Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a i dzieki za salate:D mozna mrozic? bo ja jakos na razie warzyw tez nie moge;) jedyne co mnie trzyma przy zyciu to spektakularne efekty:D:D:D:D:D a co do kiecki, to moze mi sie kobieta zachcialo byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boziuuuu Pudełko to na jakiej diecie ty jesteś?????? jeszcze nam znikniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie mam jak odchudzać,bo od piątku praktycznie non stop gości mam :) dopiero co po jednych pościel wyprałam,jeszcze nie doschła a już dziś późnym wieczorkiem następni będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo mnie:D to tak szbyko nie zniknę:D kurcze, lubię gości:D ale wolę takich bez noclegu:P ale ... jakbym miała wybierac pranie i goscie lub pusty dom, biore pranie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mam dzis wkurwa .. normalnie az mnie z nerwow na kibel gania ... wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr chyba kogos dusze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pudełko kafetryjną sałatę mrozić można ,suszyć też ;) a żeby było łatwiej to może lepiej powiedz co Ci wolno Izunia się gościuje :) ja też wolę takich bez noclegu ;) Pestka nie wkurwiaj się 🌼-to zioło odwkurwiające ;) do gazu to ja nie chcę :P a pogodę mam zajebistą ! nic tylko włazić z powrotem do łóżka i spać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️:) ludzie buczy i buczy mi ta maszyna pod oknem:Ojuz drugi dzien a glowa mi zaraz peknie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj dzis podobno miedzynarodowy dzien mezczyzn:D moja dietka to: jajko, serek topiony jeden trojkacik, 200g miesa(ryby), jajko lub serek wiejski, owoc, sok pomidorowy lub wino:D (kieliszek tylko niestety;) ) i tak 4 dni:D a teraz na zakupy:D kupie se zieloną herbate;) a za oknem deszcz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam okropna pogode za oknem😭 sie pytam-gdzie ta wiosna?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×