Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ide dzis wieczorem na aerobik z jedna belgijka Moze jej sie spodoba to bedzie nas 3-im wiecej tym lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebiście ! 20 w cieniu się podgrzejesz troszkę :) aerobik to ja będę miała zaraz przy oknach - w środku teraz muszę wypucować bo widać gdzie niegdzie paluchy poodbijane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko też mam takie nieśmiałe bo nie grzeje pełną parą jakby za mgłą - ale ważne że jest ,jest jasno a nie ponuro i już nie pizga to od razu cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity jak to? to jak on te okna myje? i jeszcze na dodatek nie ladny z pyska:Phihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cieplo .. boszzz zgrzalam sie w plaszczu nie ocieplanym ale .. wiosna czy co??? a jeszcze 2 dni temu padal snieg haahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pogrzebie Ciastek to zes mnie teraz nastraszyla moj tato oddal cos swojego i poszlo do trumny a ja dalam rozaniec (nie swoj ale w sumie moj bo przywiozlam ich troche z betlejem, poswiecony byl, nie moglismy znalezc wujka rozanca.. ) w ogole to na mszy w kosciele pradu zabraklo, wiec po ciemku prawie msza byla odprawiana, przy swieczkach a ze w duzej sali w kosciele mialy sie odbyc rekolekcje to msza zalobna byla zarezerwowana na mala sale a ona w podziemiach prawie... wiec wyobrazcie sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis troche sniegiem jakby chcialo sypac ale teraz slonko niesmialo probuje sie przebic Hugo to kiedy lecicie? fajny prezent!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ramach uspakajania wkurwa zapisalam sie na kolejny kurs nurkowy:P EFR czyli pierwsza pomoc:D bede robila Wam sztuczne oddychanie;) eternity a mozesz zapakowac tego goscia od okien i do mnie go wyslac;)? przez moje ledwo co widac a slonce wlasnie wyszlo i jeszcze bardziej zacieki widac:O niestety mieszkam przy jednej z glownych ulic:( i chyba stad tak szybko sie brudza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka brrrr trochę mi ciarki przeszły na te ciemności i nie myśl , nie strachaj się tymi zabobonami - myśleniem też się ściąga na siebie pewne rzeczy (jak przesądna nie jestem tak w tym wypadku wierzę w to że jak się myśli negatywnie to przyciąga niedobre , a pozytywne myślenie zawsze zaprocentuje ) Hugo on mi tylko od zewnątrz mył - do środka i tak bym nikogo nie wpuściła bo musi być po mojemu ;):P a paluchy poodbijane to moich lasek i w kuchni małża (nie wiem jak on otwiera to okno że zawsze zostawi ślad :P ) w pokoju dziewczyn nawet w rogu znalazłam \"autograf\" napisany ........lakierem do paznokci (cienka końcówka do ozdabiania )!!!- te to są dopiero zdolne Pudełko za miesiąc pana Ci zapakuję bo będzie ;) a przy głównej ulicy baaaaaaardzo szybko się kurzą :o wiem coś o tym ( Rodzice tak mieszkają ) dzięki za zielone 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać że te czyste okna i słońce mnie natchnęło na porządki szmyrgam tu i tam ścierką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczyna się chmurzyć z lekka - znając moje szczęście to zaraz mi te okienka zachlapie Pudełko zielone za limit 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 Pudelko ile taki kurs trwa? masz swoj sprzezt czy wypozyczasz? Chcialabym tak choc raz w zyciu ponurkowac:) Euforka:( nie zamartwiaj sie-sa zabobony ale ja wierze ze ten przeklety okres sie u Ciebie skonczy-teraz zacznie sie wszsytko pomalutku ukladac-czego Ci szczerze zycze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka na weekend zapowiadaja u nas 15 stopni:D wiec trzeba lezaki wykladac;) hihi U mnie znow slonko wrocilo i tak do samochodu to juz w samym swetrze biegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo hihi Przeczytalam dzis w gazecie o tym wczorajszym wypadku-jechal gosciu 23 lata i wpadl w poslizg i zderzyl sie z malym busem ! Ponad godzine go wyciagali z auta-lezy w stanie krytycznym w szpitalu,drugi kierowca jest lekko zraniony Straz zauwazyla jakies plamy oleju tam na drodze-to moglo byc przyczyna ze chlopak wpadl w poslizg ! Az mi ciarki przechodza-bo jezdze tam ta droga 4 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalyscie co sie w Niemczech wydarzylo? podaje link-tyle ze p niderlandzku-sprawdze czy u nas o tym pisza ! Jakis kretyn zastrzelil 16 osob w szkole ! http://www.hbvl.be/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprosciej wbijcie onet pl i napiszcie niemcy to wam wszystko wyskoczy ! gnojek mial 17 lat-co sie dzieje:Oswiat zwariowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×