Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja nawet niewiem skad te sa sprowadzane hihi sciaga mi sie muza:D moj znalazl program ze mozna sciagac bezposrednio z youtube i wtedy zasysa kazda muze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam na gg Ale niewiem jak to dziala hihi bo moj narazie majstruje-sciaga piosenki a potem ma mi je na plyte nagrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzzyyyss jak przerabia z AVI na mp3 to ja dziekuje hehehe .. za duzo roboty .. mam z czego zasysac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jakos ostatnio mam wiecej energii niz zwykle, mam nadzieje ze marcowac nie bede :p bo tu Mindy pisala ze ja tak nosi hehehehe jade dzis do szkoly z mala i bede po poludniu, wiec nie tesknic mi tu :p;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek wcale nie bedziemy tesknic .. wcale :P ;) na mnie jakos tak wiosna nie dziala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ ja jeszcze wielkiej energii nie mam ale dzis moze polatam bardziej ze scierą corka poszla dzis na 3 godz. do szkoly...przygotowywala(śmy)referat o prawach ucznia bedzie przedstawiac je na apelu musialysmy cos wymyslec zeby nie nudzilo uczni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w 1 dzien wiosny hihi:D Slonko mam ale poki co zimno:P Ja na dobry poczatek em dnia wybieram sie zaraz na aerobik a potem zobacze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wynioslam pranie na dwor bo nie pada alez wiatr zimny...taki mrozny :( gdzie ta wiosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ szczesliwego Pierwszego Dnia Wiosny! u nas znowu pogoda na maxxa!!! ide troszke podlubac w ogrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiosennie :) ale tylko za oknem :P mój nastrój burzowy jak dziś ofiar nie będzie w ludziach to będzie dobrze(a mogą się zdarzyć bo dziś wszyscy w domu pod ręką żeby mnie wkurwiać jeszcze bardziej ) idę się gdzieś zaszyć w ciemnej dziurze miłego weekendu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ogrodek jeszcze na wiosne nie skopany bo ziemia zamarznieta byla....moze i jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętacie,że miałam afgankę wziąć na tymczas? ano jak faceta przekonałam,dziewczyny z forum złożyły się na wykupienie jej i już praktycznie pakowałam się,aby po nią jechać to........właściciel rozmyślił się!!!! postanowił,że da jej ostatnią szansę,ale jak w ciągu tygodnia-dwóch się nie poprawi to jednak będzie chciał ją sprzedać :O powiedział,że nie ukrywa,że ma ofertę kupna od pani z Niemiec i z Tarnowskich Gór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie no to jakis totalny debil raz chce sprzedac raz nie.... :O poprawa?szansa....moim zdaniem to jest śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawdziwa wiosna:D slonko zero chmur i niema wiatru,w cieniu mam 14 stopni teraz:D Pranie na dworze dynda nawet ja chwile na slonku posiedzialam hihi Izunia moze koles liczy na kase dlatego nosem kreci i czeka kto da wiecej ! szkoda psiny tylko:( Eternity masz na nerwa🌻i wracaj tu juz do nas !!!! Martoszka wysylam pere promykow do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz wiosenne kwiatki🌻🌻🌻 wg mnie gościu po prostu postanowił zarobić na tej suni :( już nawet została powiadomiona hodowczyni od której ta sunia wyszła i ona zadzwoniła z przypomnieniem,że ma prawo pierwokupu,a ten dalej,że chce dać suni szansę wszystkie dziewczyny na forum,którym zależy na suni wymyślają sposoby jak ją od gościa wyciągnąć,ale przecież nie pojadę i nie zmuszę go,aby mi ją sprzedał.....pozostaje czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuff poprasowalam a bylo tego dzis troche hihi a jak fajnie wszystko wiatrem pachnie:D Izunia trzymam kciuki by udalo Wam sie sunie odkupic od tego palanta Ogrzewanie u mnie wylaczone w domu i goraco jest hihi ale ma byc tak tylko do poniedzialku a potem bedzie zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś słoneczko i ciepło......ale ciśnienie strasznie skacze:O Hugolina trzymanie kciuków się przuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia a moze dac cynk do zwiazku krynologicznego czy jak on tam sie zwie, tez mysle ze chce zarobic i czeka na koniec aukcji ,dziad kufffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Związek Kynologiczny nie może włascicielowi odebrać psa jeśli nie toczy się przeciw niemu jakaś sprawa o złe traktowanie psa prawda jest taka,żer właściciel może sprzedać komu chce i za ile chce....miejmy nadzieję,że nam sprzeda,dziewczyny z charciego gotowe są nawet podbić cenę,aby nam ją dał.....ale na razie gościu do wszystkich ma ta sama śpiewkę,jakby z taśmy puszczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on aukcję sam zakończył przed czasem a propo allegro to przyszła do nas wiadomość,że 13 marca mieliśmy 2 nieudane próby włamania na nasze konto na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam w Factory zgadnijcie kogo widziałam w Triumphie jak kupował wielgachne majty? Krystynę Łybacką,byłą minister edukacji w rządzie SLD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×