Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity my się twego wkurwa nie boimy!!! czasem wyrzucenie wszystkiego z siebie przynosi ulgę.....służę pomocą w razie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polityczna poprawność skłoniła liderów Unii Europejskiej do zakazania stosowania sformułowań \"Pan\" i \"Pani\", ponieważ jak twierdzą pomysłodawcy zakazu, są one zbyt seksistowskie – podaje \"Daily Mail\". Biurokracja brukselska wydała nowe wytyczne w celu tworzenia \"neutralnie płciowego\" języka. Nowe przepisy zakazują politykom zwracania się do kobiet za pomocą sformułowania określającymi ich stan cywilny. Oznacza to, że formy Madame i Mademoiselle, Frau i Fraulein oraz Senora i Senorita są również zakazane – informuje \"Daily Mail\". Zamiast używać standardowych form grzecznościowych, do kobiet należy się zwracać po imieniu – głoszą nowe wytyczne. http://wiadomosci.onet.pl/1935093 ,69,item.html co racja to racja .. u n as mowia przewaznie na TY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pestka no:D na poczatku to bylo jakos glupio mi do kogos starszego np mamy znajomego po imieniu mowic ale juz sie przyzwyczailam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Martoszka gadasz hihihi . to chyba bedzie ostani snieg bo za 4 dni wiosna kalendarzowa n ie?? hihin ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam wlasnie dziewczyne w sandalach na gola stope !!! ta to juz nie tylko wiosne ale lato poczula hahahaha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poplątanie z przeplataniem ;) w Belgii już prawie lato,u Martoszki ciągle zima bo śnieg pada....u mnie chyba wiosna,bo słonko ładnie daje,ale chłodno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpie takiej pogody kocham lato wiosne i sloneczno nie preszkadzaja mi upaly i w ogole zimo przecz!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh a ja nie lubie upaloww :D obejrzalam 7 dusz .. no fajny film .. calkiem inny niz te wszystkie na jeden kopyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim i tak pogoda nie dogodzi ale jak wole jak jest cieplej niz zimniej ogolnie ze mnie zmarzlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co .. a jak tak sobie mysle, ze musimy zrobic kukle, marzanne i ja utopic, spalic bo ta zima za cholere nas nie opusci :D u mnie wiatrzycho, ze szok i pada ale naszczescie deszcz :) prognoze widziala i zapowiada sie powrot zimy snieg ma padac w calej pl niezle nie? ja tez ogladalam 7dusz i nawet mi lezka poleciala :) Eternity nie wkurzaj sie, szkoda zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czyjs post zostal skasowany,bo moja stronka byla :p euforka masz 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka Ciastek stronkowe🌻 Widzialam wczoraj na polonii ze do pl zima wraca !!! brrr Ja tak jak MMM uwielbiam slonko i lato:D wole jak jest za goraco niz jak za zimno:Pod rana slonko mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️:) rano tez mialam piekne slonko a potem sie schowalo i mam angielska mgle:P noce sa mrozne i pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×