byc problemy z silnikiem .. skoro dopiero dojrzeli .. no ale cie nei strasze .. ci mowie znajdz innego mechanika , w ogole nieznanego im i niech oceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam napisane pasek osprzetu i napinacza cokolwiek to znaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok uciekam spac .. euforka zajdz tam z jakims mechanikiem alboi facetem co sie zna na autach .. niech przy ,nnim pogadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz sama nie wiem czy on chce czy nie chce :o sie okaze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chyba ide sie polozyc niech mi sie w mozgownicy wszystko pouklada coby jutro miec jasnosc umyslu ;) dobranoc 🖐️ i trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze! co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuj euforka zycze zebys dobrze trafila z tym autem a moze wiesz chcą doprowadzic na luksio te auto...tak w razie czego niech lepiej doprowadza i bedzie twoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka 🌼 jak tak czytam to też mi się to nie podoba dobrze się zastanów zanim powiesz \'tak\' i jakąś umowę podpiszesz i zanim następną kasę wydasz czasem lepiej poczekać ( w tym wypadku na kolejną okazję z kupnem) niż potem sobie w brodę pluć i kasę dokładać i kombinować jak się pozbyć skarbonki bez dna dobrze by było jakby na miejscu ktoś obcykany obejrzał i zobaczył o co kaman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poskanowałam :classic_cool: zrobię albuma na picasie i wyślę zaproszenie - trochę tego jest , nie będę Wam skrzynek zapychać :) i dzięki za ziółka z poprzedniej :) wszystkie już poszły to i ja się pożegnam na dziś kolorowych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozwolilam sobie na mala obserwacje tematow po dostaniu maila od jednej z Was. Konflikt miedzy Wami , wydaje mi sie wrecz dziecinny . Wy czytacie tamten temat a One wasz , teraz juz nie bo tamten temat zostal wykasowany . One aluzjami pily do Waszych wpisow a Wy na drugi dzien 2 dni pod rzad do ich wpisow . Jak dla mnie to 1-1 ;) Niestety aluzje nie sa niezgodne z regulaminem , jedynie do czego moge sie przyczepic to do wulgaryzmow we wpisach, z jednej jak i z drugiej strony, bo jest to lamanie regulaminu kafeterii. Prosze nie zapominac , ze jest to forum ogolnodostepne i Wasze wpisy moze przeczytac kazdy , i wejsc na ten temat tez moze kazdy , i opinie wystawic tez moze kazdy . Forum nie jest pamietnikiem i nalezy uwazac o czym sie pisze , bo moze to zostac wykorzystane przeciwko niemu. To tyle co chcialam przekazac Paniom :), oczywiscie dotyczy to takze czytajacych z boku . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity Wszystkiego Najlepszego!!! Zdrowka, szczescia, pomyslnosci, spelnienia marzen, duzo kasiory, natchnienia i wszystkiego naj naj naj!! 👄👄👄 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nooo z autem jest na 99% wszystko oki ojciec ma znajomych w tym serwisie wiec by mnie w jajo nie robili ;) tylko temu sprzedajacemu zyczylabym wiecej zdecydowania:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w Pl chyba tak raczej jest,jesli ktos jest zainteresowany kupnem to sam robi przeglad no...... Panie modzie, z calym szacunkiem my juz o sprawie dawno zapomnialysmy :p,jakby troche za pozno na reakcje......ich temat nie istnieje,nasz tak tak czy inaczej jak beda chcialy beda sie nasmiewac,tyle ze bez naszej wiedzy,bo tu nikt czasu nie ma na szpiegowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ETERNITY wszystkiego naj naj naj naj spelnienia marzen,pociechy z meza :p 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity wszystkiego naj naj najjjj 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻 🌻..:) .. ❤️ .. ... ..❤️...:) .. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko pani mod_K , ja nie mam nic do ukrycia , i nie ma tematu na ktory mozna mnie zjechac :D .. wiec piszemy sobie dalej :) ...spokojnie :) euforka trzymam kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co,dzis znowu akcja pod drzwiami, no i do kogo bylo dzwonione no do nas nie 😠 od 6 rano stala wiedzma pod drzwiami i darla sie do tej kryminalki na 3 pietrze co patafian ja trzyma,potem zaczela gwizdac ja sie obudzilam przed budzikiem potem stary,a ta dalej naiwania i ciaga drzwiami, a ta jej kunegunda spi na 3 pietrze w dupie ma,ktos otworzy nie, jak zobaczyla ze u nas pali sie swiatlo no to do nas tarabani (moja mala nazywa je Furiosa-wiedzma :D:D) stary wyszedl, zapytal pani tu mieszka, a ta pipa mowi tak na 3 pietrze buahhahahaha,R mowi to prosze tam dzwonic i zamknal drzwi, po 10min znowu do nas dzwoni bo nikt na gwizdy nie odpowiadal i jeszcze bezszczelnie mi w okna patrzyla bo odpalalam kompa, stary wyszedl drugi raz a ta tu wazna urabura stawia sie ze tam nikt nie odpowiada,tel nie odbiera a ona musi wejsc, ale R byl twardy w koncu po godzinie stania i gwizdania chyba tamta tworzyla, my chyba dzwonek odlaczymy na noc ja pitole otwierac kazdemu popaprancowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha niezle .. kuwa kartke wywies ze za zaklocanie spokoju grozi kara haahahhahahh przypominam dzis piatek 13 hihihihi .. czyj pech kogo przebije??? a moze szczescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny,mam dzis dlugi dzien i jakos lenia i roboty po kiju, wroce nie wiem o ktorej pewnie gdzies 16, prasowanie w domu musze odwalic ,posprzatac moze kartofli na jutro obrac na te kartacze,mam nadzieje ze R bedzie jutro w domu to mi pomoze ciskac te kartofli, a jak nie sama bede musiala :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek odlaczajcie ten dzwonek na noc koniecznie :D ja juz w pracy ;) nic po drodze sie nie wydarzylo :P moze to bedzie dobry dzien.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka Eternity-wszystkiego najlepszego ❤️ ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska] ❤️🌻❤️🌻🌻^[salata pekinska]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka jak to czytam tez cos mi sie wydaje ze oni kreca !Wez jakiegos innego mechanika pod pache dla pewnosci ze Cie nie wyroluja i trzymam kciuki by bylo wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Modzie jak dla mnie dzieciniada jest skarzenie na kogos;) Jestem zdania-nie tykaj mnie to i ja nie bede:D to chyba wszystko co mam do powiedzenia na ten temat:) Ciastek buu wspolczuje z tymi sasiadami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy takie przesadne? Nasza Eternity dzis swietuje wiec napewno bedzie dla nas szczesliwy dzien !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×