Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

na razie się wyżywam z muzyką się znalazł kabel do amplitunera i lapka sobie podłączyłam i daję czadu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw tą marzannę trzeba zrobić :P ja dziś cicho muzyke puszczam....głowa mi pęka od hałasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ! dopiero doczytałam o plackach ! coś nie tak z oczami mam albo od wkurwa za szybko posty przewinęłam ostatnio miałam ochotę ale lenistwo zwyciężyło - nie chciało mi się ziemniaków ucierać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie ucieram ;) kupuję półfabrykaty czyli placki w saszetce knorra,tam jest susz z ziemniaków,dodajesz wodę,jajko,czekasz 15 min i już smażysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie wlasnie wrocilam z poczty i jak szlam to poczulam zapach plackow ziemniaczanych a tu Izunia czestuje plackami :D nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa takie czary :D kurczę muszę zapytać czy u nas nie ma też jak nie ma to niech sprowadzają !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego strasznie tanie!! bo coś 4 zł kosztuje taka paczka,pisze,ze niby na 15 placków...ale mi zawsze więcej ich wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro sobota to do polskiego sklepu po chleb pojedziemy , od razu się zapytam :) idę coś porobić bo mnie jeszcze od muzyki energia rozpiera i wysiedzieć nie mogę z drugiej strony posiedziałabym bo brzuch mnie boli (@ :o ) ale idę bo Wam namarudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej co wam tak .. zaraz i mi sie udzieli ..; a placki bym zjadla .. chyba pojde narobic 1000 lat nie jadlam hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się wytapetować przy @ wyskoczyło mi kilka niepożądanych "gości" - trzeba się jakoś ludziom na oczy pokazać w miarę normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zachcialo mi sie kuwa plakow .. paznkcie mam starkowane .. z 2 palcow leci krew ... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa buuuuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie dlatego ja robię placki z proszku :P a piosenke znam,całe lato leciała w radio :D nieżle gościu wyciąda taki cieniutki głosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja z proszku nie robie bo tu pewnie nawet ni ma .. piure jest nalesniki tez ale plackow niet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knorr też robi purre...poszukaj,powinny obok być w sklepie,nawet opakowanie podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tak szukam jak i twrogu .. niby jest nale ja go nie moge znalezc .. znaczy twarogopodobne cos hihii jesooo plce mnie pieka .. a placki juz prawie zezerliiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie po to sa machiny do tarkowania ziemniakow :p coby palcow nie potarkowac wiecie co mnie odjebalo dzis jak nic,nie dosc ze posprzatala to glazure pomyla w kiblu i kuchni i szafki na zewnatrz umyla ;-) no durnowata ja eternity co do kartek na Wielkanoc,mi w oko wpadly te z Waszego bloga scraftowe czy jakus tak (macie tam kilka \"zaprzyjaznionych\"innych blogow) bardzo fajne a wlasnie kartka doszla ,dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek sanepidu sie spodziewasz?? eternity .. wystajace jaja kurczaki itp hihi ... bazieeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Pestka🌻na palce Moj tez dostal 300 euro wiecej wyplaty-wiec to dotyczy chyba calej Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaja męskie ? :P hahah Ciastek dobrze że dojszła :) ja myślałam,że na swojego wkurwa będę właśnie latać i sprzątać bo kiedyś tak miałam że mnie brało na układanie , przekładanie ,pucowanie żeby trochę pary uszło ale dziś nieeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie w poniedzialek wzielo na sprzatanie-zostaly tylko porzadki w szafie,nawet okna pomylam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curwa a u nas nie dopłacają mendy :( Hugolina to się musimy spotkać i zalać wkurwa ;) będzie bezpieczniej niż coś rozwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na Wii z mala pograc-to sie troche wyzyje:D wezme boks i bede walic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×