Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nooo ciastek bo zaniemowisz , albo co gorszego , gacie na dupe i poszla po leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien dobry :) no to jestem na biezaco wczoraj sie nie udalo ale dzis od rana nadrobilam co trzeba :) Pestka udanego wypadu! Hugo dla corci 🌻 zeby szybko zdrowiala :) no i macie tu zalegle salaty btw zawsze jak widze te salate to natychmiast mam przed oczami salate lodowa i ochote na salatke grecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis chyba tez zapowiada sie ladna pogoda, wczoraj popadalo, przedwczoraj padal grad wielkosci jajek przepiorczych i w tym momencie gdy zamykalam okno u siebie w pokoju poszla mi klamka :o wiec silowalam sie z zamknieciem okna, wiatrem. Efekty wizualne byly dosc ciekawe, zwlaszcza jak te jajka uderzaly mi w szybe i parapet, normalnie jakby ktos kamieniami rzucal, szok dzis musze jechac kupic nowa klamke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis u nas w miescie kreca sceny do serialu 39 i pol nigdy go nie ogladalam, leci na tvn generalnie juz 3 dzien z rzedu kreca a dzis najwazniejsza scena z zuzlem w roli glownej :) wiec prosza kibicow by sie ubrali w nasze barwy i przybyli licznie na stadion zuzlowy, beda robic za statystow :) hihi ja sie nie wybieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo mam nadzieje ze pogoda bedzie oki .. nic wiecej nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Ciastek do lekarza idż najlepiej ,już kilka dni cię trzyma!! Euforka leć na stadion!!!Obejrzę cię w telewizji,bo ja uwielbiam ten serial!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek🌻 kuruj sie ! Euforka mi kiedys klamka od drziw odpadla hehehe:D Pestka baw sie dobrze ! Mi zostal ogrod-zaraz ide bo slonko mocno swieci Dzieki za lecznicze dla malej-oby jej przeszlo bo jak nie to bede musiala do lekarza naginac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Pestka i udanego wypadu i wspaniałej pogody ! :) lecznicze zioło dla chorujących 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ciastek no idź do lekarza jak nie czujesz że się poprawia Hugo niech mała zdrowieje Euforka idź, będziesz w tv! :D ja akurat nie oglądam ale co tam - specjalnie sobie ściągnę z sieci ten odcinek i będę Cię szukać;) a klamkę od okna też straciłam/złamałam,na szczęście jak już zamek przeskoczył na zamknięcie w sumie to od jednego skrzydła w największym oknie ,mam w nim jeszcze dwa więc żadna strata :P nie moje okno :P:P jak będziemy się z tąd zwijać to przykleję na super glue :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda wreszcie i u mnie zapowiada się obiecująco od rana - nie widziałam straszących churzysk może stary ogródek skosi bo zarosło trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeee teraz mi mowicie, ze byscie chcialy mnie zobaczyc w tv? ;):P:D jakbym wiedziala, to bym o pierwszy rzad sie bila :D ech ze tez nie weszlam wczesniej moze bym sie zalapala jeszcze a tak to za pozno ;):D ponoc ten glowny bohater tego filmu jest z mojego miasta i opowiadal w filmie o miescie, pokazywali tez jakies zdjecia tylko, ze to bylo zupelnie inne miasto :) A dzis na tym stadionie mojego kuzyna corka bedzie grala/wystapi jako cheerleaderka wiec jak juz sobie sciagniecie i bedziecie ogladac to taka mala blondynka (beda tylko ponoc dwie male) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis wieje silne wiatrzycho ale swieci slonko :) wrocilam niedawno z przejazdzki, bylam ze Spajem na dzialce K dzis ma robote, wiec mam wolne :);) no i caly tydzien bede miala wolny bo jedzie gdzies tam sie szkolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam placki ziemniaczane i teraz cierpie :o czlowiek to zawsze sie pokusi na cos czego nie powinien jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie przygotowuje csi do ogladania :) 7 sezon :) a skonczylam ogladac greys anatomy, skonczyl sie 5 sezon nie wiem czy ktoras to oglada ale na ostatnim odcinku poryczalam sie jak gupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka główny bohater pochodzi z Zielonej Góry,ma tam rodziców,przez cały pierwszy sezon u rodziców był raz,pokazywali głównie domek jednorodzinny,jakiś plac zabaw i most cała akcja serialu toczy się w W-wce głównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś impreza plenerowa pt Kejter też poznaniak pokazy psów pracujących były,place zabaw dla dzieci,jakies stoiska z poradami i chipowanie psów za darmo......na ta okoliczność oczywiście dłuuuuuuuga kolejka chętnych a ja zamiast na psią imprezę pojechałam ogladać rzeżby z piasku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilką skończyłam Izzy \"robić\".....jestem bez sił piwo na wieczór niezbędne!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdzm :D bylo zarabiscie ... zjaralam sie jak swinia , piecze mnei wszystkoooooooo , mieelismy grila :D , pojechalismy na wydmy , super luddzi malo ale wspinac sie trza bylo tak pod gorke ze wymieklam i padlam w polowie z bolem w splocie :P wiec palaczom niewskazane haha , poszlismy zwiedzic bunkier hahahahha mam nadzieje ze nikt nas nie widzaial i scigac nie bedzie :D jak dostane od innych fotki to wam posle heheh , aa mojjjj M dupek trampek poplynal za pilka , po uciekla i w pewnym momencie stracil dech , jeszcze troche i bylo trza go by ratowac z glebin ... bohater kuuurwaa za dyche .. lezal i umieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka to wy może już wiecej nie wyjeżdżajcie nad morze,mozecie życie stracić ;) ty o mało nie padłaś przez wspinaczkę na wydmy,a twój M,bo chciał być piłkarskim bohaterem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo obowiązkowo musicie zabierać ze sobą apteczkę z zestawem ratującym zycie żartuję oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe pestka dobrze zesie swietnie bawilas idobrze ze sie wszystko skonczylo OK :) u mnie dzis pada caly dzien z przerwami i jest chlodno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka git ze pogoda dopisala, u mnie teraz zachmurzylo sie, a ja glos stracilam ,chrypie jak stare przescieradlo,glosniej nie moge mowic ,jeszcze mnie znajoma z polskiej szkoly od malej uraczyla tabletka na kaszel, tak mnie uraczyla ze od 12h jestem jak na jakims narkotyku,slabo-niedobrze,przespalam pol dnia,jedynie co to mnie wyciagneli na podworko i UWAGA mala nauczyla sie smigac na rowerze :p na dwoch kolkach,przyszlam do domu i znowu musialam sie polozyc,ech........teraz nieco lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n oooooooo ja sama bylam w strachuuu ... przeliczyl sie staruszek :D pluca do wymiany .. moje zreszta tez 100 metrow pod gorke po grzessssskim goracym piachuuuu ... posle pare fot , przedsmakowych :D a no i wlezlismy na wielki bunkier ... chlopy chcieli do srodka ale ciemno bylo w srodku i sie cykali hahaha .. zdjecia ja baaarrrdzooo wysoko robione wlasnie na nim :D ... jak dupaki bieglismy ahha zwiedzac i przelazilismy przez druty kolczase hahaha po ostach pokrzywach znooooowwww pod gore bueheeheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie Pestka :D rozrabiaki jestescie Ciastek super, ze corcia jezdzi na rowerze!!! :D a Ty kuruj sie kuruj ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja nie lubie lezec plackiem ahhaa , bo i po co , jak i tak mnie zjaralo :D kolezanka przy chlopach naszych to jak murzynka ahhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia Pestka smaruj sie zeby skora nie zlazila ! Fajno ze sie wypad udal:D dobrze ze sie M nic nie stalo ! Ciastek idz do lekarza ! Widzisz mowilam ze sie cora nauczy-gratulacje dla niej🌻 Ja sie dzisiaj tez poopalam bylo u mnie 26 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka widzialam foty,super,tam was niezla brygada byla hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×