Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pudełko w tym problem,ze posty przyjaciółeczki \"tej użytkowniczki\" wciaż zaśmiecają nasz topik.....specjalnie sprawdziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi że ja znam lepiej ten tekst 😭 shit! Pudełko do białego z dłuuuugimi rękawami w którym wywożą na przymusowe wczasy samochodem oznakowanym dla VIP'ów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam ulotkę z informacją że jak zaniosę stare buty do Brantano to dostanę kupon na 10 funtów off na następne zakupy powyżej 40 funtów i to za każdą parę po 10 - mam kilka par do wyrzucenia po dzieciach :classic_cool: [zaciera ręce] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuu a teraz najlepsze !!! jest kupon konkursowy do wypełnienia , tylko dane osobowe , nie ma pytań konkursowych a nagrodą jest 12 par butów do wybrania w sklepie co miesiąc hahah zaraz wypełniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity patrz...to czasem pożytek jest z tego,że dzieci z czegoś wyrosną!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki pożytek to ja rozumiem :) i dobrze że przejrzałam te dzisiejsze reklamy bo przeważnie bez zaglądania wyciągam ze środka tygodnika i lecą w pudło na recykling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tej godzinie pracować???? hmmmmm....a może powinnam zapytać GDZIE o tej porze pracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kupona nie oddam !!!!! :P jeszcze jakieś lotto trzeba na jutro posłać w związku z ostatnimi snami ciężarno-niemowlęcymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×