Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

jaaaaaaasne że się pochwalę ;) tak sobie właśnie przed chwilą pomyślałam że nie muszę uskuteczniać większej konspiracji bo skończyłam wszystkie urodzinowe i rocznicowe więc wstawię je wszystkie na raz na bloga a solenizantki dowiedzą się która czyja jak listonosz doniesie ;):D muszem ino fotki pstryknąć (już nawet sprzęcior wyciągnęłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity bylam na blogu ale nie widac nic jeszcze :D masz lol pekam!!! wlasnie zjadlam truskwy ze smietana :D pomaranczo - zycia swojego nie masz? zajmij sie soba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za kolejną sałatę :) a truskawek bym zjadła 😭 ale polskich nie ma jeszcze na blogu bo mi baterie zdechły po kilku fotkach - a że ja muszę po kilka żeby mieć z czego wybrać to cykałam na raty i doładowywałam między :D właśnie je zrzuciłam i będę obrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam ogladac film :) bylam na blogu :D no i co ja moge wiecej powiedziec? SLICZNOSCI a tu na rano specjalna porcja truskawek óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ podobne do sliwek , ale tez moga byc hihih wiec se pare zabieram :D a tak wlasciwie to co?? sezon w PL juz truskawkowy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczyny :) Euforka dobrze że podobają się wszystkie bo nie wiesz ,którą trafisz hihi ;) jedno dziecko mam dziś w domu - w szkole zrobili punkt do głosowania i mają labę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) i odpowiadam - tak,w Polsce już można powiedzieć,że sezon truskawkowy trwa,kosztują ok 6 zł za kilogram,a jeszcze dwa tygodnie temu 12!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś dzień przygotowań,muszę pojechać na giełdę odzieżową i zdobyć torebkę i marynarkę,kieckę na wesele przeprać,jutro już wyjeżdżam najgorsze,że zapowiadają pogodę raczej taką przeciętną (albo nawet poniżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak się komuś nudzi to zapraszam na lekcję groomingu (darmową!!) ,bo przynajmniej Izzy powinnam jeszcze wykąpać i pomoc w \"robieniu\" jej bardzo wskazana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na blogu i powiem tak .. 3 swieta sie domyslam :D rzszty nie hehheheheh noo i kartki pikne .. teraz chybil trafil bueheeh nie mma pojecia co i komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja na szybkiego bo mam duuuzo roboty na dzis i latam po pracymusialam zrobic 2 prania bo nareszcie chwilowo deszcz nie pada wioec rozwiesze na powietrzu i zaczelam kosic trawe bo juz wielgachna...zaniedbalam ja tez przez ten deszcz mam nadzieje ze dzis skoncze ok lece teraz po malego aaa a kartki są przesliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam na twarz ale to szczegół ale mam zakupy ;) nawet kiecę ! uprzedzam - tak , zrobię sobie w niej fotkę i wyślę :D dziękuję pięknie :) cieszę się że się komuś moja praca podoba :) a domyślajcie się dalej :P jak adresatki dostaną to będą pisać - zielona była moja a moja tamta ;):D idę bo zaś mnie gonią 😭 później wpadnę na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity kieckę kupiła,a ja torebkę klasyczna czarna wizytowa kopertówka,może być z łańcuszkiem,krótka rączką lub bez niczego taka do ręki moja kiecka weselna już się dynda na wieszaku,suszy się żeby ktoś jeszcze tego psa za mnie wykapał............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka 🌻 czy co się tam teraz daje:):D pogoda do bani, raz deszcz a raczej ulewa, później przez moment słońce ja chcę na wyspę z bialym piachem, palmą i błękitnym morzem! może być tylko na tydzień!! ale niestety - jadę w bieszczady - pogoda hmm... ulewna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka 🌻 Pudelko udanego wyjazdu! i pogody ladnej zycze :) a na piaski i palmy tez mam ochote Eternity czekam na foty :) Izunia na twoje tez :) z wesela .. przy okazji torebke bedzie mozna zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my wlasnie wrocilismy od weta zmiana lecznicy.. wiem wiem niedobrze tak zmieniac ale tym razem chyba wyjdzie to na dobre a) sami beda kontaktowac sie z wroclawiem bo znaja dobrze tego lekarza b) zrobili S badanie krwi, jutro wyniki c) powiedzieli, ze musza sie skonsultowac i zastanowic jak leczyc i czym d) dokladnie dzis zbadali S e) niestety dwoch lekarzy dziwnie przysluchiwalo sie sercu S i cos im sie nie podoba :( wiec jutro spajk bedzie mial rtg serca a teraz ide sie polozyc bo spiaca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka no mioejmy nadzieje ze na lepsze zmienilas lecznice :) nie wioem czemu u was po tyle truskawki...ja dzis kupilam juz po 4zl. i wlasnie naopychalam sie ze smietana i cukrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka Izunia i Eternity gratuluje zakupow:) Pudelko milego wypoczynku-moze sie pogoda poprawi:) Euforka ❤️bedzie dobrze-musi !!!!! Ja sie objadlam czeresniami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ktoś już wysłał linkę do bloga do Pudełka ? nie będę spamować ;) Izunia jasne że na foty z weselicha czekamy ! Euforka 😘 brzmi to konkretnie , oby było wreszcie lepiej ! co to ja jeszcze chciałam ? aaaaaaaa miłego wyjazdu Pudełko - niech się uda bez względu na pogodę (ale trzymam kciuki za dobrą ) Izunia i za pogodę \"ślubną\" również !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro robie sobie dzien dla siebie:D Rano fryzjer a popoludniu kosmetyczka a potem z domu nie wyjde:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko jak chcesz piasek i palmy to do Poznania!! od wczoraj na Placu Wolności są 2 plaże z palmami tylko słońca nie mogę zagwarantować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka mam nadzieję,że to ten naj naj wet i że wreszcie wyprowadzą Spajka na prostą,trzymam kciuki!!!! hmmmmm.....foty wyślę jak mi kto jaka ładną na tym weselu cyknie :P z jednego wesela to posiadam fotę jak mnie mąż znajomej na rekach niesie,a ja palce u stóp obklejone plastrami mam......oczywiście w sandałkach byłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Izunia nie szkodzi :D takie foty tez moga byc :D noo ja pospalam K jak widzi, ze ide spac to mowi, ze deszcz bedzie padal i co? padal :) ta pogoda jest do duuuuuuuuuuuuuuuuupppyyyyyyyyyyyyy :o Martoszka tanie masz te truskawki!!! u nas twardo po min 7zl nooo chociaz ja prosto z plantacji wczoraj kupilam troche taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×