Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

do mnie tez wyslala jakas picza zaproszenie .. a nawer jej na oczy nie widzialam .. wczesniej jakis 10 letni chlopiec mi wyslala .. z miasta w ktorym nigdy nawet nie bylam haha .. porypance :D jo Izunia bylaby najlepsza psia mama .. ino imie mi sie nie podoba tej suni heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Izunia jak juz 3 osoba jestem-to musi cos w tym byc;) imie zawsze mozna zdrobnic hihi Pestka no niechcialas 10 letniego chlopca w kontaktach hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się też to imię nie podoba....udało mi się ją już kilka razy na alkaidę niechcacy przemianować!! :D na ale ponieważ nie mój pies to rzuciłam dziewczynom hasło,aby kombinowały nad domowym imieniem....sama zaproponowałam Almę...początek trochę podobny i być może szybko nauczyłaby się na nie reagować zobaczymy co dziewczyny z charciego wymyślą :D ja na razie mam zgryz co zrobić z tymi jej filcami,bo nazwać to kołtunami to za mało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne imie Alma, a kudly najszybciej bedzie wyciac u jakiegos psiego fryca bo juz pewnie ich nie rozczeszesz kurde zimnica u mnie iiiiiiiiiiii zaczal padac deszcz brrrrrrrrr a ja se \"1408\" obejrzalam niezly trzyma w napieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zjadlam swoj lunch dzis,tzn 2 jajca pomidor i ogorek bo szpinaku nie cierpie a i nie mam :p i nie powiem zebym najedzona byla chociaz zarlam to przez ponad 15min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pada i wieje😭wiosna uciekla i jesien wrocila:O Ciastek trzymam kciuki za wytrwalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja sama potrafię zrobić afgana :) Izzy zawsze sama przygotowuję do wystawy,teraz koleżanka pomogła mi tylko wtrymować jej szyję i ogon,bo ja dobrego trymera nie mam Wspieram cię duchowo przy tej diecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ktos obgaduja kuwaaa.. juz od pol godziny uszy mniez pala ... i czerwone jak buraki .. co za bladzina niech sie za pizde ugryzie noooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Najbardziej pożądany aktor młodego pokolenia Robert Pattinson, już niedługo zostanie również najbardziej rozpoznawalnym człowiekiem na Ziemi. Pattinson grający w filmie Zmierzch postać wampira, wcieli się w Jezusa. Studio filmowe MGM zapowiedziało, że aktor jest głównym kandydatem do roli Jezusa w nowym filmie wytwórni. Co ciekawe i bardzo kontrowersyjne, produkcja nie będzie zwykłą ekranizacja życia Jezusa. MGM zapowiada zupełnie nowe podejście do tematu. - W obecnych trudnych czasach, gdzie słowo na: k słychać na każdym kroku, społeczeństwo potrzebuje nowego superbohatera. Kogoś kto przezwycięża wszystkie trudności i niepowodzenia. Potrafi wyjść z każdej opresji pokonując przy okazji wszystkich wrogów. Superman, Batman czy Spiderman to nie są bohaterowie na czas kryzysu. Teraz potrzebujemy kogoś kto istniał naprawdę. Stąd nasz pomysł na przedstawienie nowych przygód Jezusa - wyjaśnia rzecznik prasowy MGM. Akcja filmu toczyć się będzie na przełomie XXI i XXII wieku, głównie na Ziemi i planecie Jorgh bazie Jezusa. Jak zapowiadają producenci, ogromną atrakcją filmu będzie zupełnie nowe podejście do sposobu podróży kosmicznych. Niestety dla podsycenia ciekawości widzów pozostaje tylko ta informacja. - Jezus powraca na ziemię po setkach lat spoczynku. Wraca aby ocalić ziemian przed złymi wojownikami Erzacka. Tytuł fimu to: Jezus: Reaktywacja - wyjawia rzecznik. Głównymi scenarzystami projektu zostali Paulo Coelho i Mel Gibson. Zapowiadają się więc nielada atrakcje. MGM aby zmniejszyć koszty produkcji, równocześnie z pierwszą częścią zamierza kręcić dwa kolejne filmy. Saga o nowym Jezusie stworzy więc swoistą trylogię. Oprócz części pierwszej powstanie \"Jezus na krańcu Świata\" i \"Jezus vs. Predator\". Być może również produkcja dla młodzieży: \"Jezus na wakacjach\". Data premiery pierwszego filmu wyznaczona jest na wiosnę 2010\" I co Wy na to? :D:D:D:D/polewka hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie deszcz pada,a trzeba było 2 afgany na spacer wyprowadzić :O młoda w dalszym ciągu nie zrobiła siku,chociaz wodę pije....zaczynam się martwić trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko to ty czarownica jesteś co uroki rzuca? ;) nie wiem co jest przyczyną tego braku siurania,muszę ją wetowi pokazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje:O pogoda jak w listopadzie :( Izunia moze ona sie boi sikac w domu-moze byla za to bita a na dworze nie nauczona byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje i pizga u mnie tez obejrzalam se dzis jeszcze Nienarodzonego, sciagajta :p,kurde musialam ogladac bez napisow po ang, ale zem sie skupiala na tym co gadaja ;-) al fajny jest film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jol .. mi nie dzialaja torrenty dziskuwaaa mielismy dzis test maly brrrr .. a Kris patat foty nam cykal hihhi .. :D dalam mu maila.. mam nadzieje ze mi posle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Euforka Ale dzis wichura w nocy u mnie byla:Omyslalam ze mi okna wywieje:Pod rana znow pada i wieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peskta ojojojoj wszedzie normalnie, wszedzie :D a tak na serio to ostatnio mam tyle roboty, ze glowa mala nie tylko roboty w robocie ale tez w domu i poza domem miedzy innymi trzeba powoli przygotowac mieszkanie po babci i dziadku do sprzedazy wyobrazacie sobie ile tam jest rzeczy? masakra poza tym nie wiedzialam, ze tak strasznie ciezko mi bedzie to robic :( .. noo ale takie zycie nie pisalam ale Spajk mi nadal choruje, wczoraj bylismy u nowego weta. Dostal zastrzyk i za 2 tyg do kontroli. Ma tez bucik na lape, bo przez to chodzenie starl sobie paznokcia i krew mu leciala :( wiec trzymajta kciuki zeby pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo dzieki ;) u mnie wczoraj tak mocno padalo i wialo, ze az sie obudzilam w nocy a dzis rano zaczal padac snieg 😭 naszczescie juz przestal :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka to trzymamkciuki za Spajka❤️ Musisz byc silna-wiem ze oproznianie mieszkania nie nalezy do przyjemnosci❤️ Mnie dzisiaj w nocy tez ta wichura obudzila-padal deszcz z gradem:Owalilo tak po oknach i wialo ,myslalam ze mi okna wyleca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciii slonko mam:D Ciekawe gdzie nasza Eternity? Wracaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ja se wyobrazam .. bo ja mieszkalam w domu \"po\" babci .. a myslalam ze ja mam dzo ciuchow i barachla heheh .. kuwaa jak mi nie posle patat fot to go jutro opierdole no wrrrrrrrrrrrrr hihih eternity wlasnie wez juz nas tak niezaniedbuj .. dla spajka 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ja jestem tak padnięta,że by mi w nocy nawet burza z piorunami nie przeszkadzała :P byłam wczoraj z młodą u weta,wróciłamo........22.40 mój z młodą w aucie szukał miejsca aby zaparkować (a u mnie znależć wolne to sztuka!!) a ja biediem po Iśkę,bo godzina jej wieczornego spaceru minęła i spiewy urządzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka trzymam kciuki za Spajka!! mam nadzieję,że tym razem leczenie będzie skuteczne i wkrótce Spajk będzie wesoło sobie biegał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×