Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Wrocilam od kosmetyczki i jeszcze zyje :D choc podziobana jestem i dzis juz z domu nie wychodze-chyba ze na wlasny ogrod tylko hihi Slucham wlasnie jak spiewa \"wampir\" hihi ide poczytac ten topik od Pestki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no leje hahahahaaha .A mi się też coś strasznego przydarzyło, u ginekologa. Byłam na wizycie, pan doktor kazał mi usiąść na fotel, siadłam. Długo tam majstrował wkładał różne rzeczy, a ja wypełniłam się powietrzem, gdy kazał mi zejść z fotela, ja nogi kładę na podpórkę, zaczynam się podnosić, a tu odgłosy niesamowicie głośne i długie, nie chciały się skończyć tak jakbym pierdziała (to było pierdzenie tylko c*pką), gdy szłam do krzesełka na którym leżały moje ciuchy to jeszcze moja mała śpiewała. Pan doktor był w trakcie pójścia do swojego biurka, ale gdy to usłyszał, gwałtownie staną, aż się zachwiał, ucho skierował w moją stronę, brwi podniósł ze zdziwienia po czym udał że nie słyszał i siadł. Nie wiem o co chodzi z tym że mi się tak powietrze nabiera, nieraz zdarzyło mi się to przy seksie, gdy chcemy zmienić pozycję to ja wtedy pierdzę. Na szczęście mam stałego i jedynego partnera od 11 lat i przy nim nie muszę się wstydzić. to jest dobre ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ opowiesci niesamowite z karniszami tez zapamietam bo mam takowe w kuchni ze mozna cos napchac inne to szyny podwieszane na suficie z pierdzeniem cipki najlepeze i....bez komentarza hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłyście,że najczęściej to właśnie po Magdach \"jadą\" ? ile to już było topików na kafe w stylu - dlaczego Magdy to puszczalskie? albo dlaczego Margdy są głupie? itp widać coś w tym jest,ze osoby noszące to samo imię maja jakies cechy wspólne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dostalam dupe ahahahaha ... no jo snikers bgyl taki sam :D jak Madzia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro pierwszy dzien wiosny i wagary...tylko, ze to sobota:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astrologiczna wiosna zaczela sie dzisiaj-jutro kalendarzowa a kiedy tak naprawde ta za oknem?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli topik - czy wszystkie Magdy to puszczalskie? miał w sobie trochę prawdy ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg prognozy to u mnie jutro ma być coś 9 stopni i piękne słonko.....pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam dzisiaj czyste niebo slonko i 11 stopni ale jakos zimno bylo,jutro w nocy ma byc u mnie -5:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem ile u mnie jest w nocy....jak to dobrze,ze poranne i wieczorne spacery z psem to facet odpracowuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam pogode stad wiem a ja juz chce taka prawdziwa wiosne -a nie jeden dzien ciepla i znow zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka prawdziwa ciepła wiosna to ma być od 1 kwietnia...i to podobno wcale nie żart pryma aprilisowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas są truskawki w sprzedaży z .......Maroca!! ale one jakoś tak mają za mało smaku truskawki w truskawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×