Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

na całym weselu to wypiłam AŻ lampkę szapana,bo za kierowcę robiłam a potem jak wracaliśmy przed 3 rano to miałam serce na ramieniu,bo szybciej mi naopowiadali jak to w tej okolicy jest dużo dzików i prawie pod domy podchodzą! na szczęście ani dzika,ani innego \"zwierzątka\" na drodze nie spotkałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e to ja mialam lepszą imprezę tj. pijacko lepszą;) i nie miałam kiecki ciulowej:D zdjęcia Wam posłałam no a piesek to jak członek rodziny więc nie dziwne że trzeba się wypłakać a mi dziś kolega powiedział o dziwnych podejrzeniach co do jego zdrowia miałam ochotę walnąć go w łeb, bo na pewno nie pożalić się dziwna reakcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina doczytałam,przykro mi z powodu spaniela kolezanki Może zechce kiedyś ta kolezanka zaadoptowac innego potrzebujacego domku spanielka,na dogomanii jest ich bardzo dużo A \"ciulowa\" sukienka to po prostu kiecka z materiału przypominajacego tiul:D w jakimś kabarecie było,że taka jedna miała sukiemkę z ciulu .....i tak się przyjęło u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) bo się rymuje i jedną literkę trzeba zamienić to jest ciulowa ;):D Pudełko wcale nie dziwna reakcja :P na @ odpowiedziałam - foty suuuuuuuper ! Izunia cygań ,cygań swoje - kcemy zobaczyć ciulową kieckę ! Hugo szkoda psiaka :( Ciastek przykro mi też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina ja dziś też służyłam ramieniem a może jednak bardziej ustami ;) jako tłumacz naginałam znów (znów bo w zeszłym tygodniu dwa razy) i jeszcze w tym tygodniu czeka mnie przynajmniej 3 razy a potem jeszcze .... i potrzebuję jeszcze jeden papier z Polski do pracy !!!! gdyby nie to , to może już by było wsio 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity dzieki :-) 👄, informuje ze moja kartka to 3 od gory z bloga hehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszla doszla, listy ida w 2 dni,cos kolo tego,za to paczki cale 7 :p do mego R doszla dzis przesylka tez, kupil telefon Nokia3230,o taki o http://gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/Nokia/3230/nokia3230, taka sobie cegielka ,ale musial zmienic bo tamten co mial to rozlaczal mu sie i strasznie dlugo wlaczal,bateria nie tryzmala,ciekawe jak ten dlugo podziala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jutro gnam do skrzynki bo dzis tylko rachunki;):D kurcze, a ja na pocztę idę już od piątku:O może dlatego że też z jednym rachunkiem i szkoda z kaską się rozstać;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko,to chyba duzy ten rachunek ze szkoda z kasa sie rozstawac :p, zreszta dla mnie kazdy rachunek duzy hehehehe..ale coz ;-) poradzcie mi co mozna kupic na koniec roku dla wychowawczyni malej, na razie ani widu ani slychu zeby robili jakas skladke, a to ostatni rok ich uczy w nastepnym bedzie nowy nauczyciel, nie mam pomysla a przydaloby sie cos oryginalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zakończenie 6 klasy (koniec podstawówki) rodzice się składali na laurkę i komplet porcelany jakiś firmowy,dwie filiżanki i spodki w pudełku elegancko zapakowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to byl prezent od wszystkich, ja nie bede wywalac 100e jako jedna osoba :p,cos rozsadnego heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj kochany mąż dostał mandat:( 450 zl - i tak sie tanio wykupil:O kurde, ciastek , my sie skladalismy wiec mozna bylo cos drogiego wymyslac:( ciekawe co u nas kupia, bo tez ostatni rok maja wychowawczynie moze jakąś książkę jej kupić? mądrego człowieka albo z aforyzmami lub coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mialam okropny dzien!!! straszny, przebrzydly, wstretny, ohydny a najgorsze w tym jest to, ze jutro bedzie jeszcze gorzej cholera... a mialo byc tak milo 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka na lepszy nastroj 🌼, ja tez dre se na wszystkich bo @ u mnie za pare dni :p wlasnie znalazlam ksiazku np 2 czesci S.Meyer heheh Zmierzch i ta druga,tylko ciekawe czy lubi takie ksiazki,pozyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie ktos obgaduje:Puszy mnie pieka ! Euforka 🌻 na polepszenie :) Ciastek to kartke masz sliczna ! ale o 1 dzien wczesniej przyszla;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzieki za salate:) Ciastek fajny tel:) Pudelko a co maz przeskrobal? wspolczuje wydatku yy cos mialam jeszcze napisac i zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko😘 to lepszy mandat niz gdyby sie jemu cos stalo ! Ciastek gdyby udalo sie zrobic prezent skladkowy-to mozna zdjecie klasowe np na poduszeczce zrobic-fajnie to wyglada,w zeszlym roku u mojej w szkole tak dali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nerwow spac nie moge :o ale tak to jest jak sie wszystko do siebie bierze Pudelko dobrze, ze malz caly! Gdyby mnie ostatnio palki przylapaly to musialabym chyba jeszcze raz prawko robic.. zwlaszcza, ze zlamalam powaznie przepisy umyslnie i to dwa razy w ciagu 1 minuty no ale nie ma sie czym chwalic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek fajny fon Ja musze sprzedac swojego starego bo lezy w pudle i sie kurzy choc z drugiej strony to sentymentalna jestem i nie lubie sie rozstawac ze swoimi rzeczami ;) co do prezentu to ja chyba kupilabym ladne kwiaty i cos slodkiego :) moze i oklepane ale jak sie kogos nie zna to szkoda uszczesliwiac go na sile czyms co byc moze nie jest w jego typie a slodkie czekoladki to slodkie czekoladki kazdy lubi a na kwiatki milo sie patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia fajnie, ze wesele sie udalo! co do pogody to pewnie na sali bylo wystarczajaco goraco ;) a takie drogi z dzikami to ja znam! slyszalam ze sa takie gwizdki czy cos takiego co sie montuje na zew auta i to odstrasza zwierzyne tylko sie zawsze zastanawiam jak to dziala na psy i czy dziala aaa i kiecke tez chce zobaczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ❤️ przykre to z pieskiem ale wiem niestety jak to jest gdy psiak choruje :( trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×