Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moje oczy juz ok .. za to .. hmmm u starego sie szykuje nastepna impra .. jakies kurwa kregle chuj wie gdzie .. nie no tego to juz nei zdzierze .. a zony to kura co???????? wioslo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka przechodzilam to kiedys ze swoim ex:P Na poczatku byly imprezy w pracy raz w m-cu a potem czesciej i czesciej,zawsze bez polowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autokar bedzie podstawiony :O czyli wiadomo ze zakrapiane to bedzie ..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego w firmie kilka lat emu też były modne tzw spotkania integracyjne najpierw ze sobą się integrowali,bo firma duża i miała oddziały w różnych miastach potem z klientami się integrowali a potem ja zrobilam swojemy awanturę,że z klientami to on ma interesy załatwiać,a nie się integrować :P no i teraz raz w miesiącu jest tylko spotkanie we Wrocławiu.....nie pamiętam kiedy był na jakiejś integracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie za duzo naczytalam o tych integracjach hihihi :P, zreszta z kim kuwa jak co pare krokow sie w robocie widza .. patafiany poza tym to miala byc impreza z zonami itp.. padly propozycje na gokarty na kajaki a wyszlo w kregle bieeheheh poziom kurwa znizyli hahahhah smiechu warte no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt - jak się ciągle w pracy widzą to integrować się już nie muszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Izunia ciesze sie, ze Alma zostanie z Wami :) Ciastek jak tam wiesci? no to siostra po bierzmowaniu :) alez jestem zmeczona, caly dzien w biegu ide ze Spajem na spacerek i spac! wyslalam linka do picasy milego ogladania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek czekamy na wiesci !!! Euforka zdjecia sliczne-odp na @:) U mnie dzis pogoda tylko do spania:Oszaro i pada😭 Jeszcze mnie z rana koles wkurzyl:Pmieszka pare domow dalej ma gsm i nie potrafi z niego nic odczytac Zrobil nam dzis pobudke przed 7 !!!!Dobijal sie do drzwi brrr I mu nie otworzylam:D powiedzialam mojemu ze skoro tu przytulek socjalnej pomocy jest ,to niech sam mu otwiera:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) i póki pamiętam : \"push\" i \"devil\'s tomb\" - całkiem fajne filmidła ,polecam :) Pestka a żony to niech się umówią razem gdzieś same ! dzieci zostawić facetom i zniknąć na całą noc ! i nie powiedzieć im gdzie ! i wrócić uhahaną od ucha do ucha ! Ciastek relację zdawaj ! się kurna nie odzywasz to niezbyt dobre myśli chodzą po głowie chyba że tak specjalnie nas w napięciu trzyma ;) Hugo przed 7 to ja najwyżej listonoszowi mogę otworzyć hehe jak nie mignie za szybką pomarańczowa kamizelka to niech se pukają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha....ja mam podobne podejście....jak mi się nie chce i na nikogo nie czekam to nie otwieram psy już tak się tego nauczyły,ze jak ktos puka to nawet nie szczekają.....no bo po co,skoro pani nie raczy nawet do tych drzwi podejść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam push .. fajny nawet :) jo ja tam moge sobie i isc gdzies z kims .. ale wsie prawie pracuja i sa zjebani po robocie albo im sie nie chce hehehe .. ale chuk tam z tym i tak zrobi jak zechce :P joooo ciastek kuwa nie rob jajoww nooo gadaj co tam u mnie tyz szaroburooooo buuu jak jesien hehe .. a i slyszalam ze jakis kuwa niderlandzki student przywiozl z meksyku grype .. nosz bladzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo tyz malo komu otwieram hahah , tylko listonoszowi :D a ostatnio to i telefonow nie odbieram bo z zastrzezonego ktos barabani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lekcjie chodzi u mnie coraz mniej osob , normalnie chyba z 7 to gora .. z nudow gramy w gierke wyraz na ostatnia litere hihihi ... albo jakiego zespoly sluchalismy kiedys .; ja trzepnelam marilyn manson .. a nauczyciel a kto to?? a Michal- slowak wrzeszczy to czlonek grupy Backstreet Boys :D:D:D:D jeszcze troche i w ogole nie bedzie lekcji hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka nie strasz ta grypa Ja to nawet listonoszowi nie otwieram hehehe bo wszystko zostawia w skrzynce na listy Malo kto do mnie do drzwi dzwoni no ale tak wczesnie rano to juz byla przesada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to normalne ze sie osoby wykruszaja ale ja wole jak jest mniejsza grupa hihi szczegolnie jak jest zgrana U mnie jest teraz8 osob tylko i jest goed:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo listonosz to wali w drzwi jak przesyłka się w dziurę w drzwiach nie mieści i jak podpisać trzeba się naumiecie po zbóju na tych lekcjach Pestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomości przez weekend nie oglądałam i nawet nie wiem co tu słychać z tą grypą trzeba by zajrzeć na jakieś news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wogóle to właśnie sobie uświadomiłam że dziś wtorek popieprzy mi się ten tydzień bo wczoraj wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie bardzo zgrana bo zostaly osoby takie pojedyncze ahhaa z roznych kraji a z polakow to tylko ja taka aska i jedna co jej nie trawie ... :D nawet moji znajomi malzenstwo juz nie chodza heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina zielone u mnie 20 stopni....co prawda wg pogody ma padać i być zimno,ale jest tylko zachmurzone niebo członek Backstreet Boys - padłam!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za salate😘 Mam pytanko do tych z be Obchodzi sie tu boze cialo? bo patrzylam u malej w kalendarzu ze niema wolnego wtedy,czyzby to co jest teraz 21 to nasze boze cialo czy jeszcze jakies inne swieto koscielne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według prognozy to i u mnie miało lać - na razie słoneczko częściej niż chmurzyska ale straszą ,starszą , takie ciemne dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×