Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Wczoraj mialam jakies 14 stopni i wybralam sie na wycieczke rowerowa hihi nie daleko bo kondycja nie ta:P adzis mimo slonka znow zimno na dworze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Euforka :( ❤️ u mnie słońce , byłoby cieplutko (termometr w słońcu pokazuje 12) ale wiater dmucho napizgało mi do oczu -wyglądam jakbym ryczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo 🖐️ :) ostatnio \"płakałam\" że założyłabym balerinki- nawet nie wiecie ile dziś osób widziałam już w trampkach (i to niówki widać , specjalnie kupione na ten sezon ;) ) mi jeszcze jakoś za mocno ciągnie po nogach żeby je rozbierać chociaż jak jadę samochodem i nie muszę potem za długo po dworze maszerować to jakieś lżejsze można wsunąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie smigam jeszcze w kozakach-mam wiecznie zimne stopy-nawet latem hihi odstawilam prasowanie i teraz szukam pomysla na obiad:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze ze moje kozaki nie sa ocieplane-zeby nie wyszlo ze chodze ubrana jak na sybir:Phehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja smigam w polbutach ocieplanych :P ... za zimno jeszcze rano na jakies trepki mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ja przeważnie w kowbojkach bo też nie są za ciepłe albo w adidasach ale tych "cięższych" , lżejsze jeszcze w pudełkach i ostatnio odkurzyłam moje wysokie obcasy ;) założyłam jak szłam po córę do szkoły , mokro było to jak znalazł żeby nie szurać spodniami po ziemi ;) kozaczki oczywiście na obcasie , nie jakieś czółenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyż w kowbojkach biegam....jeszcze mi za zimno na cienkie kozaczki i płaszczyk skórkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ :) na obiad pomysła nie mam też prasowanie na mnie czeka zaraz pranie mi skończy i trzeba iść rozwiesić muszę jeszcze kartkę dla córy dokończyć na dziś bo jedzie na urodzinowe party na lodowisko i pewnie jeszcze mnóstwo rzeczy by się znalazło na które nie mam zbyt wielkiego natchnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze tak przy poniedziałku ;) a ja to sobie jednak chyba nie powieszę tego prania w ogrodzie 😠 już chmurzyska nadciągają ciemne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tej imprezie dla rodzicow rowalily mnie nauczycielki ktore tanczyly jump:D hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam w sobote z kolezanka na solarium . i przy okazji do jakiegos baru na piwko .. hahaha normalnie same stare pryki i babcie z laskami siedzialy ... tylko my w takim wieku bueehhe .. jaja no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie miałam pomysła na obiada,ale pomysł został mi podsunięty :) chcą kotleta z fileta to będzie!! do tego ziemniaczki i surówka z marchewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już leje :o Pestka może to był bar dla emerytów ? :D oj nauczycielki to zawsze mi się "podobały" na imprezkach hahaha zwłaszcza jak już do szkoły nie chodziłam a poszło się na jakąś babską imprezkę organizowaną przez centrum kultury (faceci mieli karczmy piwne itd a kobitki comber i temu podobne) to już nie były te same surowe belferki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a może sobie ukradnę pomysła na obiad ? filetki mam , marchewkę też (chociaż pewnie dzieciom to jakaś mizeria bo marchew w zęby gryzie jak nie jest w całości ) nooooooo pomyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no wlasnie nei dla emerytow .. hihi nie to jest nowy bar , otwarty w tamtym roku heheh ... wszystkie inna sa zatloczone i pala w srodku .. ja ze wzgledu na niepalaca kolezanke poszlam tam gdzie nie pala .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzięki za sałatkę :) kradnij sobie pomysł,kradnij!! ja kupuję gotową świeżą surówkę z marchewki i ananasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Filety mialam w sobote a teraz jakas zupe by sie przydalo zrobic Pestka chodz do mnie-tutaj w knajpach srednia wieku to 20-ki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×