Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

osz jak mozna dziecko licytowac yyy aaa no juz wiem wysle zaraz wam moj prysznic z biczami i masazami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity dzieki :) the best dzieki za przepis :) bananowiec wyglada apetycznie! :D Martoszka najlepszego dla malza 🌻 no i tradycyjnie ziolo lecznicze 🌻🌻 Hugo to zes sie zalatwila. Oby szybko Ci przeszlo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slumdog ogladalam juz jakis czas temu i tez mi sie bardzo podobal. Generalnie to filmy bollywoodzkie sa fajne :) O tej licytacji tez slyszalam, ojciec sie tlumaczy, ze chce polepszyc byt tej dziewczynce i pozostalej rodzinie :o Biedne dziecko Slyszalam tez, ze te dzieci ktore graly nie dostaly wynagrodzenia takiego jakie im sie nalezalo i obiecywalo za gre :( Dosc glosno o tym bylo Pestka a ogladalas np czasem slonce czasem deszcz albo gdyby jutra nie bylo? polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, wkurwilam sie no,jeszcze Martoszka mi tu zajebiste zdjecia sle i czlekowi tylko gula wylazi :p, zmylam ten leb po 15min stania i czekania az piec pie............dolony sie odpali, mialam sie wykapac a tu ni chuja, w zimnej wodzie nie bede, cos mamy nie tak z piecem gazowym po 2min gasnie i nie idzie odpalic wrrrrrrrrrrrrr 😠 Martoszka jutro jestem u Ciebie buahhahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka ja tez mecze te piosenke hihi .. bollywood nie ogladam i tych filmow tez nie , to jedyny z tej serii hihi , moja znajoma oglada i wyje jak bobr na nich ahahha wielka fankaaa ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorek wyszedl taki jak zamierzalam :p pestka zobaczysz na zywca w niedziele ;-) euforka Pussycat Dolls to moja gwiazdencja slucha i Pink i Britney Spears i kate peryy i ..itp :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do mnie mail doszedł zajebista !!! ojca tej dziewczynki z filmu podobno już aresztowali nerkę niech sprzeda a nie dziecko , co za *&^%#$$#@#!😠 a jak jestem przy filmie - obejrzałam sobie do końca \"bride wars\"- stary na siłowni ,dzieci na podwórku to mama zasiadła na sofce ;) Pussycat też za mną \"chodzą\" :D no moje dzieci to już całkiem - podobnie jak mała Ciastka :D Pink szczególnie Ciastek niech Wam kto spojrzy w ten piecyk ja to zaś mam wrażenie że sąsiadka specjalnie też coś robi z wodą w łazience jak ja się kąpię 😠 no nie ma dnia żebym chwilę nie poczekała aż ciśnienie wróci żeby się nie poparzyć a Pestka niech sobie ogląda na żywca a ja kcem fotę włosów !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka kabina wypasiona :classic_cool: daj znac jak tam sie pod ta deszczowka prysznicuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a Ty nie sluchasz? :P:D hehe jak twoja mala slucha to i Ty sluchasz :D ja tez czekam na fote glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez :P :D Mialam dzis obrzydliwy sen :o snily mi sie szczury 😠 a zawsze jak mi sie snia to pozniej jest nieciekawie :( i jeden mnie podrapal po dloniach, tak bolalo, ze az sie obudzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kupilam i to u siebie,maja inny odcien niz sukienka sa takie ecri ale dlugie i z placami ,mysle ze zbytnio razic nie beda,tym bardziej ze pelerynka bedzie na wierzch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Stronkowe zaraz doczytam co nastukalyscie Wczoraj nie mialam lekcji pojechalismy do Bilzen na festiwal jezykowy:) byla mieszanka narodowosci spotkalam pare polek tam hihi Taki festuwal organizuja dla ludzi ,ktorzy ucza sie danego jezyka Wczoraj byl niderlandzki dzis jest angielski,potem poszlismy jeszcze na piwo Wzielam dzis pierwsza tabletke co mi lekarz przepisal i chodze jak pijana:O w glowie mi sie kreci jakbym dopiero co z karuzeli zeszla:P Przeczytalam ulotke i sie okazalo ze to normalne jak sie je bierze:Onie moge auta prowadzic wiec chyba jutro do szkoly nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytalam o tej aukcji o dziecku nie slyszlam:( straszne co takie dziecko musi teraz czuc:( Martoszka kabina super !!!!!!!!!! ja tez taka chce😭 Ciastek ja chce tez fotke z nowym kolorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastkowa Euforka 😘 może nic nie będzie nieciekawie po tym śnie zdarzają się wyjątki od reguły :) myśl pozytywnie a nie nastawiaj się od razu na najgorsze :) na maile odpisałam :) Hugolina z tabletkami zwlekałaś do dziś bo wiedziałaś że w planie piwo ? ;):D dobra , pomachałam a teraz spadam mam coś do zrobienia a czas mi ucieka zajrzę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas dzis jak zwykle z rana ziiiimno,teraz cieplej i slonko odrazu mowie ze prysznic wyprobowany i jest zajebisty deszczowke na siebie nie lalam bo nie chcialo sie ok.polnocy moczyc wlosow...za to dzieci nie moglam wyjac stamtad :P the best soooory juz mail polecial i do ciebie :) a szczury....a fuj,nie wiem co to znaczy jak sie snia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×