Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Pudelko🌻 Skonczylam ksiazke i zassalam wczoraj film hihi mam tez wersje francuska-powiedzialam swojemu ze moze w szkole na lekcji dzieciom poscic:D hihi no troszke straszym dzieciom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam wlasnie na @ kawal buahhahahahahahahaha :D:D:D Byle do wiosny... Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło: - No i kurwa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pierdolona wiosna do kurwy nędzy? Co za pojebany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to kurwa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napierdala jakby ich tam w górze pojebało... Niby ponoć wiosna już jest, kurwa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, kurwa ... A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie: - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehehehe dobre nie :p takie rzeczy dostaje wlasnie na @ od mego szefa jeszcze z PL, z pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity dostalam druga partie zaproszen, dziekiii znaczy ze koperta idzie w 3 dni, a paczka w 7 jak w morde strzelil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dziekuje slicznie za zyczenia wczoraj mialam gosci...i wiecie jak to jest hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) 🖐️ sałaty i inne zielone za stronki ;) 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 tak na dzień dobry :) wiosna u mnie prawie już ! :D dziś z lekka szaro i pizga ale ten wiater ;) cieplejszy już w któryś dzień suszyłam nawet pranie w ogrodzie i nawet koc mi wysechł - nie jest źle znaczy się ;) Ciastek super że doszły ! i jak szybko rzeczywiście ( a właśnie naszykowałam sobie potwierdzenie nadania i miałam zaraz wstukać tracking number i zobaczyć co mi powie :D ) Martoszka 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 spóźnione ale szczere najlepsze życzenia imieniowe 😘 przydałoby się wpaść na wcześniejsze stronki i poczytać nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa i kto ma ferie to ma :P cholera się u mnie skończyły właśnie :o ale przez ten tydzień zdążyłam się baaaaardzo nacieszyć dziećmi więc dobrze że już poszły do szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie taka odwilż,że normalnie woda prawie chodnikami płynie:O pies w ubranku poszedł na spacer,bo się zaparłam,że kąpać jej nie będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to ja też ze spóźnionymi życzeniami imieninowymi spieszę!! wszystkiego najlepszego!! 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam :) Ciastek gratuluję zakupów :) Euforka sieroto ! że tak powiem ;) niech się goi szybko to czoło !❤️ dobrze że nie oko (brrrrrr) pisałyście o przebiśniegach - u mnie biało przy drogach od kwitnących i tylko patrzeć jak strzelą pąki żonkili moje dziecko za to w sobotę kupiło sobie krokusy na okno w pokoiku - latała cała happy że się rozwijają co to ja jeszcze chciałam ? aaaaa kochane jesteście 😘 jak widać żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muli mi neta:O macham jeszcze raz🖐️posta tez pisze po raz drugi hihi u mnie szaro i buro za oknem:P wczoraj ogladalam program o magikach i ich sztuczkach-pierw pokazywali numer a potem pokazali od podszewki jak wykonuja ten numer hihi,teraz jakos inaczej patrze na ich magie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina oglądałam ten/podobny program :) ten magik to facet w masce ? ale mam leeeeeeniaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pizga na dworze:O ja zaczne jak ten kot z kawalu-gdzie ta wiosna??????????????,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mni dzszcz pada brrrrrrrr ja tez ogladalam wczoraj tego magika hihihii sciema noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie do domu wiosne tez przytachalam w postaci zonkili szafirkow i hiacyntow, ale juz mi moj ogrodek przekwitl chyba sobie nowy zrobie zeby dla odmiany nie robic jak ten kot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i mialam Wam opowiedziec:D moj mąż dziś nie otworzył całych drzwi od garażu, tylko tak na 1,8 m;) a ma wzrostu 1,82:P a pozniej do tego garażu wbiegł:D:D:D:D:D troszku sobie skalp zdjął;):D żal mi go, ale jak sobie przypomnę to płaczę ze śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha o jesooo Pudelko .. sory ze sie smieje hihih ... ale jak se wyobraze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko :D 🌼 dla męża ,lecznicze , zrób okłady ;) na tego mojego lenia wyciągnęłam swoje \"zabawki\" a teraz sprzątać mi się nie chce :P a naśmieciłam z deka ... i wygrałam sobie na ebay\'u zestaw stempelków \'groovy chick bang on the door \' - okazyjnie za 1,45 ;) szał stemplowania mnie ogrania :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie wyobraziłam jak małż Pudełka wbiega do garażu i ZONK !!:D trza było wchodzić....mniejszy ból by był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no pudelko niech uwaza ten twoj malzonek go jeszcze kilka razy i bedziesz musiala mu sprawic tupecik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co juz i na NK zaczeli wiry przesylac gosc napisal czy przypadkiem nie jest to moje zdjecie i...dziwny link :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×