Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

eternityyyyy co jjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeeeeeeeeeeee :P pijeeeeeeeeeee piwo :P a lipka je ale twardym trza być a nie miętkim zrobię porządek i wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co chodzi? ;) 🖐️ czesc niech juz sie cieplej robi bo mi sie spajk przewraca 😠 u nas caly czas pada i na weekend tez opady :[ Hugo gratuluje!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie zrobilam przez ten tydzien sentymentalna, romantyczna :P normalnie wciagam same romansidla :D najlepiej 3h bollywoodzkie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja wstalam po 8 wczesnie jak dla mnie na sobote hihi Euforka wysylam slonkooby sie Spajkowi poprawilo ! Eternity ❤️wal na gg jak chcesz sie wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dzis po 6,musialam mala do szkoly zaiwesc na zajecia :p slucham sobie Ani Dabrowskiej ;-) informuje tych co z Belgusa, w poniedzialek greckie swieto,robia impre Grecy wystawiaja swoje towary,muzyka zabawy dla dzieci ,bylismy rok temu i bylo super,teraz tez sie wybieramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a gdzie?na starym rynku? Ciastek u Ciebie jakas szkola jest zamknieta bo dziecko bylo zarazone ta swinska grypa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) zgadzam się z Euforka - pogoda do doopy!! charcie spotkanie zostało odwołane,bo nie ma sensu jechać,a potem marznąć w domku nad jeziorem :O ani ogniska by nie było,ani psy by się nie wybiegały.... za tydzień na wesele idę i mam kieckę na ramiączkach i sandałki.....co zrobię jak pogoda będzie taka jak dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic nie wiem,zeby jakas szkola zamknieta byla... impra z 10km za Bxl os strony A12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to w razie W wyslesz mi namiary:) Iznia posylam slonkou mnie jest upal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina słonko ktoś ukradł po drodze :O u nas jutro wszystko pozamykane - Zielone Świątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dalej upal ! wystawilam basen n ogrodzie:D jutro bedziemy sie pluskac hihi tutaj w poniedzialek jest wolne-jakies swieto jest ale niewiem jakie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielone Swiatki sa tu w poniedzialek Hugolina :p ta zadzwonie do ciebie 2x w rynne a 1 w parapet,przeciez nie mam Twego nr :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie nie za cieplo i jakos humora nimam z tego powodu pocieszajace jest to ze i jutro i w poniedzialek mam wolne...wlasnie...zielone swiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie nadal leje 😠 i malo tego, ogladalam pogode i zapowiadaja dopiero ocieplenie w piatek!!! chyba ich pogielo :o niemozliwe! skoro u Was juz jest cieplo to u nas od poniedzialku tez bedzie ;) musi! bo inaczej spajek bedzie sie meczyl caly kolejny tydzien :( Fajnie macie! na takie swieto greckie tez bym poszla :) Izunia Ty sie nie martw! za tydzien bedzie juz cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja jakas komedie ogladalam ...nawet smieszna ech no ja tez chce ciepla,ale kiedy to bedzie to nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a my dzis znow nad morze :D euforka naprawde wspolczuje , mnie ta pogoda tez dobija , caly tydzien prawie lalo weekend ladny .. i tak prawie w kolo albo odwrotnie heh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Peskta no to udanego wypadu zycze! i uwazajcie na siebie :) Dzis dla odmiany zamiast deszczu jest mgla:o Spajk nie ma sily wchodzic po schodach i na dodatek zlapal kleszcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej 🖐️ u mnie slonko swieci i zapowiada sie fajny moze nawet dzien dzis prawie nie zaspalam,corka ma na dodatkowe tance na 9tą a ja sama obudzilam sie po 8mej dwadziescia :O ale zdazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Martoszka Euforka slonko wysylam:) Pestka milego wypadu:D ja zaraz na ogrod zmykam bo slonko juz mocno grzeje hihi Co do kleszczczy to moj kot czesto lapie-wiec jestem wprawiona w wyciaganiu-a raczej wykrecaniu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie czasem chmury,czasem słońce muszę wyczesać czarne i potem je na spacer wyciągnać,szczególnie starszą - bo mi się normalnie w \"matkę karmiącą\" zamienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kleszczy,nie wicie,że kleszcze roznoszą chorobę? bajbeszioza albo coś podobnie się nazywa ja swoje dziewczyny zabezpieczam kropelkami,raz w miesiącu na kark i przy ogonie i NIE MAJĄ nawet pół kleszcza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×