Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

skonczylam wypelniac spowiedz do skarbowki i mozna isc spac :) Ciastek no super, nowe zwierzatko w domu :) ja mialam krolika co zwal sie trusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo tak ja tylko na to licze jak masz problem ze skarbowy i tymi papierami to @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM hihi czekaj na ladna pogode jutro/w sumie dzisiaj hihi moze to bedzie corka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ooo od rana juz nam facio narzeka,poczekaj do poludnia ,moze co wpadnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie chcecie ja mam zajebiaszcze slonceee :D a ja mam parke i dosc hihih .. MMMM zycze corki :D znam kogos kto sie tez strasznie na core uparl .. i narazie ma 4 synow hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooooo nie mam kawyyyyyyy olabogaaaaa .. musze siki weroniki pic .. o dzizuyss noooo katastrofaaaaaa z samego ranaaaaaaa :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie narzekam tylko poprostu pisze, ze racje mialem no w sumie jak zawsze:P:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D u mnie slonko:D MMM heheh wiedzialam ze napiszesz ze paskudna pogode masz:Pbo niby jak mam sprawdzic? Pestka kawa dla Ciebie I_Io

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ręką na sercu mowie pogoda do bani:O ale jutro podobno ma byc lepiej ale o ciazy to juz w niedziele nie bylo mowy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :) dzieki MMM dalam rade :) choc mam pytanie czy jak ma sie dochod z kilku zrodel -umowa o prace to w ogolnym picie trzeba sumowac to co ma sie w pit11? u mnie sie wypogadza :) slonce niesmialo zaglada w okna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka🖐️:) MMM niech Ci bedzie;) Ja zmykam na aerobik-mam juz 9 stopni z oknem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ boszee u nas od jesieni nie bylo takiego slonka jak dzisiaj......super odrazu sie ciesze,robie pranie i wynosze na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wieczorkiem chodze ...pewnie jakbym rano poszla to juz na nic nie miala bym ochoty....a tak rozpiera mnie energia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rozpuszczalna MMM .. wlasne takie siki musz pic .. bo nikomu sie nie chce ruszyc dupy do sklepuuu buuuu .. bo to rano jeszcze jest hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pogięło Was tyle nastukać ? :P zaraz będę czytać Martoszka słoneczko mam dziś piękne i już mi pokazuje termometr 15 stopni pewnie się dziś dokończy z ogródkiem i muszę kupić ten żel odtsraszający koty bo poczuły sierściuchy świeżo przekopany kawałek ziemi i zaraz toaletę sobie zrobiły 😠 w moich mieczykach ,liliach i frezjach 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytałam co nieco :) widzę że podoba się "porządkiewicz" ;) już mam zamówienie od dzieci na conajmniej "fefnaście" :D Ciastek super że lodówka tym razem w porządku :) heh swoją drogą niezłe dupki z tych dostawców - przez okno się wgięło :o oooooooooo i świnię będziesz miała ! moja najukochańsza miała na imię Tuptuś (zresztą bardzo popularne imię to było bo kilka moich chomików miało na imię tak samo a zaczęło się od najpierwszego którego dostałyśmy z siorą od Dziadka) i jeszcze jedno imię mi się bardzo podobało jednego mojego chomika - Kupa :P:D Euforka wytargałaś od nich kasy ??? ;) od skarbowego znaczy się :D od kilku lat nie widziałam i nie wypełniałam pitolca ale z tego co pamiętam to się sumowało Mmm Ty się z tej ciąży tak nie wymiguj bo zaraz Ci znajdę gdzie napisałeś że prędzej w ciąży będziesz niż będzie ładnie w weekend a że ładnie nie jest to co w związku z tym ? :P Hugo mam nadzieję wróci nie zagazowana z aerobiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa 15 stopni macie?...ja mam chyba w cieniu z 7 teraz i sie ciesze ze chociaz nie pada i snieg zniknął.....wsiąka woda i schnie bloto wlasnie pomylam buty wsie i zaraz popastuje moze bo szok co sie z nimi dzieje...a dzieci to juz wogole hugo pewnie wziela ze sobą maske przeciwgazową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity porzadkiewicz zajebisty,moja cora ma taki z didla ale twoj ma wiecej tego wszystkiego widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa przypomnialo mi sie bo slysze reklame w TV ogladalyscie film::Siedem dusz"? fajny....łyknelam go z tydzien temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz porabotala w chacie,wsio na swoim miejscu stoi,stare poszlo precz :p,teraz trzeba na zakupy coby w nowym sprzecie wiatry nie gulaly ;-) hehehe "siedem dusz" chyba nie widzialam wczoraj za to Maxa Payne obejrzelim ale prawde powiedziawszy ja na nim zasnelam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka heheh ja stoje po srodku-z jednej strony jest kolezanka polka a z drugiej kolezanka belgijka-wiec czuje sie bezpieczna:D Eternity 15 stopni ja tez chce-u mnie jakis wiatr silny jest i slonko zrobilo sie niesmiale:P ale i tak dobrze jest-blizej do wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×