Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

i wszyscy poszli ? dzięki za zielone :) do galerii jeszcze nie wstawione - czekałam aż dojdzie potem wrzucę i na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM no racje masz:D Wlasnie dostalam smsa od nauczycielki-dzis niema lekcji:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laba znaczy się :) a ja mam papiery do przeglądnięcia 😭 wczoraj wytachałam w ramach tego zapału na porządki i nie zrobiłam i leżą teraz na stole i patrzą na mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) gość mi pojechał!!! aż mi dziwno samej w domu ;) zastanawiam się tylko kiedy ktoś następny się napatoczy....ostatnio to pościel nawet dobrze nie zdążyła wyschnąć po poprzednim,a już nowy gość się zjawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka ja też mam nadzieję,że ten pogrzeb to ostatnie przykre wydarzenie i teraz juz lepiej tylko będzie I bez złych myśli!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm widzę,że się zadomowiłeś u nas :) ja lubię motocyklistów,często z nimi gadam na światłach :D ja tylko rowerzystów nie lubię,szczególnie wtedy gdy mają ścieżkę rowerową obok,a pchają mi się na ulicy pod samochód.....wtedy potrafię być wredna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"oknów\" myć jeszcze nie muszę....zaleta mieszkania wysoko ;) przydałoby się tylko psie nosy pościerać z drzwi balkonowych....ale mi się nie chce,bo za chwilkę i tak nowe się naprodukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🖐️ a wyprałaś już pościel ? dzień się jeszcze nie skończył to może i zaś jakiś gość się zjawi ;):D Hugo jak zamykam oczy to one wtedy krzyczą do mnie :P ooooooo na rowerzystę jednego to wczoraj powyzywaliśmy - ciemno ,ledwo mu jakaś lampka miga i jedzie sobie drogą gdzie dozwolone 50mph a po prawej stronie droga dla pieszych i rowerzystów ale po co ?!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy okazji pościeli - idę właśnie rozwiesić swoją :) ech jak ja lubię taką pogodę i potem pranie pachnące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 16 stopni i słonko ....zaoszczędziłam na śladach nosa na szybie,bo psa na balkon wypuściłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda do bani :o do tego glowa mi peka zaraz jakas tabletka sie chyba poczestuje uuu Pestka ja o niczym nie wiem ale sie domyslam Eternity wrzucaj szybko na bloga ;) dzieki Iza.. oby oby to juz koniec bo zwariowac mozna a czemu ja foty motora nie moge zobaczyc? ja tez chce nie otwiera mi sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 stopni? jak to? przeciez mamy tak blisko do siebie :) a u mnie tylko z 5 :( co do motorow to ja jechalam raz w zyciu :) i jak wsiadalam to sie oparzylam o taka rure.. no pewnie wiecie ktora a ze lato bylo to i mialam babla z woda na nodze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka masz na ból głowy🌻i na dobry początek stronki mi się fota otwiera.....zresztą już widziałam mmm na motorze....teraz chcę zobaczyć go bez kasku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie poszłam luknąć - mam 16 stopni i termometr teraz w cieniu jest! na niebie słonko i pojedyńcze chmurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :) no a ja nie widzialam bo wtedy chyba mi sie tez nie otworzylo kto mi na maila wysle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do motoru to brat mojego kupił sobie w zeszłym roku oczywiście ja chciałam się przejechać,wytłumaqczono mi co do czego i .......pojechałam!!! dobrze,ze nie sama!! mój się śmiał,że odruchy mam prawidłowe,bo od razu gaz na full :D ino z zachowaniem równowagi kiepsko! dla mnie chyba tylko czterokołowce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio sobie kupilam taka stacje meteo czujnik temp zamontowalam na balkonie i jak slonce swieci to pokazuje mi ze jest 45stopni na dworze :) niezle nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak!! może prowadziłaś to za duże słowo,ale w każdym razie starałam się ......tylko mnie trochę na boki ściągało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×