Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ech euforka ja tez poszlam wlasnie do panstwowej i odrazu dala mi skierowania dalej a poszlam z plamką na nodze hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam dopiero z holandii tam dzis sklepy do 21 byly otwarte;nogi mnie bola a kupilam az 1 koszule hiihi reszta to jakis badziew byl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie upal straaasznyyyyyyyyyy tez byl wczoraj i w nocy , jak sie kladam to widno :D slyszeliscie ze Michael Jackson nie zyje???? a niby jeszcze sie trzymal jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no slyszalam dzis w rariu,wczoraj o 23 zmarl u mnie burze w nocy byly u reraz nie za ciekawie spadam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) a ja nic nie slyszalam ! za to wczoraj u mnie w tv podawali ze jedna prezenterka popelnila samobojstwo:Omiala 37 lat tylko i zabila sie bo jej zwiazek z kobieta sie rozpad:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona brzydka hihi u mnie w chacie jest 27 stopni:P i tez mi sie nic nie chce robic hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche popracowalam bo musialam,ale tylko ciutkie ;-),pranie zrobilam,za to odkurzac mi sie nie chce :p wczoraj dostalam kilka probek perfum,wpadly mi niespodziewanie,meskie i damskie,m.in Ralpha Lourena jakas nowa ,wiecie ze wzielam prysznic i dalej bylo ja czuc,podoba sie mnie :p normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to jest moja ulubiona marka z ciuchow:D perfum tez mialam raz i jest bardzo trwala ,teraz mam angel star -tez dlugo trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notorious sie zwie ;-) hugo nie mnie tez pewnie by ta marka ciuchow przypadla do gustu,gdybym zarabiala miliony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze bedziesz ! czego Ci bardzo zycze:) Ma Twoja cora jeszcze normalne lekcje? Moja dzis jest w parku a w poniedzialek jada na wycieczke do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie maja lekcji,bawia sie,wczoraj cyrk do nich przyjechal hehe,moja w poniedzialek idzie tylko na zakonczenie i laba,wlasnie zbieram sie po nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja już mam weekend ! :classic_cool: wczoraj próbowałam skrobnąć i co się nawkurzałam bo mi net nie działał (jakaś awaria akurat w naszej okolicy i tv też nie było a miałam koniec sezonu \"grey\'s anatomy\" 😭 ) doczytam Was za chwilę - muszę się ogarnąć najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadaaaam .. mam raport .. Gabi ma 88,7 , no nie rewelacja , ale dobrze i tyle :D a etraz uwaga wiem co chciala ta ex friend :D sprowadzila sobie brata pijaka do domu noo i zacza jej zawadzac , wiec do mnie czy moj M nie zalatwi mu robote u siebie no i przy okazji czy nie moglby zamieszkac z nami ... buehehehe myslalam ze jebne , a co to kurwa hotel? ja wiem ze Polacy za granica mieszkaja po 5 6 i 10 osob ALE NIE JAAAAAAAA chyba ja pierdolnelo ,ze bede kurwa jakiegos pijaka jej nianczyc bo ona ma go dosc i chce go jak najdalej od siebie hahahah normalnie dlatego chciala odswierzyc znajomosc??? nie no kurwa teraz to sie po niej wszystkiego mozna spodziewac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka a Ty ile bys chciala zeby Gabi miala i zeby to byla rewelacja,chyba 100% coooo hehehe,super ma wynik biorac pod uwage ze jest obcokrajowcem no i czas jaki chodzi do szkoly, nie marudz moja dopiero w poniedzialek,dzis przywleklam tobol ze szkoly a jaki ciezki matkooooo,az reklamowka sie porwala blaszka no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka pkt ma super !!!! cos zawsze Ci nie pasi hehe No to kumpela zajebista:O szuka glupiego heheh Ja na Twoim miejscu wogole juz z nia nie utrzymywala kontaktow:P Moja ma raport i zakonczenie dopiero WE wtorek Eternity jak odsapniesz pisz co i jak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ komp mi nawala tj jesli chodzi o dostep do netu:O pestka zem sie usmiala :D wez se na łeb pijaka jak tamta nie chce:D dooooooobre:D kurde, ja i niepijaka bym nei wziela dluzej niz na weekend:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka jak sie kiedys dowiadywalam o usuniecie tluszczaka to mi powiedzieli ze to traktuja jak chirurgie plastyczna bo nie zagraza zyciu i mnie zlali:( a jakos sie prywatnie teraz wybrac nie moge:O dobra, ide puszczac latawca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hugo a ty nie chcialabys zeby twoja byla prawie najlepsza?? jo bym chciala :P pudelko no tak tak , jej sie chyba na mozg jeblo calkiem , teraz wiem jaka to suczka , odzywa sie tylko jak cos chce , i nie to ze chce cos pyci , tylko kurwa juz przeprowadzki planuje itp.................... do mnie , kogos , niech zapomni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ten gosc czuje do mnie miete , moj M go nie lubi hihi ;) ja zreszta tez , wali od niego na kilometr i co on by chcial??? ze mu baryk kuirwa zbuduje w domu?? hyhyhyhyhyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pestka,teraz to zawalilas, jo ja owszem moze bym i miala takie aspiracje zeby moj dzieciak byl najlepszy ale: gdyby moze ona i ja hehehe byla rodowita belgijka,a nie obcokrajowcem 89% to super wynik nie marudz poza tym z dzieciakiem na wynik 100% trzeba siedziec siedziec i siedziec i cwiczyc w domu zeby zaspokoic swoje ambicje, tak tak, co z tego jak teraz wazniejszy komp i inne gierki a do czytania to ledwo sie zmusza :p takze Gabi ma super rezultat jak na 2 kl, u mojej w tamtym roku pare osob kiblowalo w 2 ,wiec tez trzeba brac pod uwage ze tu nie przepuszczaja ot tak sobie...dobra koncze pierdolic ;-) powtorki Dr Housa leca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ciężko było odsapnąć ... co chwilę coś a jeszcze pogoda dziś do bani , rozpadało się popołudniu Pestka gratulacyjny cfiotek dla Gabi 🌻 wynik super ! a \"koleżanka\" .... curwa nie będę nawet komentować bo to się w normach głupoty i tupetu nie mieści :o Euforka noooo to się popisali w tej przychodni :o ale idź dalej jak masz sposobność , niech to ktoś konkretnie obejrzy a nie na \"odczep się\" Martoszka jak mąż ? lepiej coś ? lecznicze 🌼 iiiii chyba nic nie pominęłam - przeszkodzono mi telefonem się wybiłam z rytmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×