Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no juz wogole sie przemieszczaja moje posty:O pytanie do moda-dlugo potrwa jeszcze to kasowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trochę tych postów jest kuuuuuuuurde to w sumie po co było pisać cokolowiek ???? ostatnio była mowa o snach - cholera dziś mi się śniło że jakiegoś niemowlaka trzymałam na rękach (albo siostrzenica albo syn bratanicy - bo to był sen że niby w Polsce byliśmy ) mówię mojemu a on mi na to że jemu się śniło dziś w nocy że w ciąży byłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cholera będzie szlaban na bzykanko na pół roku ! :P dobrze że @ dostałam wczoraj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe eternity :p jak sie sni dziecko i jak czyste to ogolnie dobrze wrozy, a jak kobieta w ciazy to jakies dobro materialne ,wiem bo ostatnio sama sprawdzalam w senniku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mi sie tez ostatnio dziecko snilo:D ostatnio cos zle sypiam-budze sie w nocy i dlatego sny pamietam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh znow jestem na gorze stronki skoro nas kasuja to musimy troche ponabijac-coby troche rownowagi bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) no czyste było i się ładnie uśmiechało znaczy się kumulacja w piątek albo w sobotę moja ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos jeszcze na porzadki wzielo :p w komodzie poukladalam a przy okazji prezent dla komunistki przelozylam zeby nie wylukala Esmeralda ;-) no i znow wywalilam paski,2 pary spodni,dobrze ze R nie ma bo by byla gadka \"po chuj to kupujesz jak nie nosisz..\" bla bla bla :D ide po mala kot mnie wpienia,juz jape drze, chce sie jej ,chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek zaraz idę luknać na te twoje meble :) a wracając do usuwanych postów - po cholerę było opisywać całe swoje zycie na kafe,a teraz na gwałt to wszystko kasować....i tak już wszyscy przeczytali!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblukałam :) bardzo fajne!! a co do wywalonych spodni- zawsze możesz powiedzieć,że z mody wyszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek bedziesz miala porzadki wiosenne w szafie za soba:D a jak miejsce sie znajdzie to cos nowego kupisz:) Na kafe kazdy moze przeczytac-ten co mial to i juz tak przeczytalpare zyciorysow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia moda sie szybko zmienia-choc nie wszystko co modne musi sie mi podobac:P ja w zeszlym roku bylam nie modna:Pbo nie nosilam rurek hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie słońce ale i zapowiadają że może popołudniu śniegiem posypać :o pojebało kogoś chyba :P Ciastka spodnie wyszły -z komody ;) ja u lasek w szafie muszę zrobić porządek - już parę rzeczy przy prasowaniu poszło w worek do oddania a wczoraj buszowałam po ebay\'u i kupiłam im parę szmatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak już mowa o modzie to ja to wogóle tysiąc lat świetlnych za modą jestem :P może jak się wiosna na dobre zacznie to i ogarnie mnie szał zakupów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka sie robi:) Ja poczekam az ta wiosna w koncu przyjdzie-wtedy trzeba bedzie te letniejsze rzeczy ^przelozyc-wtedy zrobie rozeznanie co juz za male albo wyszlo z mody;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam za moda nie gonie-musi mi sie cos podobac i musze sie w tym dobrze czuc ! Czesto chodze po sklepach i marudze ze bede w domu siedziec bo ciuchow nie moge kupic bo mi sie ta moda nie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się marzy założyć do dżinsów jakieś balerinki lekkie mam dosyć buciorów ciężkich a jeszcze jednak za zimno na lekkie buty nooooo adidaski już miałam ze dwa razy na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no , kurde przecież nie założy się czegoś co nie pasuje nam do figury czy wzrostu tylko dlatego że modne i wszyscy noszą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity niektorzy wlasnie tak robia-nosza bo modne:P brak samokrytycyzmu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam sobie niedawno kieckę letnią hihihihihi i w domu sprawdzałam jak z sandałkami wygląda (też nówki,bo pod koniec sezonu wylukane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znam takie co jak ogłoszą,ze to i to jest modne to one MUSZĄ to mieć....i nawet potrafią przekonywać,że jak spodnie nie są rurkami to wg nich są!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×