Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka Ik kan vandaag niet praten;) hihi Eternity kolo teczowki dalej mam czerwone-moze juz mi tak zostanie hihi a gardlo przechodzi pomalu wlasnie po tym sprayu co Pestce polecalam Ale dzieki za troske😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj R jutro do pracy nie idzie,bo boja sie ze w razie kontroli nieprzewidzianej a na jutro nie ma on pozwolenia na prace wiec jutro i w piatek bo 1 maja siedzi w domu, dopiero od poniedzialku idzie do pracy no i ma byc juz rano gotowa umowa, ale jakos mnie sie to nie podoba, hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napierdzieliły!!!!!! ja teraz włosy potraktuję metoda ulgową-same odrosty na czerwiec bedę musiała się wybrać do fryca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka na doła najlepsze jest wygadanie się przed dobrymi koleżankami!! Tylko to zawalenie robotą cię jakoś tłumaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ciastek nie krakaj...bedzie dobrze a ja dzis mimo ze mialam wolne to napieprzalam caly dzien jak nie pranie to sprzatanie to ukladanie lachow itd....ale sie nazbieralo ale jestem zadowolona bo przed dlugim weekendem bedzie czysciutko ...zwlaszcza ze jak maly nie bedzie mial goraczki to jade do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity super fryzurki,mi sie najbardziej podoba chyba pierwsza z pa grzywka pudelko....ciastek super foty :) lasencje a ja dzis pewnie padne jak kawka.....aaa jeszzce bylam dzis 2 godz. prawie na silowni ale strasznie goraco bo 25-27st. na sali i jest ciezko cwiczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuugo u mnie tak mowia nawet nauczyciel :P ciastek to dla jego bezpieczenstwa pewnie .. juz masz czarne mysli ty ty ty na ekcji bylo 7 osob hehe wiecej przegadalismy niz co .. mowie ze ja dzis nie czytam i nioc nic bo mnie boli gardlo .. a Kris mowi ciekawe ile wytrzymasz bez gadania 3 sekundy?? hihihiihih :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka napisala \"na ekcji bylo....\" a ja czytam tak - na erekcji bylo ....:p pudelko mialam Ci powiedz jak bylas, starsznie mi sie podoba twoj fryz, mialam kiedys podobny ale mialam krotsze wlosy, kurde bede w PL to chyba sie wyskubie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 000 I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko:D ja smakoszem czystej nie jestem ale wurtualnie sie napije a tu ziolo dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻^🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie no wiecie co dzis ja mam wampirze oko no chyba sie pochlastam noooooo zapuchniete, mniejsze i czerwwwoonneee dzizysssssssssssssssssssss live is brutall buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka a Twojem juz przeszlo? Wspolczuje naprawde-moje oko jeszcze do konca nie odzyskalo swoich barw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×