Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

zaraz pójdę zobaczyć komenty ;) heheh wesoło było na aerobiku :D bueheh no może się najadła na zapas hahaha laski się poprzewracały ze śmiechu a jedna starsza nauczycielka ze śmiechu po puszczeniu bąka przez ucznia wypluła sztuczną szczękę :P:D daaaaaaawno to było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie wkurwiaj się :) łatwo powiedzieć ;) sama mam nerwa , jeszcze mnie młoda wkurzyła podczas odrabiania zadania domowego wrrrrrrrr uparta zołza - myśli że wszystkie rozumy pozjadała i fochy strzela jak się jej doradza 😠 bo mama na złość przecież dziecku robi :p bo trzeba zaczynać od nowa żeby sens miało (zadanie z angielskiego , wypracowanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ heheheh Martoszka hhaha .. no wiesz nie wytrzymala i puscila hahha eternity ech no jo .. dzis mam tez nerwowke musze polatac w pare miejsc wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka hehehehe no to niezly ubaw mialyscie na tym aerobiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja to nerwa mam od wczoraj :p przywiezli nam ta lodowke nie-jeden corny drugi kakerlak ;-),wbiesli przez okno,jeden jeszcze z kibla skorzystal i tyle ja ich widziala,ledwo wsiedli do samochodu ,ja patrze a drzwi lodowki na ok 20cm zarysowane i wglebienie jest,ja do okna zeby zabrali mi ta landare (a wielka pierdzielona )a ich juz nie bylo,dzwonie do R (w pracy byl) mowie dzwon zeby zawrocili doslownie minelo 3min,ten dzwoni a kakerlak Tak??Zarysowana??to zaraz wrocimy! taaa jasne w dupie mieli ,papier daja do podpisania przed rozladunkiem,a poza tym widze ze dobrze zabezpieczona na rogach styropianem i folia wiec ja za bardzo kazdego katu nie sprawdzalam,oczywiscie nie wrocili, 30min R spedzil na telefonach wczoraj do necka tez (potem kierowcy nie odbierali tel nawet dziady) w necku babka powiedziala ze maja jeszcze jedna szt na stanie wiec dzis przywioza i zamienia mi,uffffffffffff cale szczescie a druga rzecz mecze sie dzis od 3 w nocy brzuch mnie napierdala jak nigdy ;-) (w koncu -z poznieniem) juz myslalam ze trzeba bedzie chaty wiekszej szukac tfu tfu tfu :p nie mialam zadnej tabletki to gripeks wzielam i przeszlo deko ,no to na tyle wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka hahaha no nie dziwie sie ze te dziewczyny popadaly ze smiechu:D ja to bym dopiero lala:D:D:D U nas jak pare dziewczyn robi cwiczenia na-niewiem jak to sie zwie-wygglada jak pol pilki i cwiczy sie miesnie brzucha,leza na plecach i dziwne;)ruchy wykonuja hihi to ta moja kumpela belgijka jak to zobaczyla to parskla smiechem:D Ciastek dobrze ze Ci wymienia ! tym razem poogladaj wszystko zanim pojda bys nie musiala ich znowu scigac ! Jak mi pralke wnosili to stalam im za plecami i sie darlam by uwazali-ale i tak zarysowali mi sciane:O Na blogu nigdy jeszcze komenta nie dawalam bo mi nie wychodzilo-ale poprobuje Dzis 13 hihi trzeba w jakiegos lotka zagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie tu ziolo na pecha i nerwa🌻🌻🌻🌻🌻 Dzis dla urozmaicenia mam straz pozarna po sasiedzku-niewiem co robia ale dwa wozy stoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez od rana slonecznie ale zimno...brrr...chociaz jest sloneczko to juz cos:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek o kurde :O cale szczescie, ze da sie zamienic i dzis przywiaza nowa patafiany 😠 na bole ;) Hugo niech sie ociepla, u Was sie ociepli to i u nas bedzie cieplo :) u mnie dzis pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🖐️moge troche wyslac slonka-ale nie cale hihi bo dopiero co do mnie przyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak bedziesz miala racje to urodze Ci dziecko chyba:D:D:D:D:D juz sie nie moge doczekac tej pieknej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ummmmm kawka ;) jak pachnie.. ;) dzieki 🌻 MMM mowisz urodzisz dziecko hiehehehe noo zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe no zobaczcie taki facet toc to skarb ;-), propozycja warta zastanowienia hehehe u mnie slonca niet-landara mi okno zaslania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka dostalas @ ode mnie? bo wysylalam ale nie wiem czy poszedl bo jakies problemy byly z poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa urodze jak pogoda piekna na weekend bedzie a to przeciez niemozliwe tak samo jak urodzenie przeze mnie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham do doopy ten dzień!! po pierwsze mam snieg za oknem a po drugie mam kaca po wczorajszym winie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×