Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

musze Wam powiedziec, ze jednak nic zlego mnie dzis nie spotkalo w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na razie slonce leb mam jak szafa trzydrzwiowa, od soboty tolkuje matme dla tej mojej gwiazdencji, kuzwa mam juz dosc, cale szczescie ze zalapala jak liczyc bo inaczej chyba sepuku bym sobie zrobila, nie mam cierpliwosci wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski Wasze tez maja juz takie dzialania,np (2x...)+1=5, te to latwe noo ale cos w tym stylu nie wliczajac odejmowania 78-59 i dodawanie powyzej 10-tek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech odpowiedza ci ciastek te co maja w twoim wieku dzieci u mnie ostatnio na topie ulamki zwykle i dziesietne tez wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka u mnie fajna pogoda była!! obaerwnie chmury,bystre strumyczki ulicami płyna a ja MUSZĘ do Związku Kynologicznego! musiałam zarejstrować Almę i wyrobic jej rodowód,bo ciągle tylko matryczkę miała,a chcę ją w sierpniu na coursing puścić,żeby licencję zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak to w okóle komu nalesnika z białym serkiem,truskawkami i bita śmietana,komu??? są tak zapychajace,że zjesz dwa i masz dość......za dużo mi się zrobiło,najwyżej na jutro jeszcze bedą Pestka twoje zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo kurde Izunia ja chceeeeeeeeeee ;-) przed chwila u mnie burza przeszla ale blyskalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce nalesnika jaaaaaaa choc obiad zjadlam normalny a takie mnie skurcze zoladka zlapaly , ze myslalam ze skonam .. ostatnie dni jakos nie mialam apeetytu i chyba sie mi skurczyl a dzis jakby tasiemiec techno-party se urzadzil :O moja tez ma takie dzialania z matmy ale ja nei siedze z nia ino M bo ja tez z matma niecierpliwa :D no widzsz euforka :) super zaraz cos wam posle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka gratulacje dla cory:) zdolna dziewczynka ! daj slonka 😭 Izunia ja tez chce nalesnika Pestka🌻lecznicze i jedz normalnie bo zniszczysz zoladek ! Ciastek ja dzis siedzialam nad dzieleniem:P takie zadania moja juz od dawna ma-ale chyba po mamie odziedziczyla zdolnosci i niema problemu ,tylko ta nieszczesna tabliczka mnozenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) uwaga torcik idzie ;) …………… () --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~~~~~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~~~~~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* ~~~~~~~~~~ *~*~*~*} …{ *~*~ * ~~~~~~~~~~~~~~ * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~~~~~~~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ………………… … )---------( ………… _____ ,-----------, ____ …… … /____________________\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 ja tez znikam balowac bede jutro :) a dzis ide na spacerek z pieskiem i do lozka wyczerpujacy dzien zwlaszcza biorac pod uwage ten stres ;) .. niepotrzebny zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore torta kawalek i nalesnika i tez ide spac .. dobranoc iii euforka milego jutro balowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM NIEEEEEEEEEECHHHHHHHHH ZYJEEEEEEEEEEEEE NAMMMMMMMMMM :D a kto? CIASTEK Wszystkiego naj naj najlepszego! Milosci, szczescia, usmiechu na codzien, zdrowia, kasiory i wszystkiego dobrego! 👄❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastku :) , wszystkiego najlepszego , duzoo zdrooooowiaaaaaa kasiory i pociechy z Batmana :D mniej klopotow , dosc nocnych sasiadow i duuuzo przespanych nocy , albo i nie :D:D 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻 🌻 :)... ❤️ ... :classic_cool: ...❤️... :) ....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe dzieki ciotki ;-), mata po kawalku --------)----)-----)----) ------- (--- (---- (--- ( ------- () --() -- () - () --------|| - || - -||--|| ------{*~*~*~*~*~} ------@@@@@@@@ -----{~*~*~*~*~*~} -----{~*~*~*~*~*~} -----@@@@@@@@ ---------)---------( ---------)---------( --@@@@@@@@@@@ --{~*~*~*~*~*~*~*} --{~*~*~*~*~*~*~*} --{~*~*~*~*~*~*~*} --@@@@@@@@@@@ -----------)---------( -----------)---------( @@@@@@@@@@@@@@ {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} {~*~*~*~*~*~*~*~*~*~} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} {*~*~*~*~*~*~*~*~*~*} @@@@@@@@@@@@@@ -----------)---------( -----------)---------(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche krzywy ,pewnie nasaczony alko :p no i mam szapmanskoje w lodowce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka a tu moje nowe umcu umcy:D Wlasnie widzialam kolezanke-wiozla psa na operacje:Ojak wszystko pojdzie dobrze to ma 70% szans ze przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zaczynam zyczeniami dla Ciastka żyj nam długo i szczęśliwie!! niech ci się wszystkie marzenia spełniają!! pieniądze i miłość nie opuszczają!! i kocica niech koncertów nocnych nie urządza ;) 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja znów jak przeciąg Ciasteczku kochany wszystkiego naj naj najlepszego , pociechy i dumy z rodzinki , samych słonecznych dni , żeby wiatr losu zawsze wiał w tę dobrą stronę i wszystkiego tego czego sobie sama zażyczysz ! ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ ❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️🌼😘🌼❤️ i do później ,mam nadzieję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×