Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

cos sie u mnie zanosi na burze jakas ale chyba bokiem pojdzie trawe moglem do konca skosic przynajmniej i jeszcze gniazdo trzmieli znalazlem:O i jak mam sobie z tym dziadostwem poradzic??? psa malego mam 2 miesiecznego i boje sie, zego jaki upierdzieli ten stary to juz tam nie podchodzi ale malego szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja skonczylam, do nastepnego bajzlu,przynajmniej u gargamela w apartamencie,cala mokra jestem no,kiedy te upaly sie skoncza mmm potraktuj je dymem,moze wieczorem jak beda w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choc nie lubie blondynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:) u mnie też upały wszystkie oknapootwierane,żeby jaki przewiew był,a psy przy włączonym wentylatorze leżą spotkałam kiedyś faceta,który dla dobra psa w mieszkaniu załozył klimatyzację,a w kawalerce mieszkał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mnie dokończenie zakupów spożywczych czeka,bo wieczorem wypad na kręgle i gości mam (znowu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala Wam gg???u mnie nie moze sie odpalic Izunia Ty powinnas pobierac oplaty,jak w hotelu,ciagle masz gosci,no chyba ze to w wiekszosci goscie spodziewani hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działa mi gg goście może nie wszyscy spodziewani...ale za to bardzo lubiani :D a co co hotelu - znowu u mnie pościel dynda na balkonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeooooooo znow goracoooooooo bu :O u nas od wrzesnia startuje ZUMBAAAAA i mam normalnia na nia smaka hihih , moze sie zapiszuu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to cos ma kosztowac 950zl??!!!! kogos chyba zdrowo kon przeciagnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kogos popiescilo moze moje dzieci porysuja troche i bede na allegro sprzedawal:D:D:D po co pracowac:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe no ja swoje dzieciaki tez poprosze o jakies arcydzielo :D ale szajbe ludzie maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema 🖐️ ja nie mam dzieci 😭 kto mi bedzie rysowal?? ja tez nie chce pracowac :P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj najmlodszy za pieciu rysuje moge sie podzielic rysunkami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz z ludzi to rysuje tylko Boba budowniczego Jcksona jakos nie chce narysowac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMM dzieki Ci :D czyli kiedy sie moge spodziewac pierwszej dostawy rysunkow? :classic_cool: hmmm jak jacksona nie chce to moze boba marleya narysuje? w koncu to tez bob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mi z lekka juz skora schodzi z geby hehehe , ciekawe ile ejszcze , niech sie konczy w niedziele mam impreeeeeee hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×