Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Pestka trzymam kciuki!! na pewno wrócisz z pięknym fryzem ja już po tzw leżakowaniu,nawet moją daturę wystawiłam na świat ;) trzeba na jakies zakupy jechać by zaopatrzyć się na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronkowa no ja uciekłam bo padło hasło \"zakupy\" ;) ale nic ni mom jedne fajne spodnie były na mnie za duże i na buty zerknęłam i jedną bluzkę mam na oku ;) dary limitowe zaś do podziału :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem ... no troche inaczej niz na focie aleeeeee .. ujdzie .. nic mi nie prostowala tak tylko wysuszyla i jak narazie fajnie sie ukladaja :D aaa tam fota moze kiedys tam przy okazji :P fajnie tnie w 10 min mnie zrobila :D szybka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jeszcze nigdy nie byłam u fryzjera tylko 10 min!! normalnie jakiś ekspress polecony!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! 10 minut ! no ale jak ma doświadczenie to rachu ciachu i wuala a nie to co kiedyś mi się trafiło - nożyczki laska przekładała 3 razy w ręce zanim ucięła bo jakby niezdecydowana była pod jakim kątem je ułożyć i tak każdy kosmyk do usranego znudzenia no ale efekt końcowy nie był tragiczny ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ja chce teraz fotke Twoich wloskow:) Nawet sie chwile poopalalam:D a teraz trzeba sie do szkoly zbierac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej u nas tez goraco 27 w cieniu :) ale od jutra chlodniej,mam nadzieje ze nie za bardzo chlodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie dla K-Bitch salata stronkowa :) pestka to naprawde expressowe sciecie m,nie ostatnio z mycie i prostowaniem na koniec godzine u niej spedzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mowilam ze od jutra chlodniej? wlasnie zaszlo slonce,zerwal sie wiatr i zrobilo sie chlodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na aerobik mam na 19#0 i czekam na kolezanke az przyjedzie ona kurcze zawsze na styk hihi jeszcze jej nie ma a trzeba sie przeciez przebrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️ ja dzis rabotala :p patrzylismy dzis z R co moznaby ewentualnie dla malej pakupac i nie wiem, myslelismy nad wieza (ale dostala karaoke z odtwarzaczem CD),nad PSP ale w sumie ma Nintendo i teraz PS2, zastanawialismy sie nad dobra hulajnoga lub zeby kupic wlasnie Wii (ale do Wii musimy dolozyc jeszcze,albo ciotka dolozy nie byla na komunii) juz sama nie wiem :p,chce jej cos kupic takiego trwalszego co dluzej bedzie miec, lub wlozyc na jej konto i zbierac.... co robita w dlugi weekend :p, wieta ze tutaj na 1 maja jest zwyczaj dawania kwiatkow dla kobiet ,chyba konwalii ;-) a kto to K-Bitch???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od 11.05-15.05 bedziemy mieli wolna chate :p, mala jedzie na zielona szkole hurrrrrrrrrrraaaaaaaa, pestka -hugo Wasze tez jezdza?? moja od 2 lat juz jezdzi na takie tygodniowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek Moja jedzie dopiero pod koniec czerwa na 3 dni hihi Slyszesliscie co sie w holandii wydarzylo? Debil wjechal samochodem w ludzi -dzis jest swieto krolowej tam laa nauczycielka idzie hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×