Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie tez sucho ale juz pochmurno zaczyna sie robic wiec ciaza raczej odpada:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz na poczte musze leciec :o i spac mi sie chce przez ta pogode ale kaca nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMm pomysl ze jutro moze byc slonce hehehe wiec szanse na ciaze moga wzrosnac :p maja pataty miedzy 13 a 17 przywiesc lodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie predzej ja w ciazy bede niz bedzie cieplo w weekend i slonecznie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bede bede,powiem ze papier podpisze jak zobacze nowa, poza tym poprosilam znajoma zeby przyszla i mnie wsparla jezykiem hehehe jakby co gmerali za duzo,R dopiero o 14.30h konczy prace a nie wiem kiedy przyjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm należałoby jeszcze ustalić gdzie ma być w weekend słonecznie,bo np Ciastek ma dziś ciepło i słonecznie,a ja breję pośniegową! ja chcę zobaczyć te twoje bliźniaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz Izunia hehehe MMm pewnie z tych co nic na P nie robia .....to jak tu ciaza moze byc phi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt,możesz się nie znać na piciu........skoro znasz tyle sposobów na kaca to znaczy,że często się z niego leczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak dumam :p, no ale jak ci pokaze te swoje blizniaki :p to moze ludzie z niego jeszcze beda no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze on jakis meteopata,wiesz STAN ;-) pogody wplywa na ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no moge miec, moge trza nalewke wyprobowac bo juz chyba dobra jest ;) na poczcie nie bylam bo jakos z sil opadlam mmm szykuj sie! ja tam przepowiadam, ze slonce jutro bedzie Izunia jaka breja posniegowa?? kiedy u Ciebie padalo Ciastek i dobrze zrobilas, ze kumpela przyjdzie :) Trzymam kciuki zeby bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jakis mdlosci mam i glowa mnie bolec zaczyna........ :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mdłości to pierwszy trymestr ciąży Euforka w nocy śniegu napadało i teraz cały dzień się topi,stąd breja pośniegowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×