Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dotarlam :D kawke popijam i trocikiem sie poczestowalam ;):D Martoszka 10 lat jazdy i ani jednego pkt!!! to super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlaaaaaaaaaaaa jestem zlaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .. i jeszcze raz zlaaaaaaaaaaa no kurwica mne bierze .. dostalam dzis moje sportowe spodnie nie?? ja oitwieram a to kurwa nie taaaaaakie i jeszcze rozmiar 36... o mammoo jak mnie nosiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ale to nie znaczy ze jestem idealnym kierowcą bo zdarza mi sie przejechac linie ciągłą albo juz na żółtym swietle wcisnąć gaz ale nie na czerwonym nie wspomne o przekraczającej predkosci...ale nie w miescie jakos mi sie udawalo i jakos malo tego bylo poza tym jak jade ,widze policjanta z litakiem ze chce mnie zatrzymac to on patrzy...ooo blondynka....nie ma co trza sie chowac do radiowozu i nie zatrzymuje mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka to jakas pipa niezorganizowana no jak mozna tak zrobic kogos w bambucho :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka masz sałatę Pestka ja rozumiem,że jesteś złaaaa bo dostałaś nie te spodnie,które zamówiłaś....ale rozmiar przecież ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah nie nie rozmiar tez nie ten hihihiih :P ja se 38 zamowilam .. no wiecie kuwa patrze numer zamowienia i kuwa jest niby poprawny wiec skad sie wzialy te inne?? nie mam pojecia .. i sa za krotieee w pizduuuuuuuuu nie chce ich nie nie nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka Pestka a nie mozesz ich zwrocic? nie znam sie na tym bo nikgdy nic przez neta nie kupowalam....masz na nerwa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge , juz napisalam do nich .. tylko ciekawe ile to znow potrwa no ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jak ich nie chcesz to wez je wystaw i sprzedaj w miedzy czasie poszukaj-moze znajdziesz cos dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzisz mozesz zwrocic:) powiedz ze im glowe urwiesz;) moze to przyspieszy wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe kiedy mi odpisza .. .. skurkobance no. wiesz ja ich nie kupilam na ebayu wiec nie bede ich tam sprzedawac za grosze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to ty im wyślij długość nogi w cm i napisz,że potrzebujesz spodnie dla laski,a nie dla krasnala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no bo ja niewiem gdzie kupilas-ale jezeli masz mozliwosc je zwrocic to trzymam kciuki zeby to szybko i sprawnie poszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test hihi 5BMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMM 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBPv;72NMBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBPSOBBBBBBUYii77v7ii8BBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBUr:,:;:rkBBBJY;;r7rYLiiiJBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBP.:LL;;j7:.:0N2FL7ir7vLJvriiBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBj:i:7ujUYi:,1L;UXv7ri;YvvYYjLrBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBMiYj7rYr:irUESirrUr;777U5EZ8MZuMBBBBBBBBBBBBBB 5BBBi:YLYYLY7rjBk7iXBBBBBBBBPYJ5UYuBBMkOBBBBBBBBBB FBBB:JkqNSNGBX:i;BBBBBBBBBBBBB2Yqq0ur:,..iOBBBBBBB 5BBBBJ:PX250EMXJBBBBBBOBBBBBBBBE:::r;ii. rBBBBBB 5BBBBBv 1jLUY7LBBBNBBBBBBB7MBBBB. .::irr: iBBBBB 5BBBBBBBL7;rLYvBBBBMBBBBBBBBBBBBN.:..:iri:...GBBBB 5BBBBBBBBBBBB2iPBBBBMBBBBBBBBUBBkii::7;irr:. FBBBB 5BBBBBBBBBBMkX2:UBBBBBMGMOE88BBBB YNqZGk55L7,BBBBB 5BBBBBBB0k2jU1UY.u8BBBBBBBBBBBBBE:..:LYi.:viiBBBBB 5BBBBBXX551uuL::U:,r71GMEENOG5Li:2kJ7i:.:r.iBBBBBB 5BBBB5PqZ0kU;iFZLLBPri:,.,::.:.2Pi. .. YBBBBBBB FBBBB12S0NUi5BBS5P8kjrr: ;vi iL.jZBBqLrLGBBBBBBBBB 5BBBBNjU2u2BBMP5U2Fj7:::J1:ir 7JrrJBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBB0uPEBBGXF55kFL::YkY: :j .:::BBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBj11FFX1UYr:7 .:, .:iYJ7 .:,.BBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBB7i::,:7UB8 .:,;i::7rrr::. BBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBB. .iuUYL:.iuL. :BBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBMLr:ijBBB1. ,LUY,. .NBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBB07.:,, kBBBU ,rBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBUk2riir;. :N. ,BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBiYON5YY;. ..uBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBB; jSOBO1i ,. BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBM::r7Y1EE:iJiYBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBS7jkkP5JBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBY2ULBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBMSjrBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBB8UY7BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBEJj7BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBBU5vBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBBuJL0BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 5BBBBBBBBBBBBBBBBB00kBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to wyszło :P na wkurwy i zakwasy , na przygody z kanalizacją , na brzydką pogodę (u mnie wiosna za oknem : słońce i 13 stopni ! )i wszystkim potrzebującym zielonego proszę kolejne porcje ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde Pestka ja rozumiem twojego nerwa zadzwon do nich :o Martoszka a czy Ty juz czasem nie przesadzasz z tym chowaniem sie policjantow ;):D jedziesz ladnie to po co maja Cie zatrzymywac :D dzieki za salate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka test ? sama zdiełałaś ? :) to się napisałam - pora na przerwę wlazło mi coś w kark i bark i niewygodnie strasznie mi się pisze (a na dwa maile już odpisałam dziś plus tutaj po kawałku to dość sporo ) zajrzę potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego meza sprawdzają tak mniej wiecej 2 x w miesiącu...tak po prostu dla sprawdzenia dokumentow moze w miescie tak nie sprawdzają ale my jezdzimy do pracy [poza miasto czesto tez u nas dmucha sie w balonik hihi nie no zartuje z tym chowaniem sie....moze raz czy 2 x sie cos takiego zdazylo...pewnie pomysleli ze kobieta jest bardziej zorganizowana i dokumenty ma ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam .. ale chujowo wyszlo ... porfzucam moje dziela .. niewuychodzace ahahahaahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstawilam obiad i pozmywalam podlogi bo jakos mi nie pasowaly hihi ale dzis sie rano wkurzlam z lekka...albo raczej rozczarowalam lub zdziwilam....albo wszystko jednoczesnie hihi zaprowadzilam malego do przedszkola i poszlam na gore(bo zazwyczaj sam biegnie z szatni)wiec poszlam zeby zaplacic za teatrzyk bo jakis ma byc a pani mowi ze caly tamten tydzien moj mal;y byl bardzo niegrzeczny:bił dzieci wszystkie po kolei dzien w dzien nawet mamy przychodzily sie skarżyć że jednego chlopca nawet w brzuch tak walnął że cały dzień go bolał rozmawiam z malym i pytam czemu bije dzieci ze nie bedą sie z nim bawic a on podkówke z ust zrobil i mowi ze on naprawde nikogo nie bike ....no ale po dluzszej rozmowie obiecal ze nikogo juz nie stuknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikeuje, dziekuje zaraz sie nawitaminizuje i nazioluje w zwiazku z tym ze z nk wiecie ile mam lat:P to moge sie przyznac ze moje prawko ma lat 20!!!:D i nie mam zadnego punktu:D ale jeden mandacik do zaplacenia;) a bo ja swoj egzamin w urodziny zdawalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×