Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ laski mam prosbe , doradzcie mi co mozna kupic parze ktora zaprosila duzo ludzi w tym nas na impreze poslubna (slub cywilny) dodam ze goscia znam ale jego panny niet hehehehe , to ma byc drobiazg , ale nie jakies kwiatki, kieliszki tylko cos oryginalnego , taniego i z jajem . :D ....... help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prezentu,to ja kiedyś parze baaaaardzo ekologicznej,w przezncie slubnym bupiłam......blender,na pudełku była buzia dziecka.....do tego był liścik dołączony,ze to prezent-inwestycja na przyszłość,bo jak bedą mieli dziecko to przecież słoiczków kupować nie będą ;) mineły 3 lata i prezent się przydał!! hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka cięęęęęęężko będzie - drobiazg i to z jajem jak zostało jeszcze trochę czasu to trzeba pobuszować po półkach internetowych i realnych i na pewno coś wpadnie w oko i będzie wołało że to właśnie odpowiednie dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka a do jakiej kwoty? Sa u nas takie sklepy gdzie mozna cos z jajem kupic-typu fartuszek dla faceta z obrazkiem rozebranej babki z przodu-jak masz gdzies kolo siebie taki sklep to idz popatrz mozecos Ci w oki wpadnie:)choc uwazam ze pomysl Izunii jest bardzo trafiony:) Otworzylam wreszcie ksiazke i sie zalamalam:O hihi ile tego mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie fartuszki kupilismy znajomym na parapetowe , ktorzy tez tam beda wiec jakos nie pasi :P do kwoty ? nie wiem no obojetnie , aby bylo fajne .. no nie mam pomyysla nic a nic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz....możesz jeszcze wykorzystać dobry gust i pomysły naszej dobrej znajomej czyli kupisz duży kielich,wsypiesz kolorowe kamyki i wciśniesz świecę i też prezent tani i \"z kalsą\" ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia:D hahaha Pestka ale ja nie napisalam Ci zebys taki fartuszek kupila hihi chcialam Ci tylko wytlumaczyc gdzie takie rzczy z jajem mozesz kupic:) Niemam natchnienia do nauki:Pco bedzie to bedzie:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiadali na dzisiaj ze bedzie brzydko a jest slonko i cieplutko:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ u mnie slonecznie ale nie za gorąco normalnie ja ta swoja core to chyba zabije ;) maja przygotowywac costam w szkole miedzy innymi aerobik ktos mial nauczyc grupe i poprowadzic oczywiscie moja corka sie zglosila ze ona bo powiedziala ze jej mama chodzi na aerobik i pomoze :P jutro przychodzi pol klasy do nas zeby pocwiczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha.....Martoszka to będziesz mieć wesoło!!!!!! z drugiej strony to może powinnas się cieszyć,córka jest dumna z ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje siem :p pestka kup dwa kieliszki z wygrawerowanym imieniem ,na jednym jej na drugim jego ,bedzie oryginalny prezent :p ,kwiaty do tego i po balu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka hihi podpytaj instruktorke-niech da Ci jakas sciage z krokow;) bedzie wesolo hihi Ciastek 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:p wpadl mi jeszcze jeden pomysl hehehe,ale serio glupi ;-) kupcie im male akwarium (taka kula-otwarta) i rybke do tego,taka co nie potrzebuje filtra ,skladajac zyczenia powiedzcie ze to zlota rybka co spelnia zachcianki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek taka rybka to welonka :) jak ma być z jajem i lubią zwierzątka to ja bym rozważyła tą propozycję,na pewno będzie orginalnie! dawanie pojedyńczych dużych kieliszków to już chyba do końca życia będzie mi się źle kojarzyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kieliszki .. hmmm gdzie mam zrobic te napisy??? a rybka?? fajny pomysl tylko ze oni czesto wyjezdzaja do PL i kto ja bedzie karmil , sie opiekowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sklepie z upominkami,z roznymi pierdolami,czasem maja w ofercie wlasnie grawerowanie a co do karmienia ryb, to sa specjalne \"kroplowki\" na okres 2 tyg, taki jakby kamien wrzucasz do wody i 2 tyg mozna ryby nie karmic to wystarczy,mozna kupic rozne wielkosci, na jedna rybe to i na wiecej starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna to w Carrefourze lub GB kupic albo mozecie im kupic jakas ladna ramke na ich wspolne zdjecie, tez sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia kolejna osoba u nas zarazona meksykanska grypa:O Spadam do szkoly-trzymac kciuki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo nie kracz pestka, mozesz jeszcze kupic :D:D dla niej - walek do ciasta (na niego) dla niego - sluchawki na uszy (zeby zrzedzenia zonki nie slyszal) :p albo stojak na wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i osstatni pomysl po fajnej filizance dla niej i dla niego, najlepiej jakby sie taki komplecik uzupelniajacy trafil, np w ksztalcie serca dwa polaczone kubki wiecej pomyslow u mnie niet ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia masz chyba jakas fobie odnosnie tych kieliszkow hehehe a jeszcze mozna zrobic fajny zestaw swiec zapachowych, widzialam w Ikei, na podstawce i kilka roznych ksztaltow i zapachow,tyle aby dobrac fajnie, ja pisze wzgledem siebie no, ja lubie takie pierdoly :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooolee pomyslow hahahaha ... dawaj ciastek jeszcze cos :D cos wybiore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kuffffa, malo jeszcze :p idzta do sexshopu,bedzie z jajem i z pieprzem prezent....w sumie dobry pomysl hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×