Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie mecz w TV 😠 za godz Dr.House dopiero, jak czlek chce popierdolic to zadnej ni mo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa tera ciotko to ja ide Na wspolnej ogladac oooooooooooooooo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 ja chce wiosny u mnie nadal sypie!!! sniegu mamy tyle, ze glowa mala :(:(:( bylam na cmentarzu dzis po pracy a tam odsniezali rano wiec jak wpadlam w ten snieg to po kolana prawie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nie dosc ze duzo sniegu to na dodatek w nocy ma dochodzic do -16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszeee ale mnie przymula,same oczy sie zamykają przez caly tydzien spalam po pare godzin i teraz wychodzi DOBRANOC🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja niewyspana jestem, do malej wstawac musialam w nocy bo jeczala cos, a potem jak juz mi sie chcialo spac to stary zaczynal chrapac, myslalam ze ukatrupie :p dostalam @ z necka odnosnie wysylki, szafa i kanapa bedzie 2.03 a lodowka 12.03 ot i masz ich livraison directemen, ale w sumie dobrze bo ten weekend nie pasuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podaj mi ich maila , bo kurwa na mego nie odpisuja chuje 🖐️ dzis karnawal .. Gabi ma suknie hihi ksiezzniczki i maske jakas na lpetynke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) uuu ksiezniczka :D fajnie Ciastek to super, szybko zleci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja tez dzis ma karnawal w szkole, poszla w piorach i masce wlasnorecznie zrobionej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka Ciastek gratuluje zakupow-wszystko jest super,bedzie jak nowe mieszkanko:D Moja ma dzisiaj tez karnawal-pojde popoludniu na miasto porobie jakies zdjecia hihi U malej w szkole dzieci co roku robia same stroje Dzis niemam juz zakwasow:D czyli bede zyla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w tv leci taki program-moja restauracja Pokazywali wczoraj malzenswto co prowadzili taka restauracje-kobieta masakra-taka zaniedbana:O byla holenderka mieszkajaca w belgii Gosciu jej powiedzial ze powinna o siebie zadbac ! bo wita gosci i podaje posilki-alen wstyd ,jak sie ona musiala czuc? i to jeszcze przed kamera? Stylista wybral sie z nia na zakupy-by pomoc wybrac jej rzeczy-a ta sie tam poryczala !:Ppowiedziala ze nigdy nie chodzila na zakupyw koncu udalo sie cos dla niej wybrac,zabrali ja jeszcze do fryzjera-powiedziala ze ostatni raz byla 15 lat temu Rece mi opadly -jak kobieta mogla sie tak zaniedbac :O Maz jej poprzemianie nie mogl poznac hehehe i tylko jej komplementy prawil ze sexy wyglada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to za program .. taki opryskliwy facet to prowadzi nie .. jesoo co to za maz?? ze jej nie powiedzial i nie zaperowadzil sam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzi ten program znany gosciu ktory ma swoja siec wlasnych restauracji-ale niewiem jak sie zwie hehehe Najfajniejsze w tym ze ten maz nieraz ja prosil by zadbala o sibie-ale ta zawsze mowila ze jej wygodniej jak wlosy w kitke zrobi i juz jest gotowa-u fryzjera mowila ze zgadza sie na przemiane-bo robi to wlasnie dla meza-bo ja tyle lat o to prosil hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na dniach do fryzjera idę....jak sobie pomyślę ile się tam nasiedzę to już mi się nie chce..... a śniegu też mam w pipe!! pies rano jak szczeniak latał po tym białym gównie widać coś takiego to cieszy tylko dzieci i psy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na miescie porobic malej fotki-pogoda paskudna:Ozimno i leje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×