Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ u nas dzis w posliej szkole bedzie protest rodzicow, bo chca zamknac polskie liceum,bedzie tv,radio i rodzice uczniow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z tego wszystkiego to zapomnialam napisac, ze ja tez chce foty kiecek Eternity :D Ciastek hihihi Eternity dobrze mowi, ochrzcic te bielizne trzeba :D koniecznie.. :P a na tego goscia uwierzcie mi, nie da sie wlaczyc olewatora.. nawet jego widok jest irytujacy no ale dobra.. zapominam juz o nim i ide sprzatac bo zakupy juz zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) fabryka za wiele nie dała - organizm przyzwyczajony przez cały tydzień do wczesnego wstawania to i weekend taśmowo Ciastek znaczy się może się załapiesz na wywiad ? ;) oj wyślę foty , wyślę :D takie cuda żebym ja w kieckach paradowała za często się nie zdarzają to trzeba pokazać innym :P:D idem dalej - jakbym zaginęła w akcji to miłej soboty życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja dziś mam podobny nastrój jak Euforka na tego klienta wrrrr jeszcze jadem pluje na wspomnienie wczorajszych gości ja rozumiem,ze dziecko może być chore (na moje oko ADHD) i chyba z lekka opóźnione w rozwoju,ale do cholery to nie oznacza,ze mozna mu na wszystko pozwalać,tym bardziej nie w swoim domu!!! koleżanka z lekka zdzwiwona,ze gówniarza (kalendarzowo 5 lat,a rozwojowo to wg mnie ze 3) nie dopuściłam do swojego latopa-bo w domu my mu pozwalamy.z lekka zdziwiona,ze nie pozwoliłam rozwalić drukarki (podejrzewam,ze odszedłby od niej jak by już drukarka żadnej klapki nie miała) i do tego z politowaniem patrzyła na mnie gdy mówiłam- nie wolno ciągnać psa za ogon ani za włosy,bo - on przecież tylko głaszcze,a ręka pełna czarnym włosów! uwierzcie,nawet go z bufetu kuchennego ściągałam,z biurka,a z oparcia kanapy jak skoczył to prawie na ławę następnym razem z nimi to ja się moge spotkać najszybciej za rok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trochę mi lepiej jak jadu ulałam ;) Euforka oby Spajkowi ta poprawa została i z każdym dniem był zdrowszy!!! trzymam kciuki!!! Ciastek bielizna przetestowana? ;) Pestka a może spróbuj z takimi grajacymi nocnikami? albo takimi np w kształcie samochodu,żeby małemu się podobało i wtedy sam będzie chciał na niego :) Eternity ja też chcę foty w kiecy jak bedziesz wysyłać i trzymam kciuki za ten papiór do pracy!! Martoszka ja też z @,mój się wczoraj nabijał,że ja Persen powinnam łyknąć przed tymi gośćmi.....pewnie by nie zaszkodziło;) ale nie wiem czy można po tym pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam przetestowana, nosi sie no :p moj przed @ mowi, \"a miej ty juz ten okres,bo kurwicy idzie z toba dostac..\":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Izunia, nadpobudliwosc nadpobudliwoscia u dzieciaka ale nie mozna pozwolic wlezc sobie na glowe, albo to jest moze takie bezstresowe wychowanie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys taka sasiadke-miala 2 dzieci i ten syn tez robil mi zawsze sajgon w domu! Mi bylo glupio go upomniec-bo od tego jest matka-a ona nie reagowala:O Mialam dosc i skonczyly sie odwiedziny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczególnie matka tak mu na wszystko pozwala,mały przychodzi mówi - Msti chce.....i od razu to dostaje a jak nie pozwoliłam w swoim laptopie grzebać to ta mówi do meza- mówiłam,zeby mu wziąć JEGO latpopa! gówniarz dopiero niedawno zaczął mówić,że można się domyśleć co chce,ale komórkę na szyi ma!! a jak mu odebrałam smartphona to kolezanka do mnie - my mu w domu pozwalamy bawić się telefonami......normalnie załamka jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie [pogoda do dupy...pada deszcz a moj humor taki sam :O izunia niektorzy rodzice chyba nie wiedza co to są zabawki moj 6latek nie ma prawa bawic sie drukarka i nawet tego nie probuje choc stoi na dole u nich w pokoju do komputerow i komorek tez za pozwoleniem,ewentualnie ze starsza pograc w gre na tym k\\lub na tamtym a swoja droga jak kolezanka przychodzi do kogos z dzieckiem to ona powinna go pilnowac a nie ty zeby czegos nie zepsol pewnie jakby cos polamal czy popsol powiedzialaby ze to przeciez tylko dziecko i sie zdarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie upal:D wrocilam z roweru teraz grill a wieczorem ide sie krecic bo karuzela przyjechala:Dhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka połamał,za każdym razem są straty,najczęściej w takich pierdołach dekoracyjnych.....bo przecież nie będę wszystkiego do piwnicy wynosić,bo gości mam min figurka afgana ma połamane i przyklejone uszy-zasługa Mateuszka:O wczoraj mu prawie z rąk wyrwałam puchar,który Izzy zdobyła,bo on \"chce puchar\" normalnie wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie rano pochmurnie było,a teraz słońce wyszło moje psice zabrałam,żeby się wybiegały,bo przez te deszcze to nawet nie było jak je wybiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizas kurwa ja pierdolę ! bo nic innego mi się nie nasuwa :o to w związku z tym \"wszechstronnie uzdolnionym\" dzieckiem a może raczej w związku z rodzicami - dopóki mały to wszystko wolno bo ciekawy/musi się wyszumieć/zdarza się zniszczyć ? tylko że za parę lat jest już za późno bo dziecko już się zdążyło nauczyć innego wzorca zachowania a rodzice się zastanawiają co źle zrobili że dziecko na takie wyrosło ech szkoda gadać ... a właśnie dziś z rana sobie ucięłam rozmowę z Mamą na temat błędów wychowawczych mojej siostry ... i żeby nie było - wcale nie uważam swoich dzieci za święte ani siebie za matkę roku :P ale ma się głowę tam gdzie potrzeba i trochę wyobraźni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda nawet ,nawet :) podeślę Wam potem fotki z "festynu" - parę osób się kręciło w kostiumach z różnych epok i jakieś tańce odstawiali też w sumie taka sobie lipka :P według ogłoszeń myślałam że to będzie coś większego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i foty kiecek też później ;) a teraz znów lecę - nie dadzą spokojnie posiedzieć nooooooo 😭 miłego popołudnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jutro jedzie na wycieczke z polska klasa do Mechelen,jakies muzeum wynalazkow cy cus :p, juz zajec nie bedzie bo w n-pna sobote swieta szkoly a 24.06 rozdanie swiadectw,dobrze ze jutro pogoda bedzie no na tvp1 byl reportaz z dzisiejszego protestu, nawet malej klasa sie zalapala hehehe lece na Opole :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek obejrzalam te foty co wyslalasna @ kurde ta kolejka w wesołym miasteczku jest zajebista ...pestka...poszla bys?bo ja jednak nie wiem,moze najpierw wyslalybysmy twojego M hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ten czas leci ;) rozdanie swiadectw a dopiero co sie rok szkolny zaczynal :D Masakra z takimi rodzicami :o Nic dziwnego, ze pozniej do akcji musi wkraczac taka super niania bo rodzice pozwalaja sobie wlezc na glowe Ja to bym ich juz do domu nie wpuscila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hihihi jooo poszlabym juz mnie nachodzi ochota zeby gdzies pojechac ahahaha .. ale to juz po egzaminach :D beda ludzie wolniejsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mnie tez nachodzilo ale juz przeszlo.....doluje sie z lekka wszyscy planuja urlopy na wakacje....ja chyba nie zaplanuje :O nie wspomne o niedzieli glupiej :( ide se bo bede marudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka czemu niedziela glupia? przybij piatke 🖐️ ja tez nie planuje urlopu w tym roku nigdzie nie jedziemy :( 🖐️ a tak w ogole to dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez nigdzie nie wybieram sie na urlop,jeynie na tydzien do PL mala zawiezc pojechali dzis na ta wycieczke, kuzwa ale pogoda dupiasta, pada deszcz,cale szczescie ze jest cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,obejrzalam zdjecia z parady rownosci w W-wie, sa na wp buhahahaha z komentarzy myslalam ze padne trupem ze smiechu,ale jakie elementyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) w piekny sloneczny dzien aaaaaaaaaaaa tu nie ma polskich liter 😭 robimy machniom z kompami w domu i dopiero musze sobie po swojemu poustawiac Euforka my wiekszego urlopu tez nie planujemy - moze , ale to naprawde MOZE skoczymy na kilka dni do Walii idem zajrzec na @ to Wam od razu fotki posle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×