Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mi sie podoba jak belgowie mgla wypowiadaja hahahaha zawsze tak przeciagaja ze boki zrywam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słońce i u mnie się pokazało w Chojnicach mam rodzinkę ale noszą inne nazwisko(mojej Mamy panieńskie bo to od brata jej) , no i nadal tam mieszkają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity se nie pomyśli ;) no i jak to od ch... to już prędzej jakaś pipa albo co ;):P na nauczycielkę to ja się nie nadaję - do dzieci cierpliwości nie mam i podjeścia (zwłaszcza do cudzych bo ze swoimi jakoś sobie radzę jeszcze ;) ) chociaż kiedyś pytana o to co na przyszłość to odpowiadałam że przedszkolanka :D matko z dzieckiem ! biedne te dzieci by były :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobne podejście do dzieci........ale o dziwo wszystkie dzieci mnie lubią i do mnie lgną!!! w końcu od czegoś wzięło się przekleństwo - obyś cudze dzieci uczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja tez nie nadaje sie na nauczycielke:Proznioslabym dzieciaki hihi Izunia dzieki za slonko😘sa jakies male promyczki-ale i tak mi zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie usłyszałam prognozę pogody - ma być "dry , sunny but cold" w nocy może poniżej zera do -3 spadać :o i tak na kilka następnych dni (do niedzieli bodajże prognoza ta była)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubabrałam sobie kurtkę smarem z samochodu jak wkładałam zakupy do bagażnika leży właśnie pokryta masłem , trzymajcie kciuki żeby zeszło bo to moja ulubiona kurtka ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w nocy tez na minusie jest-tak do polowy marca ma sie utrzymac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rury od czego Hugo ? bo jak od centralnego to pewnie zapowietrzone ;) jak nie od centralnego to nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki za kurtke .. n o ja bym mogla byc nauczcielka , bo mnie dzieci sie boja haahahahhahhahah .. procz moich i Mindy i Ciastka malych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na raty jakoś - ile jeszcze osób postanowi się wykasować z tego topiku ? trzeba było nie zaczynać pisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj post poszedl w kosmos a zanim napisalam to ostatnie wpisy z lutego bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dokładnie!!! trzeba było nie zaczynać pisać w ogóle!! bo teraz to i tak musztarda po obiedzie - wszycy przeczytali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co u mnie jakies czary widze tylko posty z lutego....wogole nie widze juz z marca a wy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×