Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a ja walcze w domu z wielkimi,czarnymi i latajacymi mrowkami skad one sie biora to nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziur nie wiesz skad?? pamietasz u mnie nalot w domu?? cala podloga sciana az czarno bylo :O szukaj dziury i pianka uszczelniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka przechlapane :o zanim znajdziesz dziurę i ją zakleisz to na te co się szwędają po domu postaw słoik po dżemie , nie myj go tylko zostaw w nim resztki i wlej wody , ile się da to się potopi , zawsze to będzie o tyle mniej do zwalczenia przy okazji to dobry sposób i na nielatające mrówki żeby je wyłapać a nie smrodzić jakąś chemią za dużo w mieszkaniu aaaaaaa moje mszyce spryskałam jeszcze specjalnym środkiem na robale - przypomniało mi się że kupowałam w zeszlym roku na wełnowce po pół godzinie połowa poodpadała mi już z kwiatków tymi \"herbatkami\" pryskałam bo nie wiedziałam że mam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tamten topik zajrzałam ale nie mam siły czytać do prób samobójczych po prostu nie mam już cierpliwości :o zjebałabym dziewczynę na czym świat stoi i może niepotrzebnie więc lepiej się nie udzielam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ja też z tych co opieprzem ustawiaja do pionu,nie umiem się użalać,więc nie będe się udzielac na tamtym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka wspolczuje ! Kup cos w sprayu na to swinstwo-ja walcze z mrowkami przy domku na ogrodzie:O tam sa te czerwone co gryza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakiś czas temu się litowałam ale jak miałam do czynienia z robieniem sobie krzywdy na pokaz i to nie raz to już mam dość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok poustawialam naczynka z woda i cuktem tam gdzie najwiecej pojawialo sie tych mrowek,jutro cos sie kupi na nie ale mnie prymula a jutro rano wstaje bo przed 7 mam byc juz w przechodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to trzymamy kciuki za martoszke zeby bylo oki .. i nie porzygaj sie od tej glukozy bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ja juz spowrotem ale po wypiciu glukozy za 2 godziny powtorka boszeee jak ja nie lubie pobierania krwi.....boliiii rekaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jest nasz orzeszek :p 🖐️ hugo ziolo 🌼 jeny jakby mi sie tak chcialo jak sie nie chce :D;-),ide posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugo to ja się z podejściem nie wyróżniam :P Martoszka 🌼 na \"pocieszenie\" po mękach pobierania krwi (brrrrrrrr też nie lubię :O ) i trzymam kciuki za wyniki Izunia dziś dostaniesz fotkę białej frezji ;) już stoi w wazoniku tylko nie za bardzo mam czas pstryknąć teraz i zrzucić i wysłać ale będzie :) Mmm się rodzynku znalazłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina masz zielone Martoszka na wzmocnienie po pobieraniu krwi 🌻 i też mi się nic nie chce,bo ciśnienie u mnie jakies niskie...... w ogóle wg tej prognozy co to Martoszka kilka dni temu wklejała to powinno byc gorąco i słonecznie!! jest ciepło,jakieś chmury i niskie ciśnienie:O oszukują z ta prognozą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo z dwuch rak pobierali i obie bola na zgieciach niestety wynik dopiero w piatek wiec mozna puscic kciuki ;) u mnie wczoraj non stoplalo,dzis slonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×