Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

fote zrobie jutro jak bedzie stala na swoim miejscu bo na razie stoi prawie na srodku pokoju hehehe,a lodowka jak lodowka no :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie sole frytek hihi Ciastek czasem trzeba gebe ptworzyc ! grunt ze masz lodowke-nie zarysowana-dawaj fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam powiedziec najwazniejszego,rodzina nam sie powiekszy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witam...pozno ale lepiej niz wcale napitolilyscie a ja musze teraz czytac co? oczywiscie pestka dla Gabi wszystkiego naj naj i moje dzieci tez sie dolaczają w tej chwili :) pestka wiem co czujesz ja dzis tez z rana @ dostalam...ale jeszcze sie nie podkrecila na maxa wiec brzuch nawet nie boli...jutro bedzie gorzej ide czytac dalej bo tylko co zaczelam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a nieeeeeee swinia morska jutro bedzie w chacie :D:D moja menda mala ,dogadala sie wczesniej z ta znajoma co dzis byla (a oni maja kudlacza swinke)ze jej kupi, ta Esmeralda tak sie napalila ze juz w szkole gadala na ten temat cyrk,a dzis sie spotkaly :pdogadaly szczegoly i jutro bedzie domownik z wszelakim dobytkiem niech ma no,oby mnie nie wanialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz chcialyby ze ktoras z nas zalapala wirusa :p chociaz ja myslalam ze mnie co wpadlo bo @ (dzis zreszta przylazla)opoznila sie o cale 11 dni teraz casting na imiona dla swini,przyjmuje propozycje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe no a nie,bedzie bacznie obserwowac,dzis z niej rylam bo chyba dzis do niej dotarlo ze w lustrze szafy widzi kota (nie siebie) ale skakala z ogonem napuszonym,trzepnieta :p dobra,wiec propozycja jest: Sisi,a dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smieszne,proponuje zebys kiedys swojego zwierzaka tak nazwala hehehehehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaa jasne, baju baju kukubaju :p:D:D, w zasadzie moge Ci podrzucac na czas mojej nieobecnosci i kota i swinie wtedy se bedziesz wola "eeeeeeee pipy" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie .. ja nie chce zwiarzakow .. chyba ze za oj oj pare pare .. nascie lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie co potarmosic,przeciez traby non stop maltretowac nie bede nie :p Izunia kocica zwie sie Sherin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hihi czyli zagadka wyjasniona:) a to bedzie dziewczynka czy chlopak?chodzi o swinke morska oczywiscie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wiejskim weselu doszło do bijatyki. Wkrótce odbywa się proces sądowy. Sędzia pyta jednego z gości obecnych na weselu: - Niech pan opowie jak było. - Tańczę sobie z panna młodą jeden taniec, drugi, trzeci, czwarty, piąty, zaczynamy się dobrze bawić, a tu nagle pan młody podchodzi zdenerwowany i mnie obraża. Odpaliłem mu, żeby się odwalił i tańczymy dalej... Nagle pan młody wziął zamach nogą i... jak nie kopnie pannę młodą w... krocze! Sędzia: - Uuuu... To musiało boleć! - Jeszcze jak, panie sędzio! Trzy palce mi połamał! Podchodzi facet do baru zamawia dwie setki, wypija... na to barman: - Widzę że nie jest dobrze. Mów pan co sie stało to panu ulży. - Nie.... nie ważne... - No wyrzuć pan to z siebie to będzie lepiej. Po chwili zastanowienia facet zaczyna mówić: - Wie pan, poznałem fajną dupę, wszystko zajebiście, poszliśmy do jej domu, zaczynamy bara bara, a tu mąż wraca bo zapomniał laptopa. Ona każe mi się schować na balkonie, wiec ja wyszedłem na balkon i zacząłem zwisać na rękach jak ten idiota. - Oooo to musiał pan się wkur***! - Nie. Nie to mnie wkur****! Po chwili słyszę... a ona puka sie z NIM! - Oooooo to musiał pan sie ostro wkur***! - Nie. Nie to mnie wkur****! Po chwili przez okno wylatuje zużyty kondom i ląduje na mojej głowie. - Uuuu to musiało ostro pana wkur***!!! - Nie. Nie to mnie wkur****! Po chwili koleś wychodzi na balkon i leje mi prosto na głowę! - O kur**, to musiał pan się maksymalnie wkur***!!!! - Nie. Nie to mnie wkur****! Barman patrzy zdezorientowany... - To co pana tak wkur****? - Wie pan co mnie wkur****? To, że dopiero po tym wszystkim spojrzałem w dół i zorientowałem się, że mam metr do gruntu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nawet,ja juz mam synka i coreczke i......psa tez mam i chomika-uciekiniera hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×