Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hejka ja nie dostalam kabiny 😭 a tez kcem!!! wlosy pelen wypas dzieciaki boskie a ja katuje sie muzyka ze slumdoga w aucie (takiego ojca za jaja bym powiesila na mocnej galezi, niech skurwysyn cierpi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to super, ze udalo Ci sie kupic :) Fryzruka pierwsza klasa :classic_cool: Martoszka jak polejesz sie ta deszczowka to daj znac bo sie zastanawiam czy sobie takiej nie sprawic :) Eternity spoko, wiesz jak to w pracy jest.. zawsze znajdzie sie ktos komu zal dupe sciska, ze juz tak powiem.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko nie przejmuj sie tobie tak samo sie kojarzy jak dla mojego malza ;) wysylalm ci prysznic ale zwracalo zara posle jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie totalnie zmulilo teraz, chyba kawke pierdolne no ;-) u nas na sobote zapowiadaja ok 24st, jesli tak bedzie to w niedziele tez bedzie raczej cieplo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemachanym 🖐️ ja siorbię kawę teraz też mnie zmuliło i zmęczyłam się nawet bym nie pomyślała że robienie kartki może być wyczerpujące ! bardziej umysłowo niż fizycznie ale to się i tak jakoś przekłada i oczywiście jeszcze nie skończyłam 😭 ale mam nadzieję że będzie się podobać :) do tego jeszcze tak jakoś mało tlenu - okna pootwierane , słońce nie piecze pełną mocą a oddychać nie ma czym,oby nie na jakąś burzę czy inny deszcz Martoszka gucio że prysznic zdaje egzamin ! a dla małego z tymi światełkami to normalnie jak pojazd kosmiczny - może się bawić ;):D Euforka takich co żal im doope ściska nigdy nie zabraknie niestety tym bardziej nie ma się kim/czym przejmować :) Pudełko zboczuchu :P ja się \"katuję\" za to Chrisem De Burghiem - wygrzebałam z szuflady płytę the best of.. a zapomniałam o jej istnieniu już daaaaaaaawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz - ładny limicik 22222 :D proszę się częstować :) |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_| |_| |_| 🌼|_| |_|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) a ja wczoraj nad morzem byłam,w Ustce :D stwierdziliśmy,że połączymy przyjemne z pożytecznym aby nie było kolejnej wtopy z legowiskiem dla Almy zdecydowaliśmy się na odbiór osobisty,więc psy do samochodu i pojechaliśmy!! facet legowisko wymienił nam na największy rozmiar i był święcie przekonany,ze to ma być na 2 afgany hahahahaha troszku się zdziwił jak mu wyjaśniliśmy,ze dla tej mniejszej,bo druga już od dawna \"łóżko\" ma no a potem na plażę,psy się nawet wykapały.....a po spacerze na smażoną rybkę,dopiero wieczorkiem wróciliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka taką kabiną to się mój zachwycał bodajże w zeszłym roku,bardzo się na nią napalił......musiałam się napracować ,aby mu ją wybić z głowy,bo dla mnie za bardzo kosmiczna (te niebieskie światła mi coś nie pasią) ale przyznać muszę,że funkcje ma full wypas :) poczekam aż zrobią coś takiego bez tych niebieskości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ale Dawid wyrósł!!! a wcinają pewnie piankowe szaszłyki :) Ciastek włoski ekstra!! niestety kolory nie dla mnie.....będę na tobie podziwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko uśmiałam się z twoich \"znaczków\" :D Hugolina teraz jak królowa będziesz wożona....aż ci przejdą te dodatkowe objawy zażywania leków,życzę aby szybko przeszły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia ale sa dwa zwiatelka i niebieskosci mozesz nawet nigdy nie wlaczac,tylko normalne albo wogole zadnego nie wlaczac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to o tym nie wiedziałam,ja widziałam właśnie z włączonym niebieskim światłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ale mi smaka narobilas ta rybka az mi jezyk wisi:P Eternity 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 🌻❤️🌻🌻😘🌻🌻 Wgazecie dzis pisali ze gosciu probowal 10 chlopca do auta wciagnac jak jechal rowerem do szkoly:O !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga mama29 anglia
hej mam pytanie,czy ajk powiedzialam przy rejestracji o zasilek dla bezrobotnych ze jestem w stanie pracowac 20 godzin tygodniowo to mi go przyznają,czy trzeba być zdolnym do pracy na caly etat czyli 40 godzin??? bo juz czekam na odpowiedz trzeci tydzien i nie wiem czy moge miec nadzieje na ten zasilek czy nie.. pozdrawiam i prosze o odpowiedz jesli ktos wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pieke sernik :-) z rodzynkami, mniam :-D ale sie w pracy obijalam az mam odgniotki na lokciach :-P dobra, lece sprawdzac poczte tak sobie slucham i slucham jai ho i tam bym sobie na potancowke poszla. eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odlecialam :-) kabina jest jak z ksiezyca, cos pomiedzy sztuka marsjanska a techno party mini room :-) wow, w mojej lazience by sie nie zmiescilo, a szkoda :-( wyglada super w kazdym razie i juz z tego miejsca chcialabym sie wprosic :-D przyjade z sernikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kuzwa pogoda sie zmienia na weekend blada twarz 😠, maja byc burze wrrrrrrrrrrrrrrrrr ajuz mialam nadzieje ze bedzie ladnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) The Best stronkowe Ciastek nie wierz w prognoze pogody-zobaczysz bedzie cieplo ! Teraz jest tylko 1 stopien i zmarzlam w paluchy:P Pestka to bylo w sasiedzkim miescie 20 km ode mnie ! Facet kolo 40 bylo komputerowe zdjecie w gazecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ a ja juz w pracy od 15 minut :-( ale jeszcze tylko jutro, sobota i poniedzialek i tydzien wolnego :-) ale potem bedzie przyjemnie wydawac zarobione w nadgodzinach pieniazki bez wyrzutow sumienia :-) u mnie wczoraj bylo slicznie choc ranek byl byle jaki. biedne koty zamknelam rano w domu, bo msyslalam ze bedzie padac i biedaczki podziwialy pogode przez szybe. dzis odwrotnie. rano bylo ladnie wiec je wywalilam do ogrodu na reszte dnia a teraz robi sie pochmurno.... :-( ale maja 2 otwarte komorki w ogrodzie plus kuchnie sasiada w razie czego wiec nie zmokna. dobra, ide pracowac. milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×