Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dzis mam kiece na Ebayu jak ja przegapie to normalnie harakiri hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie nadal sypie śnieg,więc mój opis na gg ciągle aktualny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się wydaje,że Eternity bawi się swoim prezentem....może jutro się pojawi i pochwali jak go wykorzystała......bo to cały zestaw przecie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe wiecie co .. wyciagnelam z szawki bluzke w ktorej niechodze mysle opyle ja na ebayu .. patrze a tam na metce pisze H&M made in poland bueheheeheheh a ja ja tutaj kupilam hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jo , nie wiem skad sie tu wzielo to hih poslalam wam cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka wszystkiego naj z okazji imienin hihi ... 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️ 🌻 ... :) ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka wszystkiego najlepszego:) 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 🌻😘🌻😘🌻🌻🌻 Pestka hehe loo mamo ludzie to wstydu nie maja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka spoznione zyczenia 🌼🌼🌼🌼 stary wstal do pracy to i ja wstalam choc mam na 11 :p a mala kima w koncu ferie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsystkie :p spia u mnie tez pada deszcz i pochmurno wczoraj po poludniu zabralismy sie za pokoj malej,trzeba bylo przemeblowac zeby ta nowa szafa weszla,przestawilismy wyro na druga strone a ile pierdol znowu z biurka wywalilam caly worek makulatury,no chomik normalnie :p a i wczoraj III cz Undreworld obejrzalam i ogolnie powiem ze warto sciagnac i obejrzec od poczatku ,a 3 czesc to tak na prawde opowiada i poczatku historii hehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka fajny pomysl z tymi magnesami,pomyslowa z Ciebie dziolcha :D i te swieczniki zielono-zolte takie wesole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:D ja nie spie i nie mam ferii :( a malolat dzis pouczyl rodzicow ze moglismy go uprzedzic wczoraj ze bedzie szedl do szkoly to by wszystko wczoraj spakowal a nie dzis rano;) sie nagle pilny uczen zrobil:P aaaa... bo sie zastanawialismy czy pojdzie bo podziebiony byl i nie chodzil przez kilka dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×