Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja się wkurzyłam z rana...poszłam na charcie forum i pierwsze to co widzę? jest link do allegro,bo ktoś sobie kupił afgankę,ale nie sprawdza się w firmie więc trzeba ja sprzewdać,a młoda ma 1,5 roku dopiero!!! kupować afgana jako ozdobę firmy????? ciekawe czy ktoś \"od nas\" ją wyciągnie i znajdzie dom..... biedna mała.....a jej miotową siostrę na wystawie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz Nasmialam sie wczoraj z mojego kota:Dpostanowil sie zmiescic do mojej torebki hihi Zostawilam ja otwarta na sofie a ten zaczal kombinowac jak do niej wejsc:Doczywiscie jest za duzy hihi dreptal ,dreptal az w koncu zmiescily mu sie tylko lapki do srodka a reszta byla na torebce heheh Siedzial dumny i blady:D choc bylo mu nie wygodnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to w jakims zadupiu pod Poznaniem!! już dziewczynom napisałam,że w razie czego biore ją do siebie na dom tymczasowy.......najwyżej chłop się mnie wyrzeknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mialam sie Wam poskarzyc wczoraj kumpel odwalil numer napisal mi na facebook'u glupote, a bo wie co wymyslilam sobie i takie tam no i wspolna kolezanka teraz dorobila ideologie:O i teraz oczekuje ode mnie przyznania sie do czegos czego nie ma😭 ja juz nie wiem co ja mam zrobic, czuje sie w jakas intryge wkrecana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko jak zaczynasz kurs to będziesz tak zajęta,ze pogody nie zauważysz :D a co do tej \"intrygi\" - nie da rady jakoś tego w żart obrócić? chyba,ze ta koleżanka od ideologi jest pozbawiona poczucia humoru,albo jej się baaardzo nudzi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko🖐️:) Moze da sie to jakos odkrecic ! Sluze pomoca-moge Ci walnac jakiegos komenta do tego tylko napisz mi na gg co:) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko jakiego programu uzywacie do sciagania muzy? Bo moj nie wszystko lapie a chce sobie zgrac pare nowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo nie kracz z tym mlekiem :p,ja mam pikne slonko i niebo niebiesciutkie ,bylam na zewnatrz i cieplo jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie zablokowalam tam dodawanie komentow:D skoro to takie zamieszanie robi:D:D:D a kolezance napisalam elaborat na temat przyjazni damsko meskiej ktorej nie ma,ale czasami i facetowi zaufac mozna:D podejrzewam troche zazdrosc, bo to jej kolega:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek tosz tego mleka do Ciebie nie wysylam hihi u mnie niestety widocznosc zerowa:Ociekawe jak ja wieczorem na aerobik pojade:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko hehe:D no Twego malza nie bede wykorzystywac hihi ja mam MP3 rocket ale dziad nie znajduje wszystkiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie przez okna patrze to mi sie wszystkiego odechciewa:P wiec posiedze jeszcze chwilke tutaj hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja musze do sklepu bo pozniej se ide w cholere a musze rodzinie jedzenie zostawic:D przeciez sami sobie nie wezma:D a do tego druga baba w domu i nam podpaski giną:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha...ja też do ściągania muzy używam chłopa.......zostawiam listę i ma być ściągnięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dzieki za ziolo :) u mnie nadal sloneczko pieknie swieci nic mi sie nie chce mam tyle pracy ale lenistwo mnie ogarnelo :classic_cool: Izunia czyli bedziesz miala dwa piesy :) dobrze, ze sa ludzie co biora takie pieski do siebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka nie powiedziałam,że będę mieć dwa piesy na charcim forum rzuciłam hasło,ze w razie czego mogę suni zapewnic dom tymczasowy czyli zabrałabym ja od tych,u których się nie sprawdziła i przetrzymała do momentu,aż dziewczyny znalazłyby jej nowy,sprawdzony domek :) Izzy jest gościnna,mam świetnego weta,nie pracuję czyli mogłabym się zająć psicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza afganka była ze schronu i ja wiem co to znaczy mieć psa po przejściach :O mam za sobą akcje takie jak łapanie się latarni,bo suka rzucała się na wszystkie średniej wielkości czarne psy (wyprowadziłam ją z tego),naukę chodzenia po schodach (przekładaliśmy jej łapy,aby załapała jak to się robi),przyzwyczajanie do jazdy windą......takiego psa to nawet do ulicznego gwaru trzeba przyzwyczaić......ale jak cię już taki pies pokocha to nie ma wierniejszego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestkadzieki za namiary😘 Izunia a nie bedzie Ci potem jej ciezko komus oddac?czlowiek sie przywiazuje-moze jednak w razie W zostanie u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to ja nawet nie wiem czy ją na DT na pewno wezmę,bo może od razu znajdzie się dla niej dobry domek stały :D po prostu zaproponowałam pomoc,bo afgana w nieszczęściu to ja nie zostawię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×