Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moje owczarki tez bez papierow juz sie w wystawy nie bawie suka mi ostatnio zdechla i zostal pies co tez ma 14 lat:D:D ale juz mam mlodego 2 miesiecznego bo we dwoje zawsze razniej im jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kota co ma wariackie papiery :p euforka bylam na blogu hehehe i zrobilam malej shejkera z twego przepisu ,chleje i sie oblizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sałaciary i sałaciarze ;) tak na szybko bo zaraz muszę lecieć - idę poznać nową nauczycielkę w junior która będzie uczyć od września moją młodszą córę Ciastkowa już obleciała z pokazywaniem ? hahaha :D Dea najszczersze gratulacje !!! dużo zdrowia życzę Wam i maleństwu ❤️ kuuuuuude i idę :P może wreszcie później doczytam więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ponawijam moze sie trafi:classic_cool: kupilem sobie stroboskopy:D:D nie wiem czemu ale kupilem:) na motocykl je założę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w korkach bede wlaczal moze beda bardziej ustepowac jak pomysla, ze policja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawsowalam sie na kolacje plackow ziemniaczanych uwierztcie?nie dosc ze ja i pozna kolacja to na dodatek placki smazone :O teraz za kare zdycham i watrobe mi rozwlala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto umie wydłużyć dobę ? chętnie skorzystam ! 😭 eeeeeeeej przecież późno już a tu jedna kusi shake\'m ,druga plackami a ja tasiemca właśnie obudziłam ...wciągam od wczoraj jak odkurzacz (na @) i mówię dobranoc 🖐️ jak to fajnie że idę jutro tylko na pół dnia do pracy (moje dziecię ma bal w szkole i wzięłam sobie wolne :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie to ciagle noc za krotka bo zawsze niewyspany wstaje:D:D:D:D chociaz dobba tez by sie dluzsza przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ ja dzis tez mam wolne-caly dzien wioze dzieci na 10 na polkolonie i spadam na zakupy :) a skoro mowa o kuszeniu jedzeniem to dzis robie tortille :) uwielbiam a co bede sie tuczyc ostatnio stwierdzilam ze schudllam 2 kg. wiec moge pofolgowac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no jatroche pospalam hjihih stroboskopy na motor ... hihih mmm ja chce to zobzcayc :D nie kuscie jedzen iem , moja znajoma robi co tydzien po 2 ciasta , jesooo ze jej sie w kuchni chce stac :D ostatnio bym sernik z makiem :D nooo i u nas deszcz ... heh no troche szkoda bo mialam isc na plac zabaw z dzieciakami a tu chiba rybka pipka bedzie z tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladala ktos film "Anamorph"prawdopodobnie dobry, a teraz jest jeszcze jakis "Jezdzcy Apokalipsy"z 2009,tylko kurka lektora niet,albo w rmvb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×