Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Martoszka rzuć przepisem ! Ciastek a odwal się :P to nie ja !!!! sama pewnie jakie tańce odstawiłaś i nawet nie wiedziałaś że to przywołujące a niewinnej istotki się czepiasz :P pomysła nie mam, dla mnie to też ciężka sprawa dobrać tak żeby się podobało a sama wiesz Hugo co już mała ma a co by jeszcze chciała jak nie wymyślisz to weź ją na zakupy i sama wybierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki , kciuki sie przydadza :) normalnie jakas dziwna jestem , n ic a nic sie nie przejmuje ahhaa , a inne laski z klasy boszzzz przezywaja , bole zoladka maja , srake ahhahhaha .. a ja tam olewatora mam .. tylko bedzie szkoda sie z Krisem rozstawac :O jeszcze jak jakas menda przyjdzie to juz calkiem :O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minely 3 dni , Dawidek prawie wola pipi :D tupie nogami i wrzeszczy , to oznacza ze chce na nocnik . n i juz z niego nie ucieka , a nawet sobie ksiazki oglada na nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka lepiej miec olewatory niz stresa ! dasz rade a widzisz ze Dawidek sie nauczy hihi super ! pada a ja musze po mala jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide popiele z lekka ogrodek i sie poopalam obejrzalam polski ten film:\"Idealny facet dla mojej dziewczyny\" i powiem ze nak na film PL ostatnich czasow to niezly hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę,jakie wieści!! to do lutego to ty zapomnisz co to pampersy są jak Dawid taki zdolny :) Martoszka ja to na zmianę-truskawki,czereśnie i szparagi,bo już się kończą i też trzymam kciuki!!!! podobało mi się.....i tylko szkoda się z Krisem rozstawać.....;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaś na rynku to grasowali indiańcy!!!! Jarmark Świętojański trwa i i w dwóch róznych częściach Starego Rynku stoją poprzebierani w pióra indiańce,tańczą,śpiewają i.....swoje płyty sprzedają od razu mówię,że nie wiem co to za gatunek indiańców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuuuuuuper ! gratulacje dla Dawidka ! i racja , lepsza olewka bo stres czasami zablokuje będzie good :) to chiba zapuszczę zasysacza jak dobry ten film ;) Izunia hihi a co za różnica - Indianin to Indianin ;):D Martoszka nałap mi tego słonka od razu bo u mnie coś cienko- tyle że już nie leje i nie grzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa zapomniałabym moje dziecko opowiadało jak to ze stawu/bajora lub innej kałuży wyłowili pijawkę i jakiegoś robala z duuuuuużą ilością nóg i czułkami wróciła ze znaczkiem na sweterku "nature detective" ;) i w sumie muszę od niej więcej wyciągnąć bo skończyła opowiadać na czas szamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa mialam rzucic przepisa na ciasto czekoladowe z kasza manna: 1litr mleka 1 margaryna 1szklanka cukru to ugotowac,dodac do tego szklanke kaszy mannej,kakao i gotowac 10 min. blache lub tortownice wylozyc herbatnikami i nalozyc mase-pokryc herbatnikami (potrzeba ok.4-5 paczek herbatnikow) zrobic polewe czekoladowa i posypacnastepnie posypka lubwiorkami kokosowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa to tego piec nie trza, dobry przepis dla mnie,chyba wyprobuje :p tez zassalam ten polski film a i jeszcze Konia Trojanskiego wrzucilam bo ogladalam urywki i mi sie spodobal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem jakos sie napisalo .. nie wiem czy dobrze czy n ie aale co tam hahahahaah :D w srode ustny :D a za tydzien imprezaaa ahihihi klasowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufffa no, na tvp1 idzie fajny thiller a ten mi tu Monka na tvn oglada wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka na bank zdalas a potem w nagrode imprezka bedzie:D hihih Ciastek chyba musisz kupic nowy telewizor;) Eternity no to gratulacje dla malego detektywa:) Martoszka musze zapisac przepis moze wyprobuje:) Izunia kupilas jakas plyte od indiancow?hihi Bylam znow na karuzeli hihi tak sie nakrecilam ze mi potem nie dobrze bylo,a na koniec objadlam sie frytami-jakos stamtad najlepiej smakuja hihi i smoultebollen oczywiscie:D od jutra sie bede odchudzac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Martoszka trzymam kciuki❤️ Pestka za twoje wyniki tez :) wiecie co Wam powiem do 1 ogladalam film a o 2 obudzil mi S bo chcial na dwor no wiec wyszlam z nim o 5:40 obudzil mnie 2 raz wiec sie nie wyspalam dzis poza tym na dworze mam pozna jesien cala noc padalo i teraz tez pada jest szaro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wkurwiacz byl wczoraj ale byl spokojny i jest szansa ze wiecej sie nie zobaczymy w koncu osiol zrozumial gdzie powinien zlozyc swoje zale i pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka no to piateczka , ja tez nie wyspana :O stary mi kaszlal cala noc , Dawid sie budzil jesoooooo .. jo dzis kciuki za Martoszke trzymamy mooocccnoooooooooooooo!!!!!!!!!! wczoraj Kris na lekcji znow foty strzelal b uehehehehehe ten to ma ubaw iiiiii moze jak sie mocno uprzemy to bedzie nas uczyl i w drugiej klasie :D wczoraj nawet podpowiadal nam z lekka hahah :D i probowal zatrzymac nas jak najdluzej .. wmawial ze trzeba pisac calymi zdaniami , a mi wychodzac kazal jeszcze kwiatka narysowac na dole na kartce huhihhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy trzymamy te kciuki :) ja tez musialabym isc do lekarza chyba dermatologa mam trzy pieprzyki takie sredniej wielkosci w roznych miejscach i czasami mnie bola czuje takie jakby klucie ale na sama mysl o przychodni dostaje nerwa :) Ciastek masz zielone 🌻 Pestka no to jak bedziesz miala foty to czekam :) ten Kris Cie podrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek Pestka pewnie sie Wamlezka zakreci w oku-ja tak mialam w 1 klasie Czekam na fotki a dla Was kawa na obudzenie:D I_Io I_Io I_Io I_Io

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) ktoś mi ukradł słońce!!!!! do tego co jakis czas z lekka pada deszcz moje psy rano ze spaceru wróciły w takim stanie jak ten afgan z reklamy Tafta,śmiałam się ,że mój sprawdzał czy na jedwab są robione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek masz zielone Martoszka trzymam kciuki!!! Hugolina dzięki za kawę,przyda się bardzo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek mocno trzymam kciuki !!! Euforka i dobrze że palantunio się wreszcie odczepi i że nie zrobił show wczoraj Pestka lecznicze dla małża 🌼 niech Was kaszlem nie budzi iiiiiiiiii co to ja jeszcze ? ... muszę doczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na ciasto już sobie skopiowałam :classic_cool: trzeba będzie spróbować Pestka czekam na foty ;) i Euforka ma rację - Kris Cię podrywa :P Ciastek nie lubisz Monka ? ja też ostatnio na Hallmarku we wtorki oglądam :D a co do niewyspania - łażę spać o normalnej porze ale rano masakra , budzik dzwoni o 7mej a jak zejdę z łóżka o 7:30 to jest sukces a w nocy śpię jak zabita bo lekko się zdziwiłam jak mi T mówi że w nocy spać nie może i wstaje bo mu za gorąco(okno to ja już nie pamiętam kiedy w sypialni było zamknięte), ja nic nie słyszę, nawet nie słyszałam jak jemu budzik drynda a zawsze się budziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×