Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja nie wiem,ale poszukaj w necie moze cos,zobacz tu: http://www.google.com/search?q=upadlosc+zakladu&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a, wklajam ci wsio co mi wywalilo,moze cos znajdziesz trzeba by bylo zapytac jakiegos ksiegowego badz specjaliste od prawa pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gardlo mnie boli miala ktoras wyciane pieprzyki? bo nie wiem czy powinnam uderzyc do dermatologa czy do ogolnego i wtedy daja skierowanie do chirurga onkologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dzieciaki chyba maja koniec roku bo leca z kwiatkami ladnie ubrane :) wakacje.. a czlowiek musi ciezko pracowac ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli do dermatologa nie trzeba miec skierowania od ogolnego to ja bym poszla bezposrednio do dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie trzeba i chyba tak zrobie bo od czasu kiedy sie przepisalam do nowej przychodni to jest masakra niedosc, ze jak ide to mojej karty nie ma bo zawsze jest jakas inna euforka tylko ze adres sie nie zgadza a dwa, ze jak ostatnio bylam to sie dowiedzialam ze moj lek rodzinny juz nie pracuje :D wiec nie wiem kto jest moim lekarzem jeden wielki burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) Martoszka mam nadzieję,że z twoją córą już wszystko ok trzymam kciuki za wyniki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do psa to owszem,w rodowodzie ma Natalie Wood Gandamark,wołają na nią Natalka Euforka jak widać poprawę u Spajka to już duży plus!!!! Ale nie dawaj mu mleka krowiego,tam jest laktoza,która szkodzi psom!!Płatki kukurydziane może jeść jak najbardziej,dodawaj mu najwyżej troszkę jogurtu naturalnego do tego jak lubi i zielone za stronkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie wiedzialam o mleku spajk nigdy nie pil mleka bo nie chcial teraz ostatnio z chrupkami mu sie zachciewa ale dobrze wiedziec, wiecej nie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozie mleko psom nie szkodzi a może Spajk potrzebuje więcej białka jak tak nagle zachciało mu się mleka? moje po prostu lubia mleko,ale nie dostaja,bo szkodzi czasem dostaja troszkę jogurtu lub śmietanki to aż się trzęsą ze szczęścia.....ale to tez tylko czasami i malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wet mowil, zeby nie dawac mu duzo bialka bo nie moze przytyc mysle, ze ten wiekszy apetyt to przez to, ze dostaje sterydy ech sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmm....z tego co ja wiem to tyje się od węglowodanów,czyli nie dawaj mu makaronów,żadnego chleba itp rzeczyryż może ,ale mało,bo niektóre psy maja zatwardzenie po nim białko jest potrzebne,bo to \"kami\" mięśnie moje dostają tylko wołowine i to chudą!! jeszcze lepsza jest cielęcina,ale droga :O nie wolno dawać wieprzowiny,bo tłusta i dość cięzkostrawna,choć jak pies zdowy i bez diety to jak raz na jakiś czas wieprzowinę dostanie to też mu nic nie będzie ;) no i wszelkie wędliny i parówki odpadają,chyba że w wyjątkowej sytuacji jako np nagroda,ale tedy dajesz kawałek spytaj weta czy Spajk może jeść chude mięso wołowe,np tak z 25 deko (moje tyle dostają dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale mam przesrana no9c i dzien cala noc mala chodzila wymiotowac i latalam do nich bo malego budzila do lekarza poszlam z tymi wynikami czy ok a tu powiedzieli ze na ojca pogrzeb wyjechala i nie ma jej :( ale mam dzis pecha...piatek nie trzynasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi odjebalo , wyszorowalam cala chate , umylam okna i firanki sie piora :D hjyhyhyhhyh szajba no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka no to faktycznie :o Izunia no zapytam ale wlasnie wiem, ze jak sie bierze sterydy to cos sie z tym bialkiem robi i dlatego sie szybciej tyje tak mi tlumaczyl ten z wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no corma juz nie wymiotuje ale zoladek ja boli i nic jeszcze nie jadla ma dzis lekcje tanca,mowi ze chce isc ale tanczyc nie da rady wiec posiedzi na lawce jutro ma wystep w Białowierzy i tes stoi pod znakiem zapytania...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie w koncu szczewcie do mnie usmiechnie bo ostatnio to porazka nie z tej ziemi mnie spotyka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mnie , jakis sie kurde pech przypaletal .. ale to juz dluzszy czas siedzi i nei chce isc :O chyba musimy jakies cary odprawic zeby nie meczylo juz nikogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzic mi tu, zdrowie jest,dzieci mata,zony i mezow tez,sami nie jestesta :p,praca jest,na glowe nie pada,wiec i reszta przyjdzie,nigdy nie jest az tak zle,zawsze moze byc gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 14h jestem normalnie przymulona,chcialam sie kawy nasiorbac a tu mnie stary do sklepu zabral, ale wiem co mu kupie na urodziny,niby przypadkiem zapytalam ;-),chce zegarek nawet wiem jaki, tylko kurde nazbierac musze kieszonkowego buahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no ale zawsze moze byc lepiej nie? ludzie tolubia marudzic a przewaznie baby ok organizujemy pestka zlot czarownic?i bedziemy modly odmawiac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj mozna miec cos ale bez czegos tez nie mozna normalnie funkcjonowac , nie marudze , ino wiem ze pecha mam zawszeeeeeeeeeee i bede go miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysylam wam wlasnie foty z imprezki mojego przedszkolaka na zakonczenie roku i ogolnie przedszkola w sumie nic az tak ciekawego nie byloale wiadomo...dla niego wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×