Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ widzialy na wp, ze Kamila Skolimowska nie zyje, zmarla na zgrupowaniu, mistrzyni w rzucie mlotem, mloda dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ummmmmmmmm alez tu slodkosci na mnie czekaja ;):D mialam nosa, zeby wejsc dzieki ;) noo ja slyszalam, szkoda dziewczyny, 26lat miala Ciastek stronkowy i ja zostawie troche slodkosci, smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahah nie moglam sie powstrzymac musze to wkleic :D Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE: 25 minut pływać 30 minut skakać na skakance 35 minut biegać 1,5 godziny jeździć na rowerze 2 godziny robić makijaż 4 godziny sprzątać pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hihi chyba najlatwiejsze po zjedzeniu poczka to robic makijaz 2 godziny hehehe Martoszka ostatnio zabiegana jestem ale czytam juz 12 rozdzialow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaakakakiaia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja znów jak po ogień ale nie poradzę że czas się nie rozciąga Ciastek stronkowy (jak po nowemu to po nowemu ;) ) i dla wszystkich pączusie mięciusie smaczniusie ;) a nie napisali Euforka ile seksu potrzeba do spalenia kalorii z jednego pączka - nie będę przed lustrem dwie godziny kwitła :P:D o Skolimowskiej słyszałam :( szkoda :( i lecę ,do potem ,być może 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączki dla wszystkich!! ja dziś na śniadanie miałam kawę i pączka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas slisko i wpadlam dzis w lekki poslizg poza miastem o Skolimowskiej słyszałam z radia aaa dzis ak jechalam autem to sluchal;am se radia i na RMF FM jest do wygrania 100tys.zl. wiec wyslalam sms-a wiec prosze trzymac kciuki hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nakupilam cala torbe paczkow mam nadzieje ze nie objem sie....zobaczymy czy mam silną wole :) ale dziele sie oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo kocich szaleństw....ma prawo ;) w marcu - koty w kwietniu - psy a w maju - my :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia mojemu odpierdziela juz teraz a jeszcze luty mamy:P Pestka czytalam juz to:O brak slow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kot się troszku pospieszył....nie czepiaj się tygodnia co do Edynburga to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju 7 godzin...szok a co do gwałtu to czy ogladalyscie film:\\\"Masz na imie Justine\" ? niwdawno lukalam i niezly o dziewczynie ktorą ukochany chlopak wywiozl do niemiec i sprzedal jako dziwke....szok,jakie tak sceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni sa na NK i jakie komenty maja pod fotami ja pierdole .. i wyglada na to ze jeden ma dzieciaka z 16 latka .. ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty faktycznie poszłaś ich szukać na nk? pod tym artykułem ktos walnął,że jak chce się zobaczyć ich to nk i wszystkop jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....ja wszystkich komentów nie czytałam pod tym artykułem,tylko kilka pierwszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka daj linki to poogladam tych palantow ! jade na aerobik teraz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matko :O przez 7h i nikt nie uslyszal o ludzie :( szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde u mnie caly czas pada snieg :o noz ile mozna? przyznac sie, kto zamawial te dostawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity hehehe dobre :D a wiesz juz ile trzeba tego seksu? :P:D ja dzis zjadlam 1 paczka ale dzien sie jeszcze nie skonczyl wiec dobrze by bylo wiedziec ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×